Мега-вечірка "FEMEN DAY"

Надрукувати
Реклама
07.03.2012
ФеменСкандальна вечірка в скандальному клубі "CAZANOVA" від скандального сайту "Дрогобич Інфо". 8 березня, у четвер другий поверх епатажного клубу збирає друзів сайту "Дрогобич Інфо".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

У програмі:
• чоловічий стриптиз
• битва фотографів
• зйомки фільму "8 березня"
• швидке знайомство за системою AlexLesley
• приємні сюрпризи та подарунки для жінок і ще багато цікавого.

Музика: ROMASHOFF BROTHERS та INNA HOT

Oрганізатори: "DI ZON", бородаті та музичні R-Broth, майстер з організації свята "Dream Fest", радіо, яке завжди поруч - ТВОЄ 101.4 FM

Замовлення столиків та квитків за телефонами: (067) 111-05-11, (098) 906-23-10

P.S. Без зайвих слів - буде круто! "CAZANOVA" – територія спокуси... – все для жіночої втіхи!

Переглядів: 5885

Коментарі (19)
 
Не до теми! Хто конкретно збив людину на автомашині! Чи то таємниця слідства! Хто виноватий в даній пригоді! Що з потерпілою!
Рейтинг: 6+ 0-
 
снайпер, 18:19 07 березня 2012 р.
 
люди схаменіться, зараз Великий піст!
Рейтинг: 17+ -15-
 
читач, 22:59 07 березня 2012 р.
 
Історія походження 8 березня 
 
Свято 8 Березня не має жодного стосунку ні до української історії, ні до нормальної жінки взагалі. Жодного підґрунтя для святкування цього свята нема. Це все рудименти совєтської доби. 
Офіційна версія. 
 
Радянська офіційна версія стверджує: 8 березня обрали на честь страйку, організованого робітницями текстильних фабрик Нью-Йорка 8 березня 1857 року. Вони вимагали покращення умов праці, а саме — світлих і сухих робочих приміщень, 10-годинного робочого дня, рівної платні з чоловіками. 
 
Демонстрантів тоді розігнали. Дарма, що про події у Нью-Йорку немає жодних відгуків у тодішній пресі, а допитливі історики з’ясували, що 8 березня 1857 р. була… неділя. Доволі дивний день для страйку, погодьтесь. 
 
Не дивно, що «кульгавій» офіційній версії про 8 березня не вірять, а якщо й вірять, то не до кінця. 
Майже офіційна версія. 
 
Клара Цеткін проголосила 8 березня Міжнародним жіночим святом. Але от робітниці текстильних фабрик Нью-Йорка до вибору дати непричетні. За однією з версій, демонстрації американських жінок 8 березня в 1857 році таки були. Однак за свої права боролися тоді не текстильниці з Нью-Йорка, а звичайнісінькі… повії. Робітниці найдавнішої професії пройшли тоді по Манхеттену. Жінки вимагали, аби матросам видали зарплату, адже вони не мали чим заплатити за інтимні послуги, і станом на 8 березня 1857 року вже добряче заборгували повіям. Із такою жіночою турботою про ближнього вийшли того дня американки. Поліція розігнала маніфестації, однак галасу жінки наробили. Цю подію, кажуть, в ті часи навіть назвали «жіночим днем». 
 
8 березня 1910 року відомі німецькі революціонерки Роза Люксембург і Клара Цеткін вивели на вулиці німецьких міст місцевих повій. Вимагаючи припинити безчинства поліції, дозволити їм створити профспілку і в такий спосіб захистити права жінок найдавнішої професії до тих, хто пече хліб, шиє взуття, чи, до прикладу, працівниць текстильних фабрик. Кажуть, Клара тоді таки досягнула свого. А згодом в Радянському Союзі демонстрацію повій просто підмінили на демонстрацію «трудящихся женщин». 
Зовсім неофіційна версія. 
 
