Вересень. Без джинси

Надрукувати
Життя сайту
Написав(ла) Максим Федис   
03.09.2012
Герб ДрогобичаОсь і настав вересень. Спостережливі, мабуть, уже помітили, що вже третій день на сайті немає жодного матеріалу до виборів. Ми, як і обіцяли, припиняємо публікації зі штабів кандидатів і партій, відтепер тільки аналітичні статті, хроніки подій і інтерв’ю з кандидатами.

Пропонуємо вам долучитись до цього процесу. Яким чином? Ми готуємо інтерв’ю з кандидатами, ви ж надсилаєте в коментарях запитання. Єдине прохання - питання не повинні носити образливий характер.

Першим, з ким ми плануємо зробити розгорнуте інтерв’ю, буде Одрехівський Микола.

Голосування, яке проводиться на на сторінках ДІ, - це показник активності штабів, тому ми вибираємо 10 рейтингових кандидатів і стартуємо.

Присилайте запитання до кандидата Миколи Одрехівського.

Дякуємо вам за вашу активність. З повагою, Федис М.Б.

Переглядів: 4570

Коментарі (24)
 
Пане Микола! Ви хочете бути депутатом Верховноі Ради Украіни, скажіть, будь ласка, Запитання 1."Чи беруть хабарі в Дрогобицькому педагогічному університеті"! Запитання 2."Якщо станете депутатом ВР, чи готові піднімати питання про відновлення смертноі кари в УКРАІНІ за - навмисне убивство - за зраду Батьківщини - і за ввіз, розповсюдження, вживання та продаж наркотиків.Запитання 3. "В Украіні панують не закони, а "понятія".І гроші! А те чого не можна вирішити за гроші, вирішують за великі гроші".Як будете боротися з цим явищем.І останнє, запитання 4. "Тільки відверто.Вам це порібно"! З повагою до ВАС.
Рейтинг: 9+ -2-
 
юрІй п....., 09:22 03 вересня 2012 р.
 
Звичайно що найперше питання до цього кандидата яким чином він планує боротися з корупцією в вищих навчальних закладах, як він боровся з корупцією на своїй посаді (якщо, звичайно, боровся), і хотілось би знати про видатки, але не треба декларацій про доходи, ми цими деклараціями вже ситі по горло.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Сергій, 12:38 03 вересня 2012 р.
 
1.Звідки гроші на кампанію (хто фінансує)? Судячи з декларації крім зарплати, квартири і 500грн в банку (також зарплата дружини і 12тис.грн в банку) у вас нічого немає... 
2.Для чого вам бути депутатом ВРУ? До якої фракції збираєтесь долучитись? 
3.Чи розумієте ви що ваше самовисування (а також самовисування інших, подібних до вас) може нашкодити кандидату від опозиції (який має вищий рейтинг за ваш) і привести до влади від Дрогобиччини кандидата від ПР? 
:x
Рейтинг: 8+ 0-
 
Вуйко з Млинок, 13:40 03 вересня 2012 р.
 
Пане Миколо, що ви будете робити якщо не виграєте на виборах? Будуть якісь нові плани?
Рейтинг: 2+ -1-
 
Роман, 17:18 03 вересня 2012 р.
 
3.Чи розумієте ви що ваше самовисування (а також самовисування інших, подібних до вас) може нашкодити кандидату від опозиції (який має вищий рейтинг за ваш) і привести до влади від Дрогобиччини кандидата від ПР?  
дале дуже хочеться щоб на це питання пан проф. відповів публічно після виборів також
Рейтинг: 3+ 0-
 
підтримую Вуйко з Млинок, 19:19 03 вересня 2012 р.
 
До Вуйка з Млинок - не зовсім розумію Вашу логіку, що значить: "Чи розумієте ви що ваше самовисування (а також самовисування інших, подібних до вас) може нашкодити кандидату від опозиції" ? Чому це пан Ілик має бути виключно єдиним та неповторним кандидатом? Чому це інші люди (можливо навіть більш достойні) не можуть балотуватися? Моя думка така: людина яка витрачає величезні гроші на виборчу компанію (бігборди, листівки, плакати, газети, палатки) цілком логічно планує ці гроші потім відбити. Зарплата депутата та інші пільги не дозволять цього зробити, відповідно (теоретично) ця людина буде потім в Раді продавати свій голос, переходити в інші фракції, лобіювати певних підприємців. Невже нам потрібні такі "депутати-заробітчани"? Може тому і треба звернути увагу на таких людей як пан Одрехівський? Хто такий Трощановський, Старовойт, Соколов, Старовойтова? Їх же хтось знає, може зможе про них щось розповісти? Може з них буде більше користі в Раді?
Рейтинг: 3+ -2-
 
Сергій, 19:23 03 вересня 2012 р.
 
