Студенти стануть рабами?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
10.12.2008
РатушаНеможливо оминути увагою вчорашню постанову з ратуші, яку підписала Алла Гладун, згідно якої 500 студентів у примусовому порядку будуть очищати від майбутнього снігу залізничну станцію Дрогобича.

Керівникам підприємств доручено виділити техніку (самоскиди та ескаватори) - це справа очевидна. А ось "виділити" студентів? - комусь в ратуші точно бракує здорового глузду.

Цією постановою заплановано використовувати 200 студентів ДДПУ, 100 - нафтового технікуму, 100 - механічного, по 50 - з ВПУ №19 та ПТЛ №15. Разом 500 рабів, адже інакше це не назвеш.

Фізична праця ніколи не була ганебною, але коли людину відривають від навчання і примушують (бо добровільно мало дурних кидати сніг лопатою) безкоштовно (про оплату і мови немає) працювати, це створює певний прецедент у сприйнятті нашої влади взагалі.

Де ж хвалені комунальні служби, де люди Іванціва? А обіцяна робота для безробітних? Дайте кидати сніг їм, але дайте і грошей. Хіба що міський бюджет уже порожній...

Що буде насправді: можливо, і знайдуть сотню дурних, які заради звільнення з пар підуть на станцію сніг відгортати. Але не більше - адже звичайний студент працювати хоче ще менше, ніж вчитися.

А думка про владу, яка вже і до цього була скептичою, після цієї непродуманої постанови значно погіршилася.
Переглядів: 5672

Коментарі (23)
 
нашпа влада дограеться і так настріи у всіх з кризою не самии оптимістичнии.щеи місцеві рішили поіграти в місіонерів!
Рейтинг: 9+ 0-
 
макс, 09:31 10 грудня 2008 р.
 
Нашим керівникам пані А.Гладун та пану Іванціву дуже сподобалось керувати містом.Розпоряджаютьсь державними грішми як хочуть, не говорячи вже про державну нерухомість, яка уже стала приватною.Так вони студентів чіпились.Їм вчитися треба.А залізницю і так скорочують, нехай дадуть людям працювати яким потрібна робота, а не шукають безплатної робочої сили.І нехай не забувають що на цих посадах Вони не довго.(І хто його знає як воно буде далі у житті! )
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 17:04 10 грудня 2008 р.
 
шкода шо вонги цього не читають!
Рейтинг: 5+ 0-
 
макс, 18:10 10 грудня 2008 р.
 
Та що ви кажете, любий пане Максе ? Про який майдан та про яких українських студентів ви говорите ? Наше студентство що воно є, що цого нема. От побачите - вам Гладунка свисне, і побіжете не те, що станцію прибирати, а ще й гівно там чистити. А взамін за це вам звільнення з пар пообіцяють. Або заліки "на шару". І будете, лошаки, пахати, як вам скажуть, бо ви биками були ще від народження, і батьки ваші були биками і запхали вас в інститут за гроші. А що до майдана, то там було дуже багато бажаючих скататися бесплатно до Києва. Ніякі ви не революціонери, а просто "шукачі пригод". Я нікого ні до чого не зазиваю, але беріть приклад з іноземних студентів, зокрема французьких і грецьких. І пам'ятайте, що як ви зробите, так і будуть жити ваші діти. Відстоюйте себе і не допускайте провокацій з боку влади. А ще ліпше - керуйте нею, а не ховайтеся по кущам.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Ігор, 12:30 11 грудня 2008 р.
 
дорогіи Ігор я вже давно виріс щтанів студента!
Рейтинг: 4+ 0-
 
макс, 17:46 11 грудня 2008 р.
 
Час показав, чого коштує твій майдан. Бо, навіть якщо і вірити тобі, то таких були одиниці. А освіта в мене дуже дорога і хороша і тішуся, що здобував ії своєю власною тяжкою працею і отримав те, що хотів, не заплативши ні копійки хабаря. Цим і тішуся - не дурак. А революціонером себе не строю. Просто ти, друже майданщик, вже давно себе скомпроментував і нікому твій майдан вже не потрібний. Бо якщо ти і був чесний перед собою, то більшість твоїх "соратників" іздили туди за грошми, які ім давали за те, що вони там були і які були видані Госдепартаментом США на фінансування всієї цієї ющенківсткої забави. Ти вже забув, як тримав на майдані лозунг "Ми не бидло, ми не козли !
Рейтинг: 0+ -2-
 
Ігор, 19:35 11 грудня 2008 р.
 
Ігор мене не може радувати тои факт , що ти переишов на мову без образ!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 23:47 11 грудня 2008 р.
 
Дякую, тобі, Максе, за таку відповідь. Я і хотів таку отримати, бо десь там думав, що образив тебе. Вільнодумство - це те, що завжди красило людину, а що до основної маси людей, то вони повинні самі зрозуміти, для чого вони і чи потрібна їм ця країна. На мій погляд, Україні криза потрібна, бо виживуть ті, хто дійсно патріот, майстер своєї справи і фанат. Бажаю тобі успіху ! Пиши.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Ігор, 12:48 14 грудня 2008 р.
 