Прихильники цієї версії стверджують: до страйків нью-йоркських працівниць текстильної фабрики, ані, тим паче, манхеттенських повій свято 8 Березня не має жодного стосунку. Клара Ейснер (у заміжжі Цеткін) була таємною прихильницею юдейської віри та великою шанувальницею головної героїні однієї з книг Тори — Книги Есфірі. Саме тому, розповідають, Цеткін пов’язала жіноче свято з історією єврейського народу: легендою про царицю Естер (Есфір), якій присвячено щорічне свято Пурім. 
 
Пурім або Гамана — національне, однак не релігійне свято євреїв. Це свято знищення всіх ворогів іудеїв, коли в результаті намовлянь Есфірі (іудейки) її чоловік, перський цар, дозволив євреям винищити ворогів свого народу. І два дні за підтримки царських вояків «іудеї били усіх ворогів своїх, і винищували, і діяли з ворогами по своїй волі». Свято відзначають між 20 лютого і 25 березня (день святкування змінюється відповідно до місячного календаря). 
 
Прихильники версії припускають: можливо, того року, коли було вирішено відзначати Міжнародний жіночий день, Пурім випав саме на 8 березня. Зрозуміло, якби змінювали дату свята щороку, то було б надто помітно, що святкують саме Пурім. Отже, святкування дня жінки-революціонерки вирішили максимально наблизити, але все ж таки відділити від Пуріма. І зупинилися на 8 березні. 
 
Підозри про святкування в Міжнародний жіночий день єврейського свята зміцнює ще одна дата, добре знана з радянських часів, зокрема День радянської армії. Адже 23 лютого за старим стилем — те саме 8 березня за новим (як Новий рік 1 січня та Старий Новий рік — 14 січня). Адже, кажуть прихильники третьої версії, День захисника Вітчизни так само не прив’язаний логічно до жодної з визначних для радянської армії дат, як і 8 березня висмоктаний з пальця. 
 
Окрім трьох основних, є кілька менш популярних, та не менш цікавих версій походження свята. Приміром, є думка, начебто колись 8 березня вважали професійним святом єврейських повій, адже першу вісімку весни нібито вважали специфічною сороміцькою символікою. Дехто переконаний, що «Восьмоє Марта» — день народження пані Цеткін. Інші ж, чи то жартома, чи то серйозно стверджують, що цього дня Клара Цеткін (Ейснер) стала жінкою, а згодом вирішила вписати цю інтимну дату в світову історію, завуалювавши її під день «міжнародної солідарності жіночого пролетаріату». Однак, якщо версію з днем народження Цеткін спростувати доволі таки легко, зазирнувши в «Українську радянську енциклопедію», де зазначена справжня дата народження революціонерки (5 липня), то позбутися теорії про втрату цноти, озброївшись лише енциклопедією, не вдасться. 
 
Якщо обійдені увагою жінки потребують квітів саме восьмого березня, то я можу лише поспівчувати їм.
Рейтинг: 29+ -19-
 
Штурм, 01:15 08 березня 2012 р.
 
ось, що ми святкуємо! не витрачайте свою енергію на непотріб)
Рейтинг: 18+ -19-
 
, 01:23 08 березня 2012 р.
 
Є прекрасне свято День Матері, вітайте прекрасну половину людства зі святом доброти і теплоти, а не жидівського свята вбивства ворогів. 
Роззуйте очі, панове.
Рейтинг: 18+ -17-
 
, 01:29 08 березня 2012 р.
 
Погоджуюсь зі Штурмом, це чужинське свято!  
Воно ніде у світі не святкується окрім країн пострадянського простору. Такі свята слід викорінювати, адже вони залишають нас у спільній із нашим північним сусідом системі цінностей та залишають нас у спільному інформаційному полі із білокам"яною. Тому якщо хочемо рухатись вперед, то нам слід шанувати своє, а не чуже, ажінок любити і дарувати їм подарунки щодня!
Рейтинг: 15+ -14-
 
Olko, 01:29 08 березня 2012 р.
 