Також вітаю МАКСИМА БОГДАНОВИЧА ФЕДИСА з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! Щастя, здоров*я, чистого пера і сили духа! Добре, що ми маємо таких людей, які стараються тримати народ в ефірному полі, взнавати новини нашого життя..Писати своі бачення про все, що нас оточує.висловлювати наші думки, може часом і не дуже справедливі! Нічого не поробиш - всі люди різні! Ще раз - здоров*я..і так тримати! З повагою.!
Рейтинг: 8+ -5-
 
ЮРІЙ ПЕТРАНІВСЬКИЙ - старший.., 20:41 03 вересня 2012 р.
 
Поздравляю Федиса М.Б. С днем рождения-Желаю здоровья, любви и тепла,  
Чтоб жизнь интересной и долгой была,  
Чтоб в доме уют был, любовь да совет,  
Чтоб дом защищен был от горя и бед.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 21:54 03 вересня 2012 р.
 
Сергію тут обговорюється не логіка запитання , а запитання Ви мабуть читаючи коментарі забули "...Присилайте запитання до кандидата Миколи Одрехівського ..." Тому мені особисто і хочеться почути відповіді на абсолютно всі запитання після виборів, та після них впевнений ніхто відповідати небуде всі будуть говорити про фальсифікації, провокації, які недопустили достойних до ... . Правда від п.Одрехівського також нічого не тхне крім бюджетних коштів , може хтось напише , що поважний науковець працює на поважні бізнесові структури і вони замовлють його послуги. Смішно але відповідь у декларації про доходи. Задумайтесь шановні у нас скоро куди не плюнь у кандидата наук попадеш а науки все менше та менше робиться.
Рейтинг: 4+ 0-
 
прохожий, 22:13 03 вересня 2012 р.
 
Пане Миколо, а чому Ви не дали відповіді на 4 питання Юрія П.?
Рейтинг: 1+ -1-
 
Ірко з Під., 22:30 03 вересня 2012 р.
 
Нещодавно зі мною трапився такий випадок. Побачив свого давнього знайомого, підійшов і заговорив, звісно привітавшись . З ним стояв невідомий, який обурливо "матом" і не одним наголосив, що він кандидат наук і я не маю права так підходити і перебивати їх розмову. Я вибачився і пішов, зробивши певні висновки про "кандидатів" нашого вузу.
Рейтинг: 7+ -1-
 
apropo, 09:22 04 вересня 2012 р.
 
Миколе Яновичу депутаты пракричали "Ганьба! , а он все о своем: во всем мире- кризис, а Украина- цвететь! Он вообще в чем-то разумеется: где что цвететь, и почему вокруг все воняет и сыпется?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Из ВРУ, 10:07 04 вересня 2012 р.
 
Якщо Вас обклав матом якийсь там "кандидат", а Ви вибачились і просто пішли далі, то висновки можна робити не тільки про нього.
Рейтинг: 3+ -3-
 
to apropo, 12:04 04 вересня 2012 р.
 
До прохожого - а мені б і хотілося щоб Одрехівський також прокоментувал подібні, дуже дивні для потенціально демократичної держави заяви. Вважайте що це моє запитання до кандидата.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Сергій, 12:54 04 вересня 2012 р.
 
"Обкладати матом", як Ви це пишете-ставати на один рівень із недовченою людиною, навіть якщо йому вдалося купити наукове звання. Впевнений, що мої діти, і внуки-будуть стояти в моральному плані набагато вище , ніж такі "науковці".А далі-життя покаже, що є головним, а що -мішура.
Рейтинг: 5+ -1-
 
Відповідь, 13:25 04 вересня 2012 р.
 
