Жовтуха в місті!

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
28.10.2008
АптекаСанепідемстанція б’є на сполох - у Дрогобичі виявили вірус гепатиту А. Поки що тільки в одній сім’ї - проте подальше становище невідоме.

Гепатит А (хвороба Боткіна, інфекційний гепатит) — гостра інфекційна хвороба з переважним ураженням травного тракту, особливо печінки. Викликається вірусом гепатиту А, що потрапляє до організму з їжею або водою.

Захворювання починається повільно. У початковому періоді гепатиту А хворий відчуває загальну кволість, відсутність апетиту, нудоту, помірно підвищується температура тіла. На 5—7-й день приєднується жовтяниця, печінка й селезінка збільшуються.

Звичайно гепатит А закінчується видужанням, але при невідповідному лікуванні може давати тяжкі ускладнення (атрофія печінки, печінкова кома). Хворий гепатитом А обов'язково має бути госпіталізований.

Лікування гепатиту А — загальноукріплююче, переважно вуглеводна дієта з високим вмістом вітамінів, ліпокаїн, амінокислотні суміші тощо. Після видужання особи, що хворіли на гепатит А, підлягають диспансерному нагляду протягом від 6 місяців до 1 року.

Збудник міститься в крові та виділеннях хворого - джерелом інфекції є хворий. А профілактика гепатиту А полягає у вжитті загальносанітарних заходів. Тому порадимо ретельно мити руки, продукти, слідкувати за особистою гігієною. Мірою підвищеної обережності буде уникання місць великого скупчення людей (особливо в приміщеннях).

У першій школі вже два випадки захворювання - діти з цієї сім’ї. Дві сестри, 5 та 7 клас. Поки що на цьому повідомлення про хворобу вичерпуються.

Сподіваємось, хвороба більше не поширюватиметься. Будьте здорові!
Переглядів: 7242

Коментарі (1)
 
нам тільки ше жовтухи бракувало в дрогобичі :( завжди якась халепа
Рейтинг: 0+ -11-
 
, 12:02 07 листопада 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5918 днів)