Дякую Штурму за подану інформацію, за Час, який приділив при написанні. Я, наприклад, не встигла. Молодець! Відривати очі один одному потрібно!  
А кожен нехай добре думає, що святкувати, слухати, читати. Дуже багато часу нас вчили, що святкувати і як "жити". Тож і довго переучуватись. Але ж Дуже Потрібно!
Рейтинг: 6+ -4-
 
Оксана, 07:11 08 березня 2012 р.
 
Штурм Молодець!  
 
Інформація глибока, широка, фактична. 
 
Всім, у кого незашорені мозги, покаже стежку до правди. 
 
(Штурм, 9 травня - фактична дата. Люди українських родин перемогли.)
Рейтинг: 9+ -8-
 
Asserg, 08:46 08 березня 2012 р.
 
Інформація це добре. Але на то дав творець людині розум щоб почути, проаналізувати і сприйняти по-своєму. Я стараюся з усього що відбувається і житті відфільтрувати те найкраще що може моє життя, життя тих хто мене оточує зробити кращим, добрішим, змістовнішим. В даному випадку відкидаю весь негатив залишаю день, в який я особисто вітаю всіх знайомих ( і деяких незнайомих) жінок, дівчат, бажаю усяких приємностей, стараюся підняти настрій, сказати комплімент - словом, зробити все те про що в звичайні сірі будні деколи просто забуваєш. Беру телефонну книжку, телефоную кожній жінці, вітаю, навіть якщо з кимось трішки натягнуті відносини - мирюся і йду назустріч. Я присвячую цей день добру, спрямовую його на всю прекрасну частину людства - наших жінок. 
Ось і все - нічого негативного і політично-націоналістичного. Люди схаменіться! Досить вже у всьому шукати бруд, давайте просто міняти наше життя таким чином, щоб "завтра" було світліше ніж "сьогодні" 
З привітаннями до всіх жінок, дівчат, з Вашим святом!
Рейтинг: 7+ -1-
 
Казбек, 09:21 08 березня 2012 р.
 
Всім, хто проти сьогоднішнього свята, яке є всеукраїнським вихідним днем пропоную закритись вдома і слухати радіо. Цей знак протесту буде самий дієвий. Дорогі Жінки і Дівчата - зі Святом Вас!
Рейтинг: 7+ -7-
 
Федис М.Б, 09:43 08 березня 2012 р.
 
Інформація - перекручена. Ну а День матері - теж не має українського походження. А Цеткін не була ані єврейкою ані юдейкою.
Рейтинг: 7+ -5-
 
До штурма-ксенофоба, 10:00 08 березня 2012 р.
 
а де цей диво клуб є
Рейтинг: 4+ -1-
 
Скрипка, 13:11 08 березня 2012 р.
 
День матері — міжнародне свято. Вперше встановлене офіційно Конгресом США 8 травня 1914. Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехословаччині. В Україні офіційно відзначається щорічно, у другу неділю травня з 2000. 
 
З XVII по XIX століття у Великобританії відзначалася так зване «Материнська неділя» (англ. Mothering Sunday) - четверта неділя Великого посту, присвячена вшануванню матерів по всій країні. 
 
У США День матері вперше привселюдно був підтриманий відомою американською пацифісткою Джулією Уорд Хоув у 1872 році. «День матері» за версією Джулії Уорд - день єдності матерів у боротьбі за мир у всьому світі. Концепція Джулії Уорд не знайшла широкої підтримки ні в США, ні в інших країнах. 
 
У 1907 році американка Анна Джарвіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам'ять про свою матір. Ганна написала листи до державних установ, законодавчих органів і видатним особам з пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. У 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері офіційним святом. У 1914 році, президент США Вудро Вільсон оголосив другу неділю травня національним святом на честь усіх американських матерів. 
 
