Вибори
|
Написав(ла) Кафедра економічної кібернетики та інноватики ДДПУ
|
30.08.2012 |
Одрехівський Микола Васильович - доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики та інноватики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Наукові надбання зорієнтовані на економічний розвиток краю зокрема та України загалом. Автор понад 150 наукових праць, серед яких 6 монографій. Українець. Християнин. Одружений. Дрогобичанин.
(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)
Розробив та впровадив:
1. Першу інноваційну структуру в Україні – ЗАТ "Трускавецький валеологічний інноваційний центр" (1997р.). Це забезпечило інтенсивний розвиток Трускавця.
2. Першу в Україні спільну кафедру інноватики МОіН України та НАН України (з 2008 р. переіменована на кафедру економічної кібернетики та інноватики). Це дало можливість забезпечувати регіон фахівцями усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів з менеджменту інноваційної діяльності та економічної кібернетики, сучасних управлінців та економістів-аналітиків.
3. Спеціальну економічну зону туристсько-рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець" (1998 р.). Це дозволило залучити у Трускавець понад 300 млн. дол. та створити понад 500 додаткових робочих місць.
4. Регіональну агломерацію "Дрогобиччина" – добровільне економічне об’єднання Борислава, Дрогобича, Стебника, Трускавця та Дрогобицького району (2003 р.). Це дозволяє збалансовувати розвиток економіки краю, шляхом побудови та втілення єдиної стратегії розвитку на основі інноваційних (новітніх) технологій, реалізація яких вимагає регіонального представництва на всіх рівнях владної вертикалі.
Пропонує:
Для Дрогобича – проекти розвитку системи освіти, культури, медицини, та промисловості. Це дозволить залучити додаткові інвестиції, створити нові робочі місця та забезпечити самодостатність територіальної громади.
Для Дрогобицького району – стратегію розвитку агротуризму та району загалом, проект агротехнопарку. Це дозволить залучати у економіку краю понад 50 млн. дол. щорічно та створювати понад 2000 додаткових робочих місць.
Для Борислава – оздоровлення території та водопостачання, ефективне використання наявних природних ресурсів, розвиток приладобудування та дрібного машинобудування, виробництво товарів для потреб санаторно-куротної та туристичної галузей. Це дозволить зменшити безробіття та інтенсифікувати розвиток.
Для Стебника – проект створення регіональної оздоровчо-відпочинкової зони та самостійної, самодостатньої громади. Це дозволить залучити додаткові інвестиції, покращити екологічну ситуацію та створити нові робочі місця.
Для Трускавця – модель технологічних змін та інноваційних процесів для усіх сфер діяльності. Це суттєво збільшить приплив відпочиваючих як з України, так і зарубіжжя.
Для Східниці та всієї рекреаційної зони Дрогобиччини – науково і техніко-економічно обґрунтований механізм створення, функціонування та розвитку самостійної, самодостатньої та повноправної громади. Це дозволить ефективно використовувати наявні природні ресурси та оздоровлювати наших дітей.
Професійне кредо: "Наука – Виробництво – Добробут!"
Переглядів: 4836
|