Тобто "схавати" матюки від якогось рогалика, вибачитись і піти дальше - це високоморальний поступок? Ну-ну.. А "кандидату" тому треба було просто зламати ніс. Без ніякого "обкладання"
Рейтинг: 1+ -2-
 
Відповідаючому, 14:56 04 вересня 2012 р.
 
що ви бачите дивного... немає в Одрехівського жодних шансів перемогти- не тому що він хороший чи не хороший, а тому що на сьогодні невідомий виборцям. І за місяць нічого не поміняється. З Ваших дописів виглядає що Він чоловік розумний, тому значить це усвідомлює. Питання тоді в чому зміст? усвідомлюючи Вашу критику раджу зачекати виборів і переконатися хто з нас правий.
Рейтинг: 2+ 0-
 
прохожий, 15:59 04 вересня 2012 р.
 
Відвідувачі сайтів дуже примхлива аудиторія. Так можна втратити суттєво на відвідуваності сайту що потягне за собою депопуляризацію ресурсу. Конкуренти не дрімають. Так що зважено раджу підходити до таких речей. Як дякуючи одній непересічній новині завоювали аудиторію, так можете її і втратити :grin
Рейтинг: 5+ -2-
 
Роман, 16:35 04 вересня 2012 р.
 
Джинси і замовних матеріалів не буде. Ну а рейтинг наженем після виборів.Конкуренти? Якщо там явна джинса то вони не конкуренти.
Рейтинг: 6+ -6-
 
Федис М.Б, 16:58 04 вересня 2012 р.
 
Не підкорятися Дрогобицькій житловій мафіі \ЖЕО\ не проводити оплату квартир в 2 рази більше за не зроблені роботи по покращенню стану будинків, і не проведені ремонти роками даних житлових будинків! І друге - ми просто зобов*язані вибрати до ВЕРХОВНОІ РАДИ УКРАІНИ, таку людину, щоб дана ЛЮДИНА завжди пам*ятала, що це ми, виборці, наймаємо цю ЛЮДИНУ до ВР захищати наші права - чи то робітник, чи то пенсіонер, чи то безробітний, чи то прибиральниця ..чи то навіть БОМЖ..Давайте пам*ятати всі - ми ЛЮДИ! А ми будемо також допомагати нашому депутату, якщо прийде такий час ..Ми не будемо стояти осторонь! Ми повинні всі жити рука в руку - тоді буде ідеальний порядок! Я вам всім бажаю тільки добра, розуму і .здоров*Я! ЮРІЙ П ..
Рейтинг: 2+ 0-
 
Закликаю всіх Дрогобичан ....., 22:45 04 вересня 2012 р.
 
Щось незалежною аналітикою не дуже попахує. 
Цікаво, що зроблять з кандидатом, який просто проігнорує ДІ з його інтервю, запитаннями і, так званою аналітикою, просто тому, що не захоче опускатись до рівня бульварщини? І це, думаю, буде нормально. Бо кандитат такого рівня повинен мати і відповідний рівень інтелекту та культури. 
Але , також думаю, що його просто захаркають, затопчуть, згноять і закопають, бо хіба він (ВОНИ) має право ігнорувати ДІ, істини якого оскарженню не підлягають?
Рейтинг: 7+ -4-
 
Ігор, 23:13 04 вересня 2012 р.
 
Шановний пане Одерхівський!  
Доводжу до Вашого відома один із дуже важливих міжнародних офіційних документів. Прочитайте його уважно і дайте відповідь на запитання: чи людині Вашого рівня особистості взагалі вартує давати якісь відповіді, коментарі, дописи та інформацію на цьому бульварному сайті.? 
Якщо вартує, то відповідна Вам і оцінка. І ще. Якщо мій коментар видалять, а його таки видалили, як і попердні, то прошу відповідь дати мені особисто. Ви, як і багато інших кандидатів, знаєте кому. Дякую 
Резолюція Парламентської Асамблеї Ради Європи №1003 (1993)  
Про етичні принципи журналістики  
 
 
Асамблея підтверджує наведені нижче етичні принципи журналістики і вважає, що вони мають застосовуватися для цієї професії в усій Європі.  
 
Повідомлення та міркування  
 
1. На додаток до законних прав і обов’язків, викладених у відповідних правових нормах, ЗМІ мають моральну відповідальність перед громадянами й суспільством, що слід підкреслити саме зараз, коли інформація та комунікація відіграють дуже важливу роль у формуванні особистих позицій громадян і в розвитку суспільства та демократичного життя.  
 
