Людина-автосервіс

Надрукувати
Поради
02.04.2009
АвтоІдея проста і приходила в голову, напевно, багатьом автовласникам. Приходить час, коли залізний кінь перестає радувати господаря своєю поведінкою. Це особливо актуально для активних водіїв, для яких пробіг 5000 км/місяць вважається за норму. Тут застукало, тут заскрипіло, задній лівий поворотник не горить... І це зовсім не від неправильної експлуатації транспортного засобу. Регулярна заміна масла і чищення карбюратора не врятують вас, наприклад, від браку бензонасоса.

Буває так, що потрібні ремонтні роботи проводять різні майстри, або й різні станції техобслуговування, у різних кінцях міста. І повної відповідальності за автомобіль ніхто з них не несе - лише за свою ділянку роботи.

Більшість автовласників ловлять себе на думці, що готові віддати трохи більше грошей, вручити майстрові ключі і через два дні отримати автомобіль, в якому працює все. Майже новий, чистий і такий, що викликає виключно позитивні емоції, а можливо ще і з доставкою додому.

Знову-таки претензії простіше пред’явити до однієї людини, чим мотатися по місту назад-вперед у пошуках правди.

Отже, людина-автосервіс. Знайомишся з кращими автоспецами (по декілька фахівців в кожному напрямі) в місті. Реєструєш юридичну особу, домовляєшся з майстрами про співпрацю (зайві клієнти нікому не перешкодять). Даєш оголошення про ремонт.

Коли на тебе виходить клієнт, зустрічаєшся з ним, домовляєшся про характер робіт і терміни. Укладаєш договір на разове обслуговування автомобіля. Можна запропонувати заповнити анкету, де можна буде відзначити, які майстри повинні перевірити все по своїй специфіці. Далі клієнт передає ключі від машини і чекає протягом обумовленого часу, поки реанімують його залізо.

Прибуток організатора подібного бізнесу складається з комісійних за зняття "ремонтних головних болів" клієнта, а згодом із знижок, які можна отримати у майстрів при регулярному до них зверненні.

Можна надавати масу додаткових послуг. Наприклад, у всьому різноманітті запчастин допомагати вибрати клієнтові оптимальні по співвідношенню ціна/якість. Або допомогти (консультацією) з придбанням уживаної машини на авторинку. Варіантів маса.
Переглядів: 6613

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)