Слідом за США другу неділю травня оголосили святом 23 країни (в їх числі: Бахрейн, Гонконг, Індія, Малайзія, Мексика, Нікарагуа, Об'єднані Арабські Емірати, Оман, Пакистан, Катар, Саудівська Аравія, Сінгапур, Австралія, Україна [1] та ін .), а ще понад 30 відзначають свято в інші дні.
Рейтинг: 3+ -4-
 
з Вікіпедії, 13:21 08 березня 2012 р.
 
м. Трускавець, вул. Роксолани, 10
Рейтинг: 4+ 0-
 
до Скрипки, 13:21 08 березня 2012 р.
 
Початково Міжнародний жіночий день був днем протесту проти дискримінації жінок. Існує традиція прив'язувати виникнення Міжнародного жіночого дня до демонстрації, яку провели 8 березня 1857 року в Нью-Йорку робітниці-текстильниці з вимогами рівної з чоловіками зарплати, поліпшення умов праці, 10-годинного робочого дня (марш порожніх каструль).[2] Останніми роками поширилася версія, що то нібито була демонстрація повій.[3] В останню неділю лютого 1908 року тисячі жінок знову вийшли на вулиці Нью-Йорку. Демонстрація була приурочена до "Жіночого дня" 1857 року. Жінки вимагали виборчого права, виступили проти важких умов праці та проти праці дітей. У 1909-1910 рр. у США в останні неділі лютого відбулися марші та страйки жінок, очолені Соціалістичною партією Америки.[4], [5] 
 
Під впловом дій американських жінок і на пропозицію німецької соціалістки Клари Цеткін, учасниці II Міжнародної конференції жінок-соціалісток (Копенгаген, серпень 1910 р., понад 100 учасниць із 17 країн) вирішили щороку в березні відзначати Міжнародний жіночий день – день солідарності жінок у боротьбі за повні політичні, економічні і соціальні права. .. 
Вперше Міжнародний жіночий день провели 19 березня 1911 року в Німеччині, Австро-Угорщині, Швейцарії та Данії. Цю дату обрали жінки Німеччини, бо саме 19 березня 1848 року король Пруссії перед загрозою збройного повстання пообіцяв (але згодом не виконав обіцянки) провести реформи - включно з введенням виборчого права для жінок. 1912 року МЖД відзначили 12 травня. І лише з 1914 року дату МЖД зафіксували на 8 березня (можливо, через початок Першої світової війни, яка відсунула вбік щорічно визначення дати Міжнародного жіночого дня) 
ООН почала відзначати Міжнародний жіночий день 1975 року
Рейтинг: 3+ -3-
 
з Вікіпедії, 13:37 08 березня 2012 р.
 
Хвалит умничать. Что у вас с головой, рагули?
Рейтинг: 3+ -11-
 
Игорь, 23:45 08 березня 2012 р.
 
Гарне, весняне свято, і не потрібно ліпити тут політику, бо так можна договоритися "до ручки". 
А ті, хто не признає це свято-просто жлоби, які шкодують грошей жінкам на подарунок.
Рейтинг: 8+ -3-
 
, 08:59 09 березня 2012 р.
 
Раз "умничают" - вже не "рагулі"!  
І з головами в них тверезо, без помилок!  
Діляться своїми баченнями Люди!  
І не хватіт - а спілкуйтесь собі, будь-ласка!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Оксана до "Игоря", 23:56 09 березня 2012 р.
 
Читаючи коментарі, складається враженя, що більшість коментаторів задроти. Неображайтесь, але що тут поганого? Без жінок життя сіре, і лишнього разу приділити увагу їм немає. Про піст ... людина яка про нього яскраво так заявляє сама його не дотримується ... а про історію свята, так це взагалі смішно ... давайте тоді все переглянемо: християнство, писанки, Христос, Івана Купала і т.д. ці речі теж немають відношення до сучасної України і має язичницьке коріння ... Тому будьте космополітами, людьми, тими хто є власниками СВІТОВОЇ культури, а не купкою регіональних фанатиків з провінції. Дякую за увагу)
Рейтинг: 4+ -3-
 
, 21:28 10 березня 2012 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6075 днів)