2. Професія журналіста передбачає права й обов’язки, свободи та відповідальність.  
 
3. Основним принципом будь-якої етичної засади журналістики є те, що повідомлення та міркування слід чітко розділяти, змішувати їх недопустимо. Повідомлення — це інформація про факти й події, тоді як міркування — це вираження поглядів, ідей, вірувань або оціночних суджень з боку медіа-компаній, видавців і журналістів.  
 
4. Поширення повідомлень має базуватися на принципі достовірності, що забезпечується відповідними засобами перевірки й доказів, а також на неупередженості подання, опису й розповіді. Чутки не повинні бути складовою повідомлень. Заголовки та виклад повідомлень мають відображати сутність представлених фактів і даних якомога точніше.  
 
5. Висловлення міркувань може включати думки або коментарі стосовно загальних ідей чи зауваження відносно повідомлень, що стосуються поточних подій. Хоча міркування обов’язково є суб’єктивними, а тому не можуть і не повинні відповідати критерію вірогідності, слід вимагати, щоб міркування висловлювалися чесно й відповідно до етичних засад.  
 
6. У міркуваннях, що набувають форми коментарів подій або дій окремих осіб чи установ, не варто намагатися заперечувати реальні факти або події чи приховувати їх. Право на інформацію як основне право людини. Видавці, власники й журналісти  
 
7. Робота, яку виконують ЗМІ, — це одна з форм посередництва й надання інформаційних послуг, а права, які мають ЗМІ в зв'язку зі свободою інформації, залежать від одержувачів (цих послуг), тобто громадян.  
 
8. Право на інформацію — одне з основоположних прав, якому надається велике значення в практиці Європейсько комісії та Європейського суду з прав людини за статтею 10 Європейської конвенції з прав людини; воно закріплено й у статті 9 Європейської конвенції про транскордонне телебачення, а також в усіх демократичних конституціях. Власником права є громадянин, котрий також має право вимагати, щоб інформація, яку надають журналісти, подавалася правдиво, якщо мова йде про повідомлення, та чесно, якщо йдеться про міркування, без зовнішнього втручання з боку органів державної влади або приватних осіб.  
 
9. Органам державної влади не слід вважати, що вони є власниками інформації. Представницький характер цих органів забезпечує їм правовий базис для діяльності, спрямованої на гарантування плюралізму в ЗМІ та його поширення, забезпечення необхідних умов для здійснення свободи вираження поглядів і права на інформацію, а також запобігання цензурі. Втім, Комітет міністрів свідомий цього, про що свідчить його Декларація про свободу вираження поглядів та інформації, ухвалена 29 квітня 1982 року.  
 
10. Коли йдеться про журналістику, слід пам’ятати, що вона спирається на ЗМІ, котрі є частиною корпоративної структури, в рамках якої потрібно розділяти видавців, власників і журналістів. Тому треба не тільки гарантувати свободу ЗМІ, а й забезпечити свободу всередині ЗМІ, уникаючи внутрішнього тиску.  
 
11. Інформаційним організаціям слід розглядати себе, як особливі соціально-економічні агенції, підприємницькі завдання яких варто обмежити умовами, що забезпечать доступ до основного права.  
 
12. Інформаційні організації мають демонструвати прозорість у питаннях власності та управління засобами масової інформації, даючи громадянам можливість чітко визначати особи власників та ступінь їхніх економічних інтересів у ЗМІ.  
 
13. В інформаційній організації видавці й журналісти мають співіснувати, пам’ятаючи, що законна повага до ідеологічної спрямованості видавців і власників обмежена абсолютною вимогою щодо достовірності повідомлень і моральності міркувань. Це важливо, якщо ми збираємося поважати основоположне право громадян на інформацію.  
 
14. Згідно з цими вимогами, потрібно посилити гарантії свободи вираження для журналістів, оскільки саме вони, в кінцевому підсумку, мають виступати, як останнє джерело інформації. Для цього нам слід законодавчо розкрити й зробити більш прозорою сутність положення про свободу совісті та професійну таємницю відносно конфіденційності джерел завдяки гармонізації національних законодавчих положень з цього питання таким чином, щоб їх можна було застосовувати в демократичній Європі в ширшому контексті.  
 
