Наталка Карпа знайшла час для "Надії"

Надрукувати
Новини
Написав(ла) Наталія Жмурко, фото Оксани Каспрук   
14.02.2012
КарпаМи живемо у складний час: скажена інфляція, корупція, надумані розбіжності. Базікаємо про політику, звинувачуємо інших в наших проблемах, кричимо про національну гордість. А, тим часом, забуваємо про найважливіше – дітей, цвіт нашої нації, яким так потрібна любов, розуміння та елементарна увага, особливо, коли мова йде про дітей з особливими потребами.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Фото 2, фото 3, фото 4.

12 лютого у Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів "Надія" панувала особлива атмосфера. До діток в гості завітала відома співачка Наталка Карпа разом із балетом та директором – Ольгою Войцович. Керівництво "Надії" ознайомило співачку з діяльністю товариства, продемонструвало презентацію із фото. Наталка з радістю спілкувалася із вихованцями, відповідала на їхні запитання. Зіркова гостя виконала із дітьми з особливими потребами декілька пісень зі свого репертуару, також подарувала плакати з автографами, флаєри та, звичайно, гарний настрій. Та без подарунків Наталка не залишилась, так як вихованці "Надії" підготували для співачки чимало сувенірів, виготовлених власноруч. Зірка запевнила присутніх, що ця зустріч не остання. Завершила співачка свій візит прекрасним виступом у Домі культури.

Це свято дітям подарував PR-менеджер ДДТЗДІ "Надія" Зеновій Квасній, який взяв на себе всі організаційні моменти. За його словами, Наталка Карпа – це єдина львівська виконавиця, яка одразу погодилася і прийняла запрошення на приїзд до товариства, до дітей. "Діти з особливими потребами — активні, креативні, небайдужі та дуже талановиті. Ця категорія молоді, попри свої проблеми, має велику силу волі – і це основне", – розповів Зеновій. – "Тому я за те, щоб громада міста Дрогобича змінила своє ставлення і відношення до молодих людей та дітей з інвалідністю. Ми повинні вже сьогодні стерти стереотип, перестати остерігатися, відвертатися від цих людей і, тим самим, прийняти їх у громаду, бо вони мають таке ж саме право на повноцінне життя, як і ми".

Сьогодні небагато таких ініціативних людей, яким не байдужі чужі проблеми, особливо, якщо мова йде про неповносправних дітей. Тож не будьмо байдужими! Давайте навчимося помічати те, що відбувається перед нашими очима, звертати увагу на події, що трапляються. І не варто тішити себе ілюзією, що "це не мене стосується", бо неможливо залишатися чистим, живучи в болоті! Будьмо уважними до інших та відкритими до людей, аби не виникло тієї загальнолюдської байдужості, котрої нам потрібно остерігатись.

Переглядів: 5094

Коментарі (19)
 
У білоруському місті Бресті невідомий чоловік поклав у скриньку для пожертв на потреби православної церкви кілограмовий злиток золота.
Рейтинг: 6+ -9-
 
***, 08:11 14 лютого 2012 р.
 
і вставлять собі попи золоті зуби, ото радість привалила !
Рейтинг: 4+ -11-
 
***, 09:27 14 лютого 2012 р.
 
Народ! Не завжди золото робить людей щасливими. Часто достатньо хороших слів!  
Не будьте озлобленими матеріалістами!
Рейтинг: 14+ -2-
 
Зеновій Квасній, 10:41 14 лютого 2012 р.
 
Цим діткам аж ніяк не цікаві золоті злитки та мільйони! Їм потрібна наша з Вами любов, підтримка та увага! - ось що було метою цієї зустрічі. А ми, чомусь, звикли все переводити у грошові еквіваленти, не помічаючи вищих - душевних цінностей!
Рейтинг: 21+ -1-
 
Наталія Жмурко, 10:49 14 лютого 2012 р.
 
Перший комент - акцент на слові "невідомий".
Рейтинг: 2+ -6-
 
***, 13:54 14 лютого 2012 р.
 
Піар!
Рейтинг: 2+ -9-
 
, 14:29 14 лютого 2012 р.
 
ДГПУ відпочиває! ? :grin
Рейтинг: 1+ -3-
 
, 14:35 14 лютого 2012 р.
 
Народ! Я не розумію, вам завидно чи просто нема що робити, а писати дурниці? Піар, відомий, невідомий - Наталка єдина, хто без проблем погодився на зустріч з дітьми-інвалідами без дозволу продюсерів та інших дурних відмазок. 
Зробіть і Ви добру справу, і про Вас напишуть!  
Піар - це коли зеказна стаття, а ця стаття - інформативна. Беріть приклад! Робіть добрі справи, а не займайтеся обливанням брудом!
Рейтинг: 9+ 0-
 
Зеновій Квасній, 22:00 15 лютого 2012 р.
 
Гарно! ))) Молодці! :)
Рейтинг: 5+ 0-
 
, 12:40 16 лютого 2012 р.
 
"Це свято дітям подарував PR-менеджер ДДТЗДІ "Надія" Зеновій Квасній" - а тут не піар? тут навть так і написано! Зенику надіюся ти зарплату не отримуєш за це. і що це за посада така для цього закладу? чому ж "PR-менеджер" а не волонтер?
Рейтинг: 0+ -11-
 
aaa, 09:06 18 лютого 2012 р.
 
