Пікет, сесія та червоні депутати

Надрукувати
Новини Трускавця
Написав(ла) Володимир Ключак   
31.03.2012
Герб ТрускавцяЗ червоними депутатами я загнув. Ніхто з них не був кольору куртки Євгена Бродзінського, лідера ГМ "Опора" у Трускавці. Нікому не було соромно. Майже ніхто з них не став захист людей, котрі у четвер, 29 березня, прийшли під міську раду вимагати відміни рішення виконкому про підвищення квартплати. Майже ніхто з них до людей і не підійшов. Складалося враження, що вони совісті і не мали ніколи. А від демагогії було просто гидко, хотілося вирвати, плюнути та й вийти. Що люди й зробили. Правда, без відригувань та плювків.

Зранку біля десятої кілька десятків трускавчан, переважно похилого віку (бо ж будній день) прийшли на пікет. Сказати, що з ними ніхто не спілкувався, було б неправильно. Мер Руслан Козир, обласний депутат Петро Іванишин, заступник Юрій Яворський. Ніби все. Потім підійшли ще Мирон Мицько, член виконкому та заступник керівника КП "Трускавецьжитло" і Петро Нестерівський, ще один заступник мера. Стояла обабіч і думала, напевно, як хтось сміє приходити заважати проводити реформи, ще одна жіночка з команди мера. Міські ж депутати або чекали в сесійній залі (Народний дім), або курили під залою.

Розмова мера з народом не була довгою. "Я вам пенсії не встановлюю" – це до пенсіонерів, котрі запитували, з чого ж їм сплачувати квартплату та "Було їх вести до того, хто вас фінансує" – це до Євгена Бродзінського, котрий відксерював написані від руки оголошення, щоб організувати людей, пробудити в них громадянську свідомість. Цікаво, а хто, на думку пана Козира, фінансує Євгена Бродзінського? Невже і тут він бачить "руку Грицака"?

Коли ж хтось запитав пана Козира, за що він отримує премію, голова просто гонорово від людей втік. Вірніше, пішов із гордо піднятою головою розпочинати чергову сесію. Люди – за ним. Правда, в залі вже була одна група людей – парафіяни УПЦ КП, котрі домагалися отримати земельну ділянку на Івасюка під будівництво церкви. Домоглися та отримали, адже присутність людей – це певного роду тиск. Хоча краще будувати церкви, ніж тюрми.

Та головним в цей день стало тарифне питання, хоча його ніхто й не пропонував навіть включити до порядку денного. Депутати повторювали один одного, говорили гучні фрази, бідкалися над долею людей. Запевняли, що потрібно створювати комісію, обговорювали, хто в тій комісії має бути, дискутували, чи приймати рішення про скликання позачергового виконкому чи ні і коли той позачерговий виконком скликати. Фактично один лише Ігор Ластовецький, депутат від КУН, виступив за негайну відміну рішення виконкому. Та це був голос волаючого у пустелі. Відверто розчарували такі "захисники народу" часів попередньої каденції як п. Пілько та п. Шиманська. Перший пропонував розглянути ситуацію за закритими дверима, без участі преси та громадськості (сам ніби й журналіст) і в жодному разі не відміняти рішення виконкому, бо це "крок назад". Друга запевнила, що не лише 8 депутатів, котрі підписалися під пропозиціями виходу із ситуації, є за людей, а що "тут всі за людей".

"Ви їх сюди привели, ви їх звідси і виведіть" – наче про якусь отару говорив про людей перший чоловік міста до пана Бродзінського. Секретар ради Петро Шумин зачитав пропуски депутатів, але з дуже дивною логікою. Виявилося, що найбільше пропусків має Європейська партія – і це при тому, що пан Євген Юник є одним із найсумлінніших депутатів. "Потягнула" вниз статистику пані Зануда. Депутат, який не пропустив жодного засідання – Олег Ярема з УНП. Пофракційно найменше пропусків у "свободівців".

