Позбутися бездарного мера? Вихід є!
|
|
Роздуми
|
Написав(ла) Корінний дрогобичанин
|
02.09.2013 |
Безлад, тиск, обіцянки, які ніколи не знайдуть себе у реальному житті. Дрогобиччина шокована, але всі мовчать, навіть коли мова йде про дороги. Зруйнований стадіон та команда. Безробітних стільки, що можна автобусами відправляти за кордон. Дикі собаки лякають перехожих. Сміття на кожній вулиці. А симфонії життя немає... Принаймні у нас. У нас у Дрогобичі 90% новин – це негативні новини. Досить! Вихід є, він міститься у частині 3 статті 79-3.
Повноваження сільського, селищного, міського голови за наявності підстав, передбачених частиною другою цієї статті, можуть бути припинені достроково за рішенням місцевого референдуму або за рішенням відповідної ради, прийнятим шляхом таємного голосування не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради. Порядок проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови визначається законом про місцеві референдуми. Отже зняти мера може міська рада (це нонсенс), або місцевий референдум. Пересічний мешканець міста навряд чи має вплив на дві третіх складу міської ради (я наголошую, що саме пересічний), а от проголосувати в референдумі йому під силу.
Як же організувати цей референдум? Відповідь знову тут як тут, у частині 4 нашої статті: 4. Рішення про проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови приймається сільською, селищною, міською радою як за власною ініціативою, так і на вимогу не менш як однієї десятої частини громадян, що проживають на відповідній території і мають право голосу. Я вважаю, що назбирається в 3 рази більше голосів ніж треба.
Той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється. Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Переглядів: 6523
|