Початок навчального року 2013 у ДДПУ

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) Ігор Гриник   
03.09.2013
ДДПУ1 вересня ДДПУ імені Івана Франка радо вітав студентів із початком нового етапу у їхньому житті . Церемонія посвяти пройшла у грайливому настрої, незважаючи на погодні умови.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6.

Університет готує учителів із понад 50 спеціальностей і спеціалізацій.

Раніше в приміщенні університету була гімназія, в якій вчився Іван Франко. Тут вчителювали знаменитий поет-неокласик Петро Карманський, громадський діяч Володимир Бірчак, професор музики Анастазія Огроднік-Жилава, гімназію очолював Андрій Алиськевич, а сам заклад закінчили: Василь Стефаник, Лесь Мартович, Стефан Ковалів, Володимир Бірчак, Остап Нижанківський, Григорій Коссак, Бруно Шульц. Серед сучасних діячів слід відзначити доктора філологічних наук, професора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Василя Винницького, якому 30 липня 2013 р. Указом Президента України, призначено державну стипендію видатним діячам науки.

В університеті впродовж останнього п'ятиріччя активно розвивається міжнародна співпраця з 29 навчальними закладами і інституціями з 8 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, США, Камеруну, Білорусії, Росії, Бельгії.

У ДДПУ імені Івана Франка діють секції з наступних видів спорту: футбол, міні футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, бадмінтон, гирьовий спорт, атлетизм, туризм, вільна боротьба, ритмічна гімнастика, легка атлетика, акробатика. 

Також проводяться різноманітні конкурси краси, жартів, спорту тощо.

Бажаємо студентам творчих злетів і самореалізації у виборі їхньої професії.

Переглядів: 8403

Коментарі (29)
 
Підтримую! А дівчата в університеті - ну просто як квіточки, гарненькі. Ах! ;) Успіхів бажаю всім студентам і високих оцінок!
Рейтинг: 14+ -4-
 
Франсуа, 10:22 03 вересня 2013 р.
 
З 2 до 10 вересня оголошено додатковий набір у студенти. Шукайте гроші, ще є шанс стати студентом.
Рейтинг: 15+ -12-
 
, 11:08 03 вересня 2013 р.
 
Чого видалили Про недобор? ))
Рейтинг: 6+ -10-
 
Федис М.Б, 12:07 03 вересня 2013 р.
 
А декілька днів тому ліквідували факультет економічної освіти та управління, що кардинально змінює лице університету. Це був за потенціалом один з найпотужніших факультетів, другий, створений в Україні факультет менеджменту та маркетингу (попередня назва). Шкода, це суттєво обмежить перспективи розвитку вузу. Валерій Григорович був би засмучений такими подіями, адже він створював цей факультет, серед його випускників справді є такі, якими можна пишатися.  
Тепер ДДПУ назавжди залишиться виключно педагогічними...а отже, .
Рейтинг: 10+ -20-
 
випускник ФММ, 14:06 03 вересня 2013 р.
 
Випускнику, що ви мелете? Унiверситет i був виключно педагогiчним завжди. Чи не знаете який вуз закiнчували? ДДПУ - абревiатура як по вашому читаеться. I взагалi то студенти, якi закiнчували це факультет могли претендувати що найбiльше на роботу вчителя економiки у школi. Ви взагалi читали що у вас у дипломi написано? Економiчна освiта це не вчитель економiки з пед.универу
Рейтинг: 25+ -4-
 
Випускнику вчителю, 14:46 03 вересня 2013 р.
 
ГАУДЕАМУСОВІ ДІТИ 
 
Гаудеамусові діти,  
Нам alma mater- дах життя,  
Нам, молодим, завжди радіти,  
Допоки справжні- почуття!  
 
Нам юність- долі нагорода,  
Наука нам- не перешкода: 
Ми нею здобуваєм світ 
Для себе- на багато літ!  
 