15. Ні видавцям, ні власникам, ні журналістам не слід думати, що вони є хазяїнами повідомлень. Інформаційні організації мають ставитися до інформації, як до основоположного права громадянина, а не як до товару. Відтак, засобам масової інформації не треба експлуатувати якість або зміст повідомлень чи міркувань задля збільшення кількості читачів або глядачів і, відповідно, прибутків від реклами.  
 
16. Якщо ми маємо забезпечити, щоб до інформації ставилися з етичної точки зору, її цільову аудиторію слід розглядати, як окремих осіб, а не як масу.  
 
Функції журналістики та її етична діяльність  
 
17. Інформація та комунікація, які передаються журналістами за допомогою засобів масової інформації та за могутньої підтримки нових технологій, мають вирішальне значення для розвитку людини й суспільства. Вони потрібні для демократичного життя, оскільки, якщо демократія має розвиватися й далі, вона повинна гарантувати громадянам участь у громадських справах. Досить сказати, що така участь була б неможливою, якби громадяни не одержували інформацію про суспільні справи, якої вони потребують та яку ЗМІ мають їм надавати.  
 
18. Важливість інформації, зокрема радіо- й теленовин, для культури й освіти було висвітлено в Рекомендації Асамблеї 1067. Її вплив на громадську думку є беззаперечним.  
 
19. Було б неправильно, виходячи з важливості цієї ролі, зробити висновок про те, що ЗМІ дійсно репрезентують громадську думку, або про те, що вони мають взяти на себе конкретні функції органів державної влади чи її установ освітнього або культурного характеру, наприклад, шкіл.  
 
20. Це призвело б до перетворення ЗМІ й журналістики на владу або антивладу (медіократію), навіть якби вони не були представниками громадян чи об’єктом такого самого демократичного контролю, як органи державної влади, й не володіли б спеціальними знаннями відповідних культурних або освітніх закладів.  
 
21. Отже, журналістика не повинна змінювати правдиву й неупереджену інформацію або чесні думки, використовувати їх на користь ЗМІ, намагаючись створити чи сформувати громадську думку, оскільки законність журналістики ґрунтується на ефективній повазі основоположного права громадян на інформацію як складовій поваги демократичних цінностей. Тому журналістика, пов’язана із законними розслідуваннями, обмежується достовірністю й чесністю інформації та думок і є несумісною з журналістськими кампаніями, що проводяться на підставі заздалегідь випрацюваних позицій і спеціальних інтересів.  
 
22. У журналістиці інформація та міркування мають поважати презумпцію невинуватості, зокрема коли ідеться про справи, що перебувають у провадженні, й утримуватися від проголошення рішень.  
 
23. Слід поважати право людини на приватне життя. Особи, які перебувають на державній службі, мають право на захист свого приватного життя, за винятком випадків, коли воно може впливати на публічне життя. Той факт, що людина обіймає державну посаду, не позбавляє її права на повагу до її приватного життя.  
 
24. Намагання встановити баланс між правом на повагу до приватного життя, закріпленим у статті 8 Європейської конвенції з прав людини, і свободою вираження поглядів, гарантованою в статті 10, добре проілюстровано практикою останніх років Європейської комісії і Європейського суду з прав людини.  
 
25. У журналістській професії мета не виправдовує засоби, тому інформацію слід одержувати правовими та етичними способами.  
 
26. На вимогу зацікавлених осіб ЗМІ, що спеціалізуються на новинах, повинні точно, автоматично, швидко й з використанням усієї належної інформації виправляти будь-яку новину або міркування, яке вони повідомили, а воно виявилось неправдивим або помилковим. Національне законодавство має передбачити відповідні санкції і, якщо необхідно, відшкодування.  
 
27. З метою гармонізувати застосування й здійснення цього права в державах-членах Ради Європи слід впровадити в життя резолюцію (74) 26 “Про право на відповідь — стан особи відносно преси”, ухвалену Комітетом міністрів 2 липня 1974 року, а також відповідні положення Європейської конвенції про транскордонне телебачення.  
 
28. З метою забезпечити високоякісну роботу й незалежність журналістів їм необхідно гарантувати пристойну оплату, належні умови й засоби для діяльності.  
 
