Вибух газу на Самбірській

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
24.09.2008
ЦвинтарВчора (23 вересня 2008 року) у нашому місті, у будинку №102 по вул. Самбірський стався вибух газу у квартирі - на 7 поверсі 9-поверхівки. Вибух відбувся приблизно в 21 вечора, з вини власників квартири - за неперевіреною інформацією, вони перевіряли витік газу палаючим сірником.

За попередніми прогнозами, життю інших мешканців будинку нічого не загрожує - хоча зразу до лікарні забрали 7 людей (одна жінка померла, 2 дівчинки у важкому стані), а евакуювали 12 людей (до готелю "Тустань") - решта деякі люди самі виїхали з пошкодженого будинку.

Як повідомило МНС, на відновлення руйнувань будинку потрібно не менше 2 місяців - а, можливо, прийдеться зносити праву частину з 5 до 9 поверху, щоб плити перекриття витримали наслідки вибуху. Деталі будуть з’ясовані сьогодні.

Згідно неофіційних даних, у квартирі були 70-річна власниця і її 38-річний син, які і спричинили вибух - випробовуючи витік газу палаючим сірником. Через таку злочинну необережність постраждали люди - і фізично, і матеріально.
 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3971 день)