Майбутнє наше освятило 
Зелені паростки життя,  
Щоб врожаєм рясним вродили 
Сади майбутнього знання!  
 
ДІТИ УКРАЇНИ 
 
Сини мої,  
Ви- діти України,  
Душа її- 
Над вами оберег,  
 
В добрі- майбутнє 
Кожної родини,  
Майбутнього ви- 
Тактик і стратег 
 
І всі, і кожен,  
Всюди й повсякчасно,  
Нам допоможе 
Небо на землі 
Омріяне давно 
Здобути щастя,  
Щоб сяяти, немов зоря,  
В житті!
Рейтинг: 5+ -1-
 
РА: гратуляції!, 15:13 03 вересня 2013 р.
 
а я навпаки чув від багатьох людей, які закінчили наш славнозвісний фмм, питання до самих себе - якого милого їм був потрібен той менеджмент
Рейтинг: 20+ 0-
 
випускнику менеджмента, 20:40 03 вересня 2013 р.
 
Я про те й кажу, ну як у пед.універі можуть давати ЕКОНОМІЧНУ ОСВІТУ люди? У всіх дипломах написано ВЧИТЕЛЬ такий то, такий то, з правом викладання у школах з таким то ступенем... Потім люди змушені були здобувати другу освіту .тепер уже ЕКОНОМІЧНУ, тільки в профілюючому вузі!
Рейтинг: 21+ 0-
 
Правда!!!, 21:05 03 вересня 2013 р.
 
Дивлячись на першу фотографію розумієш, що радянський союз живе і процвітає - парти з 80-х років, на стінах пусто - як в тюрмі. Недарма більшість знайомих кинуло ці інститути і зайнялись самонавчанням, а тепер мають зарплати 2-5 тисячі доларів, поки випускники працюють за 2000 - 3000 грн. незрозуміло ким.
Рейтинг: 10+ -6-
 
Євген, 22:53 03 вересня 2013 р.
 
Скотний двір
Рейтинг: 11+ -2-
 
одне слово, 10:47 04 вересня 2013 р.
 
Мелете Ви, а не я, а точніше повну дурню несете. Справа саме в тому, що на факультеті менеджменту і маркетингу (пізніше економічної освіти та управління) були і є непедагогічні спеціальності. І в дипломах зазначалася кваліфікація «Менеджер-економіст» (після того як з’явилися держстандарти, а це вже більше 10 років). Називається це «чув дзвін, а не знаю, де він». В Україні єдині стандарти по напряму підготовки «Менеджмент», і сам напрям – це непедагогічна освіта, так як на історичному, біологічному та інших факультетах. Разом з тим, вивчення дисциплін педагогічного циклу дозволяє працювати у педагогічній сфері. Власне найважливішою перевагою факультету є те, що випускники готуються не для викладацької діяльності.  
Цілком правильною біла політика попереднього ректора Валерія Григоровича про орієнтацію на комплекс спеціальностей, в тому числі і непедагогічних, це відкривало нові можливості для університету. Більшість педвузів в обласних центрах було реорганізовано у класичні університети, це дало змогу значно швидше та якісніше розвиватися.  
Прив’язка «пед» для нашого університету сьогодні є стримуючим фактором у його розвитку. Я даний факультет закінчив 10 років тому, і у мене про нього найкращі спогади, як і у багатьох випускників. Працюю сьогодні я не у школі, і отримані знання і вміння мені дозволили почувати себе впевнено і заробляти гроші. Хто хоче отримати для себе освіту, той отримає її, а хто ні, той і у провідних вузах нічого не візьме, а завжди знайде крайніх. Дякую за все викладачам!
Рейтинг: 8+ -7-
 
від випускника ФММ до "випускн, 11:32 04 вересня 2013 р.
 
