Страйк студентів (оновлено)

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
10.11.2008
ДДПУУ центрі міста знаходиться гуртожиток №3 від ДДПУ. Більше тижня у ньому немає води, каналізації, тепла. Тому сьогодні (10 листопада 2008 року) студенти страйкуватимуть за допомогою депутата облради.

Страшна антисанітарія, що встановилася в гуртожитку, може бути навіть причиною спалаху гепатиту А - поодинокі випадки захворювання через недобру воду вже зафіксовано у місті. Всього у 4-поверховому приміщенні проживає близько 250 студентів.

Рішення про страйк студенти прийняли ще 7 листопада - і прийняли його не самі. На чолі студентського страйку стоятиме депутат обласної ради Михайло Задорожний. Не знаємо, як ці студенти вийшли на Задорожного, але цікаві самі мотиви його діяльності в якості страйк-лідера.

Михайло Задорожний зараз має мандат депутата Львівської обласної ради, і до того ж втретє очолив Дрогобицьку райспоживспілку (незмінний голова з 1998 року). Якщо врахувати, що райспоживспілка майже на чверть наповнює бюджет району, то можна зробити певні висновки.

Також пан Михайло є членом дрогобицького осередку партії БЮТ у Дрогобичі - за інформацією редакції, він один з найбільш ймовірних кандидатів на посаду мера (після Богдана Іванціва).

Очевидно, саме цим пояснюється допомога студентам зі сторони Задорожного. Як би там не було, якими б мотивами він не керувався, але хочемо побажати успіху у страйкових починаннях.

І ще, необхідно згадати, що ні адміністрація університету, ні комендант гуртожитку належним чином не реагують на становище у житловому приміщенні - тому страйк почнеться з візиту до них.

Оновлено. Згідно нової інформації, у гуртожиток подали воду і стало можливим використовувати стоки. Тепла поки що нема - з вини комунальників, оскільки тепломережі виявилися в неналежному стані. На протязі тижня обіцяють подати і тепло - всім цим студенти завдячують лише Михайлу Задорожному. Добре, що депутат облради не забуває про проблеми рідного міста.

Переглядів: 5999

Коментарі (3)
 
Підтримую студентів і Михаіла Леоновича.голова молодіжного осередку Блоку Литвина.Федис М.Б
Рейтинг: 4+ 0-
 
макс, 09:51 10 листопада 2008 р.
 
Молодці!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Натка, 20:04 10 листопада 2008 р.
 
Тільки таким чином можна заставити Скотного реагувати на той безлад , який чиниться у гуртожитках університету
Рейтинг: 0+ -1-
 
Студент, 22:55 11 листопада 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)