Вибух газу - що було насправді

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
27.09.2008
ЦвинтарЗ’ясовано причини вибуху газу в житловому будинку на вулиці Самбірській (відбувся ввечері 23 вересня). Також нам стали відомі перспективи, що чекають на потерпілих зі сторони влади - невтішне майбутнє.

Як розповідають самі мешканці, в той день один з сусідів підключав собі нещодавно встановлене автономне опалення до газопроводу. Оскільки у нього в помешканні вентиль перекриття газу був несправний, чоловік спустився в підвал і перекрив весь "стояк".

Про це знали лише декілька сусідів, оскільки він не потурбувався попередити усіх - всієї роботи було на півгодини. А в цей час у жінки на 7 поверсі була ввімкнута звичайна газова плита - так ще багато людей гріються, не маючи автономного опалення.

І коли газ перекрили, а потім знову відкрили, він почав виходити на хату. І не важливо вже, що було причиною спалаху - сірник чи електроприлад, але першопричини вибуху ховаються саме в людській недбалості.

Це найбільш вірогідна версія подій, її підтримують самі мешканці. Звісно, тепер щось довести неможливо, та й винуватець ніколи не зізнається.

Проте влада буде підтримувати саме цю версію - адже таким чином знімається вся відповідальність з чиновників і комунальних служб зокрема. А оскільки вини влади "нема", то і відшкодування потерпілим не бачити.

Переважає рішення залишити лише перші 4 поверхи - решта знесуть. Людям, що залишилися без житла, пропонують орендувати житло - вони щомісяця отримуватимуть дотацію в 500-600 грн. А далі отримають кредит на житло.

Та квартир, ремонтів та меблів їм ніхто не відшкодує. Та і за 500 грн можна орендувати лише пристойну однокімнатну квартиру. Прикро, але таке наше сьогодення - коли держава розглядає людей лише як сіру масу виборців.

Переглядів: 4843

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5918 днів)