Поки грім не гримне, мужик не перехреститься
|
|
Фоторепортаж
|
16.10.2013 |
Трагічний випадок у Львові, коли в каналізаційний люк провалився дворічний хлопчик і загинув, спонукав міську комісію з надзвичайних ситуацій терміново зібратись за засідання і проаналізувати стан люків у Дрогобичі.
(натисніть на фото для перегляду, всього 9 фото)
Фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9.
Як доповів 14 жовтня перший заступник Дрогобицького міського голови Олександр Коростельов на нараді з керівниками управлінь і відділів міськвиконкому та державних структур, минулої п’ятниці у Ратуші відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій і техногенно-екологічної безпеки, на якому прозвучала доповідь міських служб про результати обстеження колодців. Комісія дійшла висновку, що стан каналізаційних люків загрожує життю і здоров’ю людей і прийняла рішення, спрямовані на виправлення становища. Міліція отримала доручення посилити боротьбу з крадіжками покришок люків. Також вирішено скликати на нараду до Ратуші власників пунктів прийому металобрухту і запропонувати їм прилучитися до відновлення покришок люків.
Слід сподіватися, що за словами піде діло, бо було видно, що керівництво міста сповнене рішучості контролювати виконання власних рішень з тим, щоб зробити місто безпечним для людей. Турбує інше – чому так вузько подивилися дрогобицькі очільники на проблему безпеки, а не дослідили її комплексно. На жаль, лише наведенням порядку у каналізаційному господарстві проблеми безпеки в місті не вирішити, про що свідчать світлини, зроблені в центральній частині міста - за 100-300 м від Ратуші. Особливо тривожить стан карнизів, балконів на вул. Шевській, Ковальській, Лесі Українки та й на І.Мазепи. А хіба не загрожує життю і здоров’ю людей аварійний стан багатьох доріг, старі дерева? Чого чекаємо? Чи не нового приводу для реагування? А хіба не краще було б діяти на випередження. Чому забуваємо золоте правило: "Безпека людей – насамперед!"
Переглядів: 4394
|