Забудовуємо місто

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
25.10.2008
ХатаДекілька днів тому депутати міської ради Дрогобича прийняли "Правила використання та забудови території м.Дрогобича". Досить цікаво буде спостерігати, як самі чиновники дотримуватимуться своїх правил та законів.

Згідно прийнятих положень, заборонено прибудовувати веранди, балкони, кімнати до житлових будинків (а до нежилих можна?) і встановлювати кіоски у центральній частині міста.

Також описана бюрократична частина - як отримати певний дозвіл на забудову земельної ділянки, реконструкцію об’єктів, і вимоги до житлового будівництва.

Це офіційна частина. А неофіційно - готуйте ще більші "подарунки" та "могоричі", коли підете до архітекторів або у відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради - щоб прискорити процедуру отримання різноманітних дозволів чи підтвердження існуючих.

Проекти та плани для населення міський відділ архітектури робить не просто за великі гроші, а за великі гроші і через довгий термін. Ми мали змогу переконатися в цьому на власному досвіді - тому на площу у відділ архітектуру дорога забута.

Можна порадити нестандартний вихід з положення - не йти у міський відділ архітектури, а звернутися у інститут "МістоПроект" (вул. Чорновола, 8). Адже мало хто знає, що проекти та плани може зробити будь-який архітектор, маючи відповідну документацію.

І на останок про землю - важко сказати, скільки землі та приміщень продали та здали в оренду наші можновладці у Дрогобичі. Дуже багато - а міський бюджет цього зовсім не відчув. І після цього вони ще приймають постанови та правила?
Переглядів: 4628

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)