Депутати досить некомфортно себе почували у присутності мешканців. Здавалося, що й мешканцям було соромно, що вони обрали собі ТАКИХ слуг народу. Ніби й вибирати було з кого. Коли люди покинули зал, то зітхнули з полегшенням, що вийшли з такої задухи як в прямому, так і в переносному значенні. Зітхнули і депутати, як ті жаби, коли бачать, що бузьки відлетіли. Розпочалася "звичайна" робота, коли все визначено наперед, коли кнопкодави лише здійснюють запрограмовані механічні рухи. Фінансова ситуація, порядок денний, робота на благо громади.

Людей позбулися, та проблема залишилася. Намагання перевести все в політичну площину, мовляв, є замовник акції, який все проплачує, є недолугою потугою міської влади перевести стрілки, вкотре шукати винних. Це нагадує анекдот, як Івасьо шукав цицьки у Мариськи ззаду, бо спереду вже шукав, та "їх там нема". Проблема соціальна, а не політична. Проблема гостра ще й тому, що жодне інше місто регіону чи області не знає цієї проблеми – ніде тариф на квартплату не підвищували з початку 2012, та ще й втричі, як це є в Трускавці. Трускавецький "Фронт змін" хоче імпічменту Президента – заявив під час депутатських запитів чи то формування порядку денного пан Сергій Мицик. Більшість трускавчан не проти б замінити слово "Президента" у цьому словосполученні на "міського голови Трускавця". Принаймні тоді б у залі були бурхливі оплески. Втім, без оплесків теж не обійшлося – двоє-троє депутатів рідкими аплодисментами зустріли інформацію від міського голови, що Трускавець якась там міжнародна екологічна комісія визнала найчистішим містом України. Принаймні хоч якась добра новина, якщо інформація відповідає дійсності.

Переглядів: 3291

Коментарі (9)
 
Трускавецький міський голова в середині 80 займався форцовкою, тобто спекуляцією та обміном валюти, а в в кінці 80 на початку 90 років належав до організованого злочинного угрупування яка займалася рекетом, розбоями та пограбуваннями перших кооператорщиків та підприємців.  
На цьому зробив собі стартовий капітал. Пізніше пішов в бізнес. До недавно очолював ряд будівельних фірм в Трускавці та Києві. В Києві фірми були із російським капіталом в статутному фонді. Так, що робіть висновки. 
В Трускавецькій фірмі "Арко" зарплата працівників була менше мінімальної зарплати встановленої законом, решту доплачував в конверті. Це і продовжується в даний час, а тому і недофінансування як місцевого так і державного бюджетів. 
На посаду міського голови йшов від партії Арсенія Яценюка "Фронт змін" та під гаслом "Чесна влада-заможна громалда". 
Майже одночасно із підняттям тарифів на оплату житла в 5-7 разів, а не в два з половиною - три як вказується в деяких ЗМІ піднять собі та заступникам заробітню плату.  
По інформації з деяких джерел з Трускавецької міської ради тепер заробітна плата міського голови та його заступників буде становити від 12 до 15 тис. грн. в залежності від розмірі щомісячної премії. 
От таку чесну владу обралі собі Трускавецька громада.
Рейтинг: 10+ -1-
 
, 11:51 31 березня 2012 р.
 
А в одному з інтерв"ю один всенародний депутат сказав, що він став мільйонером дуже просто: у 90-і роки нагребсти 20 мільйонів (доларів) не міг або останній дурень, або переостанній гниляк. Невже у нас в країні аж 46 мільйонів дурнів і гниляків мінус якихось 100 чи дрібку більше?
Рейтинг: 3+ 0-
 
Читач, 13:19 31 березня 2012 р.
 
