У статті "Туман "благородної мети" від 29.01.2013 було висвітлено ситуацію, яка склалася навколо ринку по вул. Пилипа Орлика. Як раніше повідомлялося, близько 200 підприємцям, чиї робочі місця прилягають до "елітної", "комфортабельної" новобудови торгового комплексу (у народі просто – "Чорнобиль"), запропоновано переселитися на такий же "елітний" та "комфортабельний" майданчик №4 на місці свіжозрубаного парку Новонароджених.
На їхньому міці мала постати стоянка для ТК аж на 160 паркомісць (!), адже до цього "економічного дива" потягнуться численні автомобілі не тільки з Дрогобича чи району, а й зі всієї України. Категорична відмова підприємців завадила світлим міським очільникам ввести базарний люд у "світле майбуття" ТК "Чорнобиль". З того часу мало що змінилося, а протистояння лише загострилося.
22 травня, 2013 року відбулася 32-га сесія Дрогобицької міської ради, на якій міський голова О. В. Радзієвський дав "тверде" слово, що підприємцям видадуть договори оренди з 1 червня. Та казав пан: "Кожух дам!", - слово його тепле.
У понеділок 3 червня 2013 року відбулася т. зв. виконавча нарада, на яку прийшли підприємці, щоб отримати обіцяні договори оренди, а також обурені мешканці вулиць Самбірської, Грушевського, В. Великого, П. Орлика. "Слуги народу" не очікуючи такого розвитку подій, не вигадали нічого кращого, як просто втікати від своїх виборців: з сесійної зали у світлицю, а з світлиці – хто в які двері. Найкраще повівся з мешканцями міста заступник міського голови О. Коростильов. Обурений такою наполегливістю людей, він зачинився у своєму кабінеті, а на вході виставив наряд міліції. Незабарилося і підкріплення – приїхав аж сам підполковник.
Згодом підприємців і мешканців міста все ж таки було запрошено у сесійну залу, ніби-то на зустріч з О. Коростильовим. Замість нього на зустріч прийшли секретар Метик, депутат Корпан та головний архітектор, які не вважали за потрібне адекватно відповісти на жодне питання. Очевидним стало, що це чергове замилювання очей, в надії що люди, отримавши чергову порцію брехні, розійдуться. І нарешті прибув… очільник міста О. В. Радзієвський, який одразу… зачинився в кабінеті. Люди очікували 4 години, коли Їхня Царська Милість вийшли з палати, та з висоти Свого царського престолу прорекли, що оці "холопи" заважають Їм бути номінованим на "кращого мера".
Театральне дійство продовжилося через тиждень – 11 червня: підприємців запрошено до міської ради, щоб запрпонувати їм "компрміс". Т. зв. "компроміс" полягав у тому, щоб частину підприємців переселити, а інші мали б залишитися на своїх торгових місцях. Рішення кого переселяти, а кого ні – за самими підприємцями. Очевидним є, що це кинута "кістка", щоб розладнати єдність між підприємцями. Категорична відмова знову стала перешкодою на шляху до "світлого базарного майбуття", про яке так старається весь апарат влади м. Дрогобича.
Та останніми днями нахабність чиновників досягла свого піку: вони вирішили рішенням міської ради приватизувати ринок, тим самим перетворюючи підприємців на кріпаків, які більше не працюватимуть для забезпечення власної сім’ї, а відроблятимуть панщину пану-директору та численній когорті підпанків міської ради.
Дивним видається позиція підприємців з майданчика №1. Свою кістку вони отримали – договір оренди – та ласо його проковтнули. Проте варто пам’ятати договір оренди колись та закінчиться, а тоді або працюй на пана-директора або бери свій контейнер та неси додому.
"У єдності сила" - говорить давня приказка. Лише всі разом, як вже це бувало, коли намагалися закрити ринок, ми здобудемо перемогу над "зажерливими пащами" та "заздрісними очима".
Цікаво, я поставив свою "будку" наперед знаючи, що не на постійній снові. Так що, тепер мене ніхто з цього містя не вигоне? Це - панове, не ваша земля, а загальна земля громади. І від імені громади діє вибрана нами виконавча влада. Так, частина яка торгує на ринку (а їх у нас уже половина міста), буде завжди обурена. Візьміть торговців з центральної частини міста. У свій час, на вулиці, що йде з колишньої вул. Дзержинського до базару, торгівлі не було, було чисто і охайно. Влада дозволила тимчасово торгувати з транспортного засобу. І що ви людоньки думаєте, - їх тепер не можна звідтіля вигнати. Люди, що це робиться, все місто засрали палатками, МАФами, торгівлею з тротуару. А де минула краса міста, архітектура ? Корінне населення (еліта міста) в більшості повиїзжала в 90-і роки, а на їх місце понаїзжало чимало ще "неотесаних" людей, які мислять, що це ще село і можна робити все що хочеш. Чи не так?
На цьому місці з радянських часів діє ринок і нікому там не заважає! А та "виконавча влада" про яку ви говорити і засрала місто палатками, МАФами, торгівлею з тротуару.
Шановний Борислав, це зовсім не так. Підприємців виганяють з місця не для облагородження міста та повернення йому архітектурного обличчя, а для того, щоб дрогобицька влада приватизувала собі ринок. Під виглядом наведення порядку на ринку відбувається переділ власності. Ми вже пройшли щось подібне коли поприватизовували заводи. На рахунок того, що виконавча влада діє від імені громади, то це повна дурня як юридично так і фактично. Засновником органу місцевого самоврядування має бути громада, і вона його не засновувала, бо існує лише віртуально. Згідно ст.143 Конституції територіальні громади безпосередньо(! ) або через утворені ними(! ) органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності. Але поки нарід прозріє у нього вкрадуть все. А на рахунок села, що понаїжджало, а не понаїзжало, то хочу Вам сказати, що випускників Гарварда з аристократичним корінням в Дрогобичі зроду не водилось і англійська королева з австрійським намісником родини тут не мали.