Зеновію, нікому не завидно. Але люди розрізняють добро заради добра, і добро заради піару. В обох випадках - це є добро. 
Але між ними є різниця.
Рейтинг: 1+ -2-
 
До Зеновія, 09:31 18 лютого 2012 р.
 
Наталочка - молодчина! ;)
Рейтинг: 10+ 0-
 
Франсуа, 15:56 18 лютого 2012 р.
 
Шановний «ааа», перш, ніж обвинувачувати когось у чомусь, необхідно ознайомитись із значенням слів, які використовуєте! Піар (англ. PR — скорочення від англ. public relations — зв'язки з громадськістю) — це особливий вид діяльності, спрямований на формування громадської думки з широкого спектра питань, передбачає надання громадськості інформації і співпраці з нею. Є багато видів піару: чорний піар — використання «чорних технологій» для того, щоб очорнити, спаплюжити імідж конкуруючої партії або групи; жовтий піар — використання, з метою залучення уваги, образливих для більшості населення даної держави елементів; самопіар — «розкручування» себе самого, нерідко анонімне; зелений піар — соціально відповідальний піар. 
 
Що стосується термінів «волонтер» та «PR-менеджер», то тут також є суттєві відмінності: 
ВОЛОНТЕР - це людина, які цілком безоплатно працює у сиротинцях, притулках для дітей, школах-інтернатах і будинках перестарілих; доглядає хворих і допомагає старшими людям поратися по господарству. 
PR-МЕНЕДЖЕР - спеціаліст, що займається формуванням і підтримкою позитивної громадської думки про компанію, персону (людину), продукт (товар), подію. PR-менеджери працюють як в спеціалізованих агентствах, так і в компаніях. В цілому ж посадові обов'язки виглядають таким чином: • взаємодія із ЗМІ; • написання різних текстів, доповідей, презентацій; • підготовка і участь в прес-конференціях, круглих столах та інших заходах.
Рейтинг: 21+ 0-
 
Наталія Жмурко, 16:03 18 лютого 2012 р.
 
До "До Зеновія".  
Щодо піару, то мова йде про Наталку Карпу. Людина реально погодилась і приїхала до дітей, - то чому б її за це не похвалити? 
 
До "ааа".  
Так, я працюю на посаді PR-менеджера згідно проекту. А ще, маючи можливість, долучаюсь разом із друзями-молодорухівцями до волонтерства. Таким чином, ми часто проводимо спільні заходи, зустрічі, які необхідні дітям та молоді з неповносправністю. 
Запрошую і Вас до участі та співпраці!  
 
Мені прикро, що у кожній статті знаходиться декілька коментаторів, які замість того, щоб підтримати добрі справи, починають некоректно застосовувати словом "ПІАР". Коректно написала тлумачення слова «ПІАР» Наталія Жмурко.  
Задумайтесь чи краще висвітлювати добрі справи, чи, якщо будь-яка добра справа для більшості - піар, то навіщо взагалі говорити про добро, робити його?!  
Думайте і не плачтеся пізніше про те, що важко жити! Бо, як сказав В. Чорновіл, «Україна починається з ТЕБЕ»!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Зеновій Квасній, 16:52 18 лютого 2012 р.
 
Шановний Зеновію. 
Добро заради добра означає, що Ви не матимете зі зробленого добра матеріальних дивідендів, місця серед депутатів та ін. 
Але з часом це добро обов'язково повернеться до Вас і Ваших близьких сторицею. Добро заради піару теж добро і його треба вітати. Але це інший рівень добра. 
Хай Вам щастить.
Рейтинг: 2+ -8-
 
До Зеновія, 19:30 18 лютого 2012 р.
 
Хватить казати піар або якіс повязані із цим слова.Наталія Жмурко поясила що означають ваші вислови.Млодець! Зеновії не звертаї на них уваги.Ти робиш добру справу.Це великий плюс тому продовжуї в тому дусі. 
А ви якщо не вірете то попробуїте зробити самі такі зустрічі побачим що буде.
Рейтинг: 9+ -1-
 
, 01:06 19 лютого 2012 р.
 
Ви пишете у коментарі: "якщо будь-яка добра справа для більшості - піар, то навіщо взагалі говорити про добро, робити його". 
Невже повинна бути якась причина, щоб зробити добро?
Рейтинг: 1+ -4-
 
Зеновію, 08:32 19 лютого 2012 р.
 
До чого тут причина? Зрозуміло, що причин не має бути. Я запитував критиків, щоб задумалися над тим, чим займаються. Якщо їм добро - піар, то нехай вихваляють зло, але потім не плачуться, що їм важко жити.
Рейтинг: 4+ 0-
 
з.к., 13:15 19 лютого 2012 р.
 
Шановні "Зеновії" та "до Зеновія", при вичитуванні коментарів - вникайте, в першу чергу, у суть написаного, а не окремого слова! :roll  
Зеновія коментар починається словом "задумайтесь", що, отже, є ключем до роздумів: над чим, про що саме нам необхідно задуматись?! А ось над чим: вічним протистоянням добрих вчинків... в які, чомусь, мало хто вірить - завжди шукаючи підґрунтя підлості та корисливості в них... :sigh  
Давайте будемо правдолюбами і не будемо синкретизувати поняття "добра" та "особистих вподобань/невподобань".  
Зеновій - молодець! А Вам скажу: маєте осуджувати - зробіть краще, покажіть приклад! 8)
Рейтинг: 5+ 0-
 
Наталія Жмурко, 13:40 19 лютого 2012 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6044 дні)