Знаєте, що я собі подумав: то є важко- баулити роками, ховати в труси пачки з сигаретами на кордоні, мерзнути цілими днями на морозах за 500 грн. зарплати від свого рабовласника. Нинішні рабовласники (більшість) теж так розпочинали- їм, звісно, гратуляції. Але ті, хто лиш шахермапохирством "заробили" свої статки і посотворяли зі себе великих рабовласників, - мали б отримати , мабуть, велике ФЕ від Феміди (котра, в силу багатовікової профпридатності і крізь пов"язку на очах бачить все наскрізь). Мушу сказати, що той, хто все життя працює, отримуючи лише зарплату, доробиться лиш до того, що не буде за що й на цвинтар машиною відвезти- треба буде пішки йти (в крайньому випадку- на руках люди понесуть- такі ж бідні, як і ті, хто вмирає). Тому- пропозиція: у всіх відповідних кабінетах є інфа про тих, хто крав і багатів. Попрошу обьявить весь список. Аби, ближче до осені, отам, біля міліції, не висіли ціла плахта потенційних слуг народу, а над ними- напис "Їх розшукує міліція". То ще не всі! А дрібних збиточників достатньо перевиховати добрим копняком по гузиці- ну, хіба би одразу до розуму не добігло.
Рейтинг: 0+ 0-
 
СтікСС, 13:35 31 березня 2012 р.
 
Боже, у Києві (радіо каже) люди на п"яти- семи роботах працюють, аби вижити. Де у Дрогобичі можна так бігатися?
Рейтинг: 1+ 0-
 
СтікСС, 13:45 31 березня 2012 р.
 
"Криштально чесний" Козир і його влада та "надзвичайно заможна" громада. 
 
В шию такого голову міста.
Рейтинг: 3+ -1-
 
, 14:48 31 березня 2012 р.
 
Почитав оте ваше все і смішно мені з цього! А який вихід! Не подобається вам всім ваш голова Трускавця і що далі! Поговорили, побалакали і усьо! Він і надалі буде у керма ваш голова, і плювати він хотів на ваші оті всі перипетіі! Перший - себе запезпечив добре! Такі прийшли часи! Прийшов до влади, тягни під себе, бо завтра можуть в зяти за задницю, якщо не поділишся - нічого немає тут дивного! А ви що хотіли покращення вашого життя вже завтра! Тоді всі питання до "проффессора" пана ЯНУКОВИЧА, або до його порадниці пані ГЕРМАН ГАНЗІ! ГАНЗІ ГЕРМАН сама заощадлива бабіца, навіть сама собі перешиває плаття з старих тряпок! Впевнений, що в цьому році на виборах до В Р УРКАіни переможуть регіонали.Не здивуюся, якщо оті всі ваші БЮТівці, НАШОвці, УДАрники і ще там хтось, хто зараз стоіть у корита не переметнуться до голубих! Я беспартійний і мені легше набагота чим всім отим "щирим украінцям"! Ось такі пацани справи!
Рейтинг: 3+ -2-
 
снайпер дрогобиЧ, 16:22 31 березня 2012 р.
 
майже всІ депутати думають тІльки про себе тому й держава бІдна.за грошІ сраку лизати будуть в полЯкІв москалІв татарІв донецьких.запроданцІ
Рейтинг: 2+ -1-
 
кулЯ, 16:55 31 березня 2012 р.
 
шановий Ключак ! А чого ти в 10 год. робиш під міською радою як маєш бути на службі в Грицака . чи тобі закон не писаний.. і нехтуєш роботою . а людей з КАРПАТ "неугодних " все звільняють і звільняють.
Рейтинг: 1+ -5-
 
, 18:44 31 березня 2012 р.
 
Пане Снайпер, то є ніц не зле, якщо кобіта може переоновити свій гардероб- то є набагато краще від хлопа, котрий, аби два рази не прати труси, - перевертає їх наруби і так ходить. А шо- нікому ж не видно, так?!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Читач, 18:53 31 березня 2012 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6045 днів)