Ну-ну! Хотiлось би почути де ж ви показали свiй диплом з економ.освiтою здобутий у пед.вузi. Та ще почуваете себе впевнено? Часом ще якоii освiти допомiжноi не маете?що грошi заробляете? Не педагогiчнi спецiальностi? Ну i що з тим? Вуз педагогiчний. Це ж не економiчний iнститут на базi педагогiчного що вам якись цiкавий диплрм видали
Рейтинг: 9+ -1-
 
випускнику, 13:10 04 вересня 2013 р.
 
Правильно пише випускник ФММ, факультет був одним із найперспективніших у вузі, і багато випускників працюють поза межами освіти: в банках, в санаторіях, на приватних фірмах... деякі в школах... Не треба так цілеспрямовано принижувати вартість диплому даного факультету. Так факультет переживав певні проблеми з набором, але це проблеми багатьох вузів, проте сам Педуніверситет навіть не намагався хоча б якось підптримати даний факультет. Тому навіть нема, що коментувати.
Рейтинг: 3+ -9-
 
Знаючий, 09:43 05 вересня 2013 р.
 
разводняк на бабки був цей менеджмент, а не перспективний факультет, не смішіть людей
Рейтинг: 11+ 0-
 
december, 10:31 05 вересня 2013 р.
 
Що стосується «розводняка на бабки», то такі проблеми теж є, не буду їх сьогодні відкидати, знаю їх від знайомих, але вони з’явилися не так давно. А де їх нема? Може на економічному факультеті у Львівському університеті, де має місце «розводняк на великі бабки»? Після того, коли на ФММ прийшли так би сказати «випадкові люди» і реально погіршився контингент студентів, роль грошей у здачі сесії зросла. Це Правда. Коли я вчився на ФММ, поняття про таке не було, 95% студентів, щоб здати іспит сиділи в бібліотеці і вчилися. Іспити були усні, питали про все, це суттєво мотивувало до навчання. Щоб отримати «відмінно» треба було ВЧИТИСЯ. Сьогодні студент зовсім інший, кардинально інший, багато з них не усвідомлюють свій статус, вони не мають бажання вчитися взагалі (хоча бали на ЗНО високі), їм простіше знайти інший варіант. Коли дивлюся на все це, то навіть не віриться, що ще 10 років тому все було по іншому. Не буду заперечувати, що керівництво факультету допустило до такого розвитку подій. Однак, треба визнати одне, – якщо б студенти вчилися, то ніхто б не заставив їх за щось платити. Я не хочу підводити все під відповідальність студента, однак – це ПРАВДА! При всьому цьому, в університеті були скриньки скарг студентів, ректор проводив таємне анкетування, і я був одного разу на «розборах польотів», картина на найприємніша. Були і випадки, коли студенти виходили на ректора з такими проблемами, він завжди ставав на сторону студентів (я був учасником таких подій), з деякими викладачами навіть попрощалися. Але звичайно цими проблемами мав би займатися декан.  
Щоб Ви розуміли, що таке ФММ, то для довідки Вам скажу, – на ФММ вперше в Україні з’явилася на поч. 90-років потужна бібліотека економічної та управлінської літератури іноземних авторів, було виграно два гранти, які дозволили її створити, за книжками приїжджали зі Львова, у ті часи це було щось надзвичайне; вивчення економіки та менеджменту базувалося на іноземних підручниках, які були у перекладі (тільки згодом я зрозумів наскільки це був правильний підхід); завдяки зусиллям Алли Павлівни Городиської можна було реально вивчити англійську мову (знаю по собі та своїх друзях), окремі курси велися англійською (в тому числі і бізнес-курси); на факультеті частими гостями були викладачі з Європи та США, які вели окремі лекції; я особисто знаю більше 10 випускників, які є сьогодні кандидатами наук, і дипломи свої не купували, – то що, може вони отримали погану освіту?; факультет був організатором міжнародних наукових конференцій, які проводилися у Трускавці за участю професорсько-викладацького складу з різних вузів України. Зробити це все у Вузі невеликого міста було непросто. І колишній ректор, якого так часто лають, безпосередньо був причетний до всього цього, без його участі нічого не було б, це є яскравий приклад стратегічного та креативного підходу. А опускати все в болото, особливо тим, які нічого у своєму житті не зробили, дальше Львівської області не виїжджали, найпростіше. Сьогодні, прийшли за студентську лаву гірські хлопці, стоять в черзі за дипломом, не хочуть нічого вчити, не вміють навіть українською говорити і кричать, що в них вимагають гроші. Що ж, або вчіться, або кричіть дальше! У дрогобицьку міліцію Ви в любому випадку на роботу зможете піти.
Рейтинг: 12+ -2-
 
