Брутальний наїзд

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
21.08.2008
Водії Сьогодні (21 серпня 2008 року) ми отримали черговий доказ безладу на наших вулицях. Близько 14.30 на вул.Коновальця (на куті між церквою і дитячим садком) на чоловіка було здійснено наїзд - а водій з місця пригоди зник.

Чоловіку з вигляду 40-50 років. Чорна футболка, темне волосся. З голови тече кров, багато крові - і на шиї, і на одязі, і на землі. Очевидно, в людини травма середньої важкості - бо все-таки сидів самостійно на землі, і повторював "тільки не бийте мене".

Швидка прибула швидко - десь за 15 хв. Її викликав молодий хлопець. Якась жінка дала потерпілому хусточку, щоб витирати кров. Решта цікаві стояли навколо.

Як і ким було здійснено наїзд - невідомо. Свідків практично немає, а сам потерпілий перебував в стані алкогольного сп’яніння. Його в цьому районі так і знають - як місцевого алкоголіка (зі слів оточуючих). Хоча один плюс є - тверезий певно би не вижив після такого удару.

Як би там не було, ким би не був потерпілий - але водій категорично не правий! Здійснити наїзд на людину, і навіть не зупинитися? Швидше всього, потерпілий не даватиме руху справі. Проте викликати швидку водій все ж таки міг.

P.S. Два місяця тому на цій же вулиці жінка-водій збила дитину насмерть, про що ми також писали. Ось така сумна статистика.

Переглядів: 5121

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)