Відновлення будинку триває

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
02.10.2008
ШтабСьогодні був плідний день по проведенню відновлювальних робіт - адже з самого ранку відбулося засідання "Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації". Очевидно, наші чиновники вважають, що без їх вказівок будівельники не знатимуть, що робити?

Тут готові прийти на допомогу сторонні люди з інших населених пунктів, районів і навіть областей. А наші засідають в палатці і виголошують промови один перед одним - доповідають, наголошують, акцентують увагу, доводять до відома і т.п.

Як відомо з народної мудрості, "де сім годувальниць, там дитина голодна". Так і в даній ситуації - всі відповідають за все, і ніхто за нічого.

А запропонувати людям нічого - у "Тустані" проживання однієї людини коштує в середньому 70 грн за добу - для влади це дорого. Напевно, стільки клієнтів одночасно (відселених в "Тустань" 36 осіб) цей готель давно не мав.

Газова ж служба "дує на воду" - проводить перевірки абсолютно всіх квартир у цьому будинку. Якщо бути послідовним, тоді їм потрібно перевірити всі державні будинки в місті - адже стан комунікацій у всіх однаково незадовільний.

Ведуть оцінку втраченого майна у постраждалих. Для статистики? Адже і так все не відшкодують, зате буде про що поговорити на черговому засіданні.

Ми будемо і далі спостерігати за відновленням будівлі та ліквідацією наслідків аварії. Може, і собі зробимо засідання - ану ж допоможе?

Переглядів: 4502

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)