випускник ФММ, 11:47 05 вересня 2013 р.
 
Випускники менеджменту-блатні, оплачені батьками дітки, ситі і тупі. На роботу їх приймати-собі дорожче, бо нічого не вміють і не знають. До того ж -безграмотні.
Рейтинг: 9+ -2-
 
про менеджмент, 16:17 05 вересня 2013 р.
 
"випускник ФММ" молодець, просто розгромив опонентів, які все про всіх знають, крім того, де ставити пробіл і коли зняти палець з клавіші знаку питання :)  
Другий абзац останньої простині аж занадто на оду схожий, але в цілому, і особливо про гірських хлопців - в точку.
Рейтинг: 1+ -1-
 
John Doe, 22:10 05 вересня 2013 р.
 
Що і кому хоче довести випускник ФММ? Те що був факультет, була бібліотека, були конференції. Та були, хто тут заперечує. Але все це вже в минулому, бо факультет припинив своє існування. В когось защемить серце, хтось сплакне, але факт доконаний – факультету більше не існує. І основна причина, що його не хотів фінансувати бюджет, а в останні роки і люди. А шукати винуватих серед «гірських» хлопців – це вже надто примітивно, тим більше для випускника. А де ж тоді «долинянські» хлопці поділися? І чим одні кращі других? Причин можна наводити чимало, в кожного вони будуть свої, але це вже не змінить суті.
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 23:07 05 вересня 2013 р.
 
Що педагогічний університет ще існує? Кажуть, там викладачів усіх нафіг скорочуюють, а то їх багато розплодилося нема де дівати вже. Як студентів у нас більше в декілька разів, ніж в усіх разом взятих країнах ЄС, так і викладачів розвелося більше, ніж тарганів. Треба їх дустом посипати...)))
Рейтинг: 4+ -2-
 
Іншопланетянин, 01:30 06 вересня 2013 р.
 
Чи вистачить у нас на всіх викладачів та судентів доступу, може звернутися до спеців з Альтаїра?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Іншопланетянин до Альфи Центав, 01:33 06 вересня 2013 р.
 
Студенти менеджменту того тепер в макдональдсі кажуть "Вільна каса! " якщо батьки не влаштували їх десь на роботу.
Рейтинг: 3+ -1-
 
студент НУЛП, 12:01 07 вересня 2013 р.
 
А все просто: мама з татом хотіли, а діти не вміли. Мама з татом постаріють, а діти й далі не вмітимуть. Тому, мами з татами, не пхайте своїх дітей будь-куди, аби лиш було, бо й так кажуть, що знайти у Дрогобичі справжнього спеціаліста вкрай непросто, а ті, спеціалісти, котрі зі своїми дипломами поставали директорами палаток, - вже ніякі не спеціалісти, а ті самі заробітчани на шматок хліба, з тією лише різницею, що вони- заробітчани у своїй країні. Правда, Макдональдси й Бюргери у нас коштують стільки, наче їхні гамбургери з чізбургерами привозять зі самої Америки, а присмажену бараболю посипають якимось натертим позолоченим попелом. Та на порцію тих барабольок можна купити міх картоплі на ринку- і мати в носі чиє б там не було "покращення", разом з усіма панськими реформами на позолочених унітазах всіх часів і народів! Ах-ха-ха, на кавальчику вулиці Володимира Великого якийсь підпанок встановив бігморд десь в п"ять метрів простору (просить перепрошення у своєї, очевидно, коханої), а помилок- всі 777. А йой: була б та дівчина аж геть нікого більше не варта, якби таким штубаком собі світ замотуркувала. Шкода, що я, перепрошую, не його дівчина, бо й сам- хлопець! Можете собі думати, чи- передумувати, але з такими маноріями, як на отих превелебних бігмордах (саме так! ) нас чекає отакенне майбутнє, якби ж то можна було дійти до тих стовпів, що небо підпирають... Це ж вам не папікові гроші розтринькувати, що мама з-за кордону передала, га?!
Рейтинг: 4+ 0-
 