Дивуюся. Все життя проголошували, що ліс, земля, вода, особливо надра землі-це народне багатство і ніхто не має права на це посягнути. Як бачите - посягнули. І ми тепер отим "хто посягнув" платимо високою платою за газ, воду, світло, метал, камені.А буде ще більше. А ви про землю? Та ж оту владу треба мітлою виганяти. Від найменшого села до найбільшого метрополісу. Громадою.Забули"громадою обух сталить"?
"У понеділок 3 червня 2013 року відбулася т. зв. виконавча нарада, на яку прийшли підприємці, щоб отримати обіцяні договори оренди" - ви плутаєте поняття. Ви описуєте те, що підпадає під 2 статті кримінально-процесуального кодексу. Це ж не був узгоджений візит, а дрібне хуліганство і перешкоджання виколнанню службових обов'язків.
Згідно Конституції України єдиними джерелом влади є НАРОД, але видно тебе забули спитатися ***. Дії цієї злочинної влади підпадають не під одну статтю і кожен з них ще відповість за свої злодіяння: Радзієвський, Коростильов, Мойсеєнко, Метик, Місуна, Шильник, Савшак, Корпан, також гол. архітектор - на всіх чекає тюремна камера. Вони при владі не вічно і надіємось що за нової влади всіх їх будуть судити!
Ого! Шиють дрібне хуліганство за законні вимоги! То нехай ще додадуть до "перешкоджання виконанню службових обовязків" вимогу "відшкодування шкоди за обгаджені в процесі втечі від підприємців штани". Дрогобичани з задоволенням скинуться на кілька пар нових для Метика, Коростельова і Радзієвського.
Їх постійно потрібно контролювати. Зібрати та оприлюднити всі дані , хто і що прихопив. Голосування по резонансних питаннях. Треба створити їм такі умови, щоб вони самі тікали з Ратуші. А хто серйозно наслідив повинен відповісти. Дерибанщики розгублені і спуску для них не повинно бути.
Вимушений використати слова російського поета Крилова: "Когда в друзьях соглася нет на лад их дело не пойдет". Коли пору дописувачів не вчитавшись в суть справи обливають брудом інших, то що ми хочемо від можновладців, вони живуть в своє задоволення, подивіться на пику націоналіста Метика, який прислуговує антинародній владі. Час найвищий, шановні дрогобичани, стати єджиним строєм проти цих анцихристів, які за копійку, хоча розміри значно більші, продадуть і рідну маму. Ринок місту потріюен, це однозначно, проте він повинен бути впорядкованим, його діяльність повинна бути прозорою і контрольвоаною, та приносити місту прибуток.
Не треба тикати. Хамство показуйте в іншому місці. Якщо є питання до посадовців - їх треба задавати. Є факти корупції чи зловживання владою - передайте їх до відповідних органів. У Києві не дуже люблять Львівську область, тому з задоволенням проведуть показовий процес. А базікати про те, що єдиним джерелом влади є народ - це означає повне нерозуміння реалій, законів і взагалі держави, у якій живете. Бо народ реалізовує владу через відповідні інституції - гілки влади і т.д.
До Борислава! Ми стоїмо на земельній ділянці по вулиці П.Орлика, яка дана підприємцям в бестрокове користування, і виділена для торгівлі. А нас виганяють для того, щоб в черговий раз зробити з нас лохів і здерти наші заощадження. Так, що панове, зробіть висновки, хто є хто?
Народ розуміє і підкоряється законам, чемно сплачуючи податки. А "відповідні інституції" і є якраз джерелом корупції, злодійства і беззаконня. До такої "влади" звертайся не звертайся, а виходить завжди так, як описано в статті. Дійсно такі реалії і така держава нікого не влаштовує! А щодо тикання - невеликий багнатор, переживеш!
На відео 05:25 радзік і метик - два красавчика куняють собі з бодуна, танчук зі своїм заліссям не дає нашим державним мужам спокою, а ті на халяву можуть цистерну випити. Радзік вже реально опухає, бідака.
багнатор? Ну і словечко! Як кажуть в одному серіалі: бугагашенька))) Судячи з американського IP, вочевидь, незадовлення примусило покинути неньку-Україну. Ну , то Богу дякувати! Одним хамом буде менше. Чи просто Максим вирішив сховатися? Вперед, з піснею! Ховайся, чоловіче, у кущах від відповідальності.
Судячи з дописів це один з партократів злочинного апарату міської ради бандинтів. Таких хамів ще треба пошукати, які не бояться ні Бога, ні людей. Ви ще будете тікати, але пов'яжуть рученьки. Але кожен з вас відповість рано чи пізно перед людьми чи перед Богом.
Дякую, Максиме, що перейшли на "Ви" - хоч щось порядного у Вас залишилось. Але от починати розмову з хамства і тепер називати хамом мене - це якось дволико і нечесно. Не працюю я в апараті міськради. Як казав Шевченко "та не однаково мені", тому і пишу. Зрозуміло, що демократія - це влада меншості. Але група підприємців (навіть якщо їх і сотня чи трохи більше) не може вирішувати усе за майже стотисячне місто.