Вночі будем гуляти насухо

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
20.10.2008
ПивоЯк стало відомо, у ратуші готують постанову про заборону роботи магазинів у нічний період. Чим це викликано, з чим пов’язано, і що ми про це думаємо - адже вночі ми не гуляєм насухо.

Насамперед, для майбутньої постанови увага акцентується на алкоголі. Тобто люди у ратуші вважають, що саме з нічних магазинів хулігани беруть алкоголь, випивають його і саме тоді починають порушувати правопорядок. Наївні.

І каталізатором прийняття ніби буде випадок на залізничному вокзалі (у ніч на суботу, 11 жовтня) - де знайшли мертвого чоловіка з Рихтич; оскільки недалеко звідти працює цілодобовий магазин.

Якщо міркувати таким чином, то цілодобові магазинчики є скрізь, у різних частинах міста. Тобто їх робота винна у всіх злочинах? Абсурд. Наші правоохоронці вкупі із міською владою скоро зійдуть з глузду у таких ось спробах створити видимість діяльності.

Тим більше, люди з села не зовсім адекватно поводять себе в місті. Маємо на увазі, що чоловік міг сам бути причиною свого вбивства - довгий язик, руки і т.п.

А щодо закриття: наші чиновники можуть дозволити собі гуляти у дорогих ресторанах. А простий люд купує алкоголь у магазинах. Чим ми гірші?

Залишається сказати одне: припиніть каламутити чисту воду. Бо у всі часи було легше перекласти турботи з хворої голови на здорову. І якщо міська влада не справляється з обов’язками, то винуватим роблять алкоголь у нічний час.

Переглядів: 4829

Коментарі (3)
 
Це не магазини треба закриввати нічні!
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 21:30 16 листопада 2008 р.
 
:(  
Ні ти помиляєшся!  
 
за кордоном працюють магазини круглодобові але після 22:00 ти нігде не купиш спиртних напоїв... Знаю бо сам живу в іспанії...
Рейтинг: 2+ 0-
 
, 16:40 04 лютого 2009 р.
 
якщо захоче чоловік випити вночі, то знайде обов"язково. Чи буде нічний магазин працювати чи ні.Щодо злочинів те саме. Хіба в радянські часи злочини коїлись тільки вдень, коли продавали спиртне?
Рейтинг: 6+ 0-
 
ольга, 09:37 05 лютого 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5918 днів)