))))) Украіні ця криза потрібна як хворому -підвищення темпереатури!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 13:14 14 грудня 2008 р.
 
Ліпше їх змінювати багнетом, щоб потім іншим не повадно було. На те і існують всілякі революції. Криза - це добре випробовування. Але, на жаль, наша країна не вийде з цієї кризи. Росія вийде ослабленою і потріпаною. А ми будемо один в одного стріляти, аби самому цілому лишитися.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Ігор, 18:28 14 грудня 2008 р.
 
пропоную адміну зробиьти опитування!
Рейтинг: 4+ 0-
 
макс, 23:34 14 грудня 2008 р.
 
За гроші побіжуть всі, бо їх скоро буде дуже мало. Тільки от хто буде наступним спонсором після США ? Конго чи Сомалі ? А може колумбійці на цей раз нас викуплять з потрохами, щоби все це наркотою засіяти.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Ігор, 00:02 18 грудня 2008 р.
 
С**и, треба диктатуру, комунізм тоді буде порядок.
Рейтинг: 0+ -4-
 
Діма, 19:44 22 грудня 2008 р.
 
Думка, до речі, непогана :)
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 07:59 23 грудня 2008 р.
 
Пропоную подивитися на проблему з іншого боку - коли приїзджаю до рідного міста, ніколи не перестаю дивуватися, якими загаженими можуть бути декотрі кутки і вулиці, зупинки. Скільки в нас є контейнерів для сміття в центрі міста? Не раз тяжко знайти.А чому б, зрештою і не поприбирати -це ж наше місто.Колись були суботники а тепер? В сусідній Польщі регулярно проводять подібні акції із залученням як молоді так і дорослих, звісно безкоштовно, видають рукавички і пакети для збирання сміття -називається Sprzatanie swiata, - прибираються не тільки вулиці а і ліси. Мені особисто це дуже до вподоби... :)
Рейтинг: 0+ -3-
 
юля, 14:09 28 грудня 2008 р.
 
Мені теж подобається дивитися, як хтось працює безкоштовно. 
 
Але працювати з-під палки, бо так хтось придумав - це для обмежених людей.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адміністратор, 14:25 28 грудня 2008 р.
 
Шановний адміністратор, навіщо цей сарказм, щоправда, я швидко і неуважно прочитала статтю і не зрозуміла що йдеться про сніг а не про сміття, то дещо інша справа і для такого завдання мають бути кошти в бюджеті. А можна вас спитати -ви би для свого міста могли щось зробити безкоштовно, напр. поприбирати вулицю біля свого дому, не думаючи про влади та інше? Чи подібні речі роблять тільки обмежені люди? З поважанням,
Рейтинг: 0+ -1-
 
юля, 12:23 29 грудня 2008 р.
 
Шановна Юличка духом альтруізму заряжаи місцевих дипутатів, а студентам треба платити!
Рейтинг: 6+ 0-
 
макс, 19:42 29 грудня 2008 р.
 
Я? Безкоштовно? Як держава, і зокрема місто, піклується про мене, так і я про нього. 
 
Зараз той, хто щось робить безкоштовно, або меценат, або несповна розуму.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 21:23 29 грудня 2008 р.
 
Шановні, так само як ви, я була і студенткою, і заробляла за кордоном, і тепер не мешкаю в Дрогобичі, бо немає праці, можливо, відрізняюся від вас тим, що не чекаю аж мені влада побудує світле майбутнє. Можу ще вам сказати, що не всі люди такі як ви (чи ми?), а які ми, така і наша влада, чи не так? Проаналізуйте самі, звідки взялись народні обранці, чи ж не з НЛО?Ваш сайт якійсь в деякій мірі одновекторний, як на мене - претензіі, скарги... Ніби пишуть старі а не молоді...Дякую також за визначення - обмежені люди і несповна розуму. Дуже приємно...
Рейтинг: 0+ -1-
 
юля, 17:38 02 січня 2009 р.
 
Обирають зараз партії, а не людей - ось звідки. 
 
На рахунок "пишуть старі" - а молоді що, повинні всьому радіти? 
 
"Обмежені і несповна розуму" - не до когось зокрема, а про людей, які працюють з примусу чи безкоштовно.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Адміністратор, 17:42 02 січня 2009 р.
 
Юля ми вже давно не студенти!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 20:22 02 січня 2009 р.
 
Агаа ! А ти думав ! Вони вже давно забули, як віник виглядає. Ти за них не бійся. Он, скільки вже газу накрали з початку Нового року. Та не тішся -це не для тебе, а для них накачуют. Притиснись ближче до батареї, та потрогай, бо скоро, може, забудеш, як тепло виглядає. А наша "Рубльовка" буде свої зади гріти, і чхати на вас. Іноді і зробить поблажку - кине кістку погризти.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Ігор, 23:25 07 січня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)