:), 12:22 07 вересня 2013 р.
 
Рейтинг українських вузів у базі даних Scopus 
29.08.2013=*** 
За даними наукометричної платформи Scopus, найкращим вузом за показником цитованості наукових публікацій є Університет ім. Шевченка. На другому місці - Харківський національний університет ім. Каразіна, замикає трійку лідерів Львівський національний університет ім. Франка. 
Загалом у рейтингу представлено 112 вузів, у липні минулого року їх було 104. У новому списку Києво-Могилянська академія потрапила до 20 лідерів (у липні минулого року вона була на 23 сходинці)-А на якому місці цікаво знаходиться Дрогобицький державний педуніверитет? Чи він узагалі поза рейтингами?
Рейтинг: 2+ -1-
 
, 08:22 11 вересня 2013 р.
 
За показником “Співвідношення кількості публікацій у міжнародних науково-метричних базах даних до чисельності штатних працівників” Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка посідає 1 місце серед 21 педагогічного вузу України та згідно “Рейтингу вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації та наукових установ щодо кількості опублікованих статей у міжнародних науково-метричних базах даних у 2012 році” посідає 38 місце серед 148 ВНЗ України.
Рейтинг: 3+ -1-
 
, 20:52 16 вересня 2013 р.
 
Мабуть кількість публікацій, зокрема методичок для студентів з грифом Міністерства, які передруковуються на факультетах з року в рік і продаються студентам за шалені гроші і є головною умовою отримати залік чи екзамен, значно наповнює цей "рейтинг"...Але хіба можна вважати ці публікації науковими? Де є критерії такої науковості? І чому ніхто не чув про "1 місце" ДДПУ серед 21 педагогічного вузу України? :grin
Рейтинг: 1+ -2-
 
, 20:06 18 вересня 2013 р.
 
методички до публікацій у міжн. наук-метр. базах даних не мають жодного відношення. Йде мова про статті, які належним чином рецензують
Рейтинг: 1+ -1-
 
до вікторії, 21:25 18 вересня 2013 р.
 
Та ви, Вікторія, бачу про багато речей не чули. Чому ж тоді беретесь говорити про те, у чому нічого не тямите? Мова йде не про методичні посібники, а про наукові статті, які входять до згаданої вами бази Scopus (бачу, ви не розумієте значення слів і термінів, якими "оперуєте"). Якщо ж вас справді цікавить достовірність інформації про рейтинг нашого вузу, то ознайомтесь з наказом Міністерства освіти і науки України “Про підсумки звітної кампанії щодо наукової та науково-технічної діяльності вищих навчальних закладів та наукових установ за 2012 рік” (наказ №438 від 15.04.2013).
Рейтинг: 2+ -2-
 
, 22:15 18 вересня 2013 р.
 
Новоспечений проректор "Цибуля" підімяв під себе 
основні струтури університету, знімає данину з студентських їдалень, відкати з стадіону 8 школи!
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 16:59 04 жовтня 2013 р.
 
Чому "новоспечений проректор "Цибуля", як Ви його єхидно охрестили, а реально доктор наук, новий проректор, викликає у Вас таке обурення? Може Вас жаба давить? А СЛАБО підписатися своїм повним ім"ям під своїм пасквилем? 8)
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 19:23 04 жовтня 2013 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6044 дні)