Стотисячний Дрогобич разом зі Стебником - лише статистичні цифри для міської влади, зокрема її перших людей. Кажуть, що міський голова Олексій Радзієвський та перший заступник Олександр Коростельов використовують місто як полігон для експериментів та примноження своїх і так немалих статків.
Це для дурних написані закони, що держслужбовець не має права займатися приватним бізнесом і використовувати службове становище у власних цілях. А де вони, ті дурні у Дрогобичі? Точно не у ратуші. Адже "отці" міста, незважаючи на невеликі зарплати, за допомогою всіляких премій та надбавок, мають непогані доходи - у середньому приблизно 8 тис. грн у Радзієвського і трохи менше, приблизно 6 тис. грн у місяць, у Коростельова. Попри це активно лобіюються причетні до них приватні підприємства.
Та це тема окремої публікації, адже така напівчиновницька-напівпідприємницька діяльність неодноразово згадувалась у статтях та коментарях на Дрогобич Інфо.
А зараз згадаємо літо, початок ремонтів доріг у Дрогобичі. Для тих, хто забув спеку за холодами, нагадаємо, що першою капітального ремонту зазнала вулиця... Богдана Лепкого! Все для себе, коханого, - "Обіцянки виконуються…або Коростельов-стріт". Незабаром так само капітального ремонту зазнала і вулиця Міцкевича, де живе міський голова Радзієвський.
Збіг обставин? Це одні з основних транспортних артерій міста? Мер і перший заступник добровільно визвались перевірити якість дорожніх робіт? На цю тему також було багато коментарів від дописувачів. Одна з найкращих думок невідомого автора: "Давайте Радзієвського і Коростельова будемо селити щомісяця по різних вулицях, тоді до кінця їх каденції всі дороги Дрогобича будуть у хорошому стані, капітально відремонтовані".
Та досить про майбутнє. Зараз у влади нова "фішка" - вуличне освітлення. За офіційною інформацією, щодня у місті доводиться змінювати до 200 ламп вуличного освітлення, які перегоряють від різких перепадів напруги. На зміну традиційним лампам у Дрогобичі вулиці освітлюватимуть світлодіодні лампи, енергоспоживання яких менше у надцять разів - до 80Вт/год.
Нові лампи матимуть робочий діапазон напруги 160-240В, автоматичний захист від "стрибків" та набагато меншу вартість. Якщо зараз вуличний світильник коштує 4 тис. грн за штуку, вартість нових світильників буде у 6-8 разів меншою, - стверджує мер. А ще їх вироблятимуть у Дрогобичі, створять нові робочі місця - одним словом, "світле" (у прямому значенні цього слова) майбутнє нам забезпечене.
А що насправді? Цифра у 200 ламп щодня завищена, це не середній, а максимальний показник. Можливо, вони і горять щодня, але точно їх щодня не міняють. Де регулярно замінюють лампи вуличного освітлення, так це на вищевказаних вулицях Лепкого і Міцкевича. У той час, коли навіть центр міста потопає у напівсутінках, не кажучи вже про околиці, на цих двох вулицях у темну пору доби можна навіть просо збирати.
Щодо робочих місць. Якщо ті лампи світлодіодні майже вічні, то на скільки часу будуть створені робочі місця? На місяць? Два? Більше? Якщо вірити меру, то для Дрогобича потрібно 10 тисяч вуличних світильників. Купіть китайські (лише не найдешевші), і не робіть з комунального підприємства псевдоносія передових технологій.
Та це все лірика. Здогадайтеся, на яких вулицях у першу чергу вже замінені лампи на світлодіодні? Звісно ж, на Лепкого і Міцкевича. Або це основні вулиці міста, які слід освітлювати з найвищим пріоритетом, або мер і зам знову визвались добровільно протестувати нове освітлення - редакції невідомо.
Залишається лише здогадуватися, на яких вулицях буде найшвидше реалізована програма "Чиста вода" (є наївні, що подумали про лікарню, школи чи дитсадки?), на яких вулицях ніколи не монтуватимуть антени стільникового зв’язку, на яких вулицях завжди тихо, спокійно і найчистіше у Дрогобичі...
Міська влада, здійснюючи правочин і порушуючи чинне законодавство, ще й досі не виділила кошти на оплату праці освітян і медиків за жовтень. Очевидно, працівникам цих сфер акції протесту потрібно проводити не на площі Ринок, а саме на вулицях Лепкого та Міцкевича - головних вулицях міста?
Переглядів: 6651
|