Вибух газу - що далі?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
30.09.2008
ЦвинтарПройшов тиждень з дня вибуху газу у будинку №102 на вул. Самбірській. Зараз вже можна говорити про відновлення будинку і подальше повернення людей в їхні помешкання.

Учора (29 вересня 2008 року) на місці трагедії було проведено робочу нараду, на якому свою думку про вдале відновлення висловили науковці-будівельники з університету "Львівська політехніка", попередньо оглянувши поруйновану будівлю. Згідно їх слів, будинок можна відновити. Причому, не буде необхідності навіть монтувати мостовий кран - всі роботи будуть здійснені з риштування.

Сьогодні уже було здійснено транспортування потерпілих з речами на тимчасові місця проживання; прийнято замовлення на вікна, двері, предмети мебелі у пошкоджених квартирах.

Звісно, для такого діла, як відновлення будівлі і відшкодування результатів вибуху, коштів у Дрогобичі бракує. Тому очікується допомога з області.

Сподіваємось, що людей не залишать в біді. Звісно, для когось з посадовців участь у ліквідації наслідків вибуху буде чорним піаром - хай буде так, щоб тільки було видно дії влади.

Місто нескоро оговтається після цього випадку - тому усі (влада і мешканці) повинні завжди пам’ятати, що "недбалість" та "необережність" до добра не приведуть.
 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3971 день)