29. У стосунках, які журналіст має підтримувати з органами державної влади або з економічними колами під час виконання своїх обов'язків, він повинен уникати будь-яких компромісів, що можуть вплинути на його незалежність і неупередженість.  
 
30. У журналістиці не можна змішувати дискусійні або сенсаційні теми з фактами, про які важливо дати інформацію. Під час здійснення професійних обов’язків журналісти не можуть ставити собі за головну мету здобуття престижу й особистого впливу.  
 
31. З огляду на складність процесу забезпечення інформацією, який все більше залежить від застосування нових технологій, швидкості й стислості, від журналістів слід вимагати відповідної професійної підготовки.  
 
Правила керування редакційним колективом  
 
32. В інформаційних агенціях мають співіснувати видавці, власники й журналісти. З цією метою для редакційних колективів слід розробити правила, які регулюватимуть професійні стосунки між журналістами, видавцями й власниками ЗМІ, окремо від звичайних вимог, що регулюють робочі відносини. У таких правилах можна передбачити створення редакційних рад.  
 
Конфліктні ситуації та випадки спеціального захисту  
 
33. Ситуації тиску й конфлікту виникають іноді в суспільстві під впливом таких факторів, як тероризм, дискримінація меншин, ксенофобія або війна. За таких обставин ЗМІ мають моральне зобов’язання захищати демократичні цінності — повага людської гідності, розв’язання проблем мирними засобами й у дусі терпимості — та, відповідно, протистояти насильству і мові ненависті й конфронтації, а також знищувати всі форми дискримінації, що ґрунтуються на питаннях культури, статі або релігії.  
 
34. Ніхто не повинен залишатися осторонь питань захисту демократичних цінностей. Для цього ЗМІ мають відігравати головну роль у запобіганні напруженості, а також сприяти взаєморозумінню, терпимості та довірі між різними громадами в регіонах, де панують конфлікти, як це зробив Генеральний секретар Ради Європи, заохочуючи до запровадження заходів довіри в колишній Югославії.  
 
35. Зважаючи на дуже специфічний вплив ЗМІ, зокрема телебачення, на позиції дітей і молоді, слід уникати транслювання передач, повідомлень або зображень, що пропагують насильство, насаджують секс і споживацькі настрої або навмисно використовують невідповідну мову.  
 
Етика та саморегулювання в журналістиці  
 
36. Зважаючи на наведені вище необхідні умови й основні принципи, ЗМІ мають взяти на себе зобов’язання підкоритися жорстким етичним нормам, які гарантують свободу вираження поглядів і здійснення основного права громадян на одержання правдивої інформації та чесних міркувань.  
 
37. З метою проведення моніторингу за впровадженням цих принципів потрібно утворити органи або механізми саморегулювання, до яких залучити видавців, журналістів, об’єднання користувачів ЗМІ, експертів із академічних кіл і суддів. Вони відповідатимуть за видання резолюцій щодо поваги правил етики в журналістиці, заручившись попереднім зобов’язанням ЗМІ публікувати відповідні резолюції. Це допоможе громадянинові, який має право на одержання інформації, робити або позитивні, або негативні висновки про роботу журналіста й рівень довіри до неї.  
 
38. Органи або механізми саморегулювання, об’єднання користувачів ЗМІ та відповідні факультети університетів могли б щороку публікувати дослідження, зроблені постфактум, про достовірність інформації, що поширюється ЗМІ, порівнюючи новини з реальними фактами. Це слугуватиме показником довіри, який громадянин зможе використовувати, як дороговказ щодо етичного стандарту, досягнутого кожним окремим засобом масової інформації, або кожним його підрозділом, чи навіть кожним окремим журналістом. Відповідні коригуючі механізми одночасно зможуть допомогти фахівцям ЗМІ поліпшити спосіб виконання журналістських обов’язків.
Рейтинг: 1+ -1-
 
Ігор, 16:49 05 вересня 2012 р.
 
Пане Миколо, дуже препрошую за описку у Вашому прізвищі. Вік дається взнаки:)
Рейтинг: 0+ 0-
 
Ігор, 16:50 05 вересня 2012 р.
 
О, Магльоною засмерділо. Сашко, досить підписуватися чужими іменами. Це суперечить журналістській етиці.
Рейтинг: 0+ 0-
 
про ігорків, 23:24 07 вересня 2012 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6040 днів)