Про "нову"-стару владу (читаючи ДрогІнфо)
|
|
Роздуми
|
Написав(ла) Небайдужий дрогобичанин
|
14.05.2014 |
Читаючи ДрогІнфо, можна зауважити, що й далі є нарікання на місцеву владу і хтось там навіть дописував – "гнати Курчика". А чому його вже гнати? Що він таке погане встиг зробити за 2 місяці, відколи є на посаді? За те, що діє м'яко і демократично? І надає можливість майже без обмеження часу кожному висловитись.
А чи не забагато вже тої "демократії" в ратуші? Які вже тільки групи впливу на сесіях не задають тон? І ВО Майдан, і Жіноча сотня, і Афганці зі зброєю(!), і борці з корупцією від Афанасьєва, і базарники (ті, що за і проти Мойсеєнка) з різних базарів, і Ямельницький зі своїми друзями, і багато інших "ображених і спраглих" (бракує ще догналівців і гомосексуалістів).
І всі вони виступають від імені дрогобицької громади. Але це все брехня і обман! 70-ти тисячна (мінус діти) громада Дрогобича не надавала їм цього права! І ватажки цих груп борються лише за свої корпоративні інтереси! Дрогобич мусить це зрозуміти.
Є проблема КП "Дрогобицький ринок", яка в основному базується на особі його директора Мойсеєнка, який, як подейкують, доводиться родичем Олександра Коростельова – колишнього першого заступника Дрогобицького міського голови, на якому, як було сказано на нещодавній прес-конференції Руху "Чесно в Дрогобичі", сходилися усі фінансові потоки міської ради. Так, ця проблема вирішується швидко – розпорядженням керівника міста про розірвання трудового договору шляхом звільнення з посади директора комунального підприємства. Але для цього керівник органу місцевого самоврядування повинен мати тверду політичну волю (таку, яку мав його попередник!). І не потрібно на сесії довгих звітів, запитань, обговорень, дебатів, бо проблема буде "забалакана". Це по-перше. А, по-друге, зацікавлена особа – головний базарник міста - буде мати можливість вплинути на депутатів шляхом підкупу, як це вже не раз було раніше.
Іншою проблемою є виділення земельних ділянок в місті під "садівництво і городництво" та під малі архітектурні форми (МАФи), тобто кіоски і "собачі будки". Цей процес був поставлений на "конвеєр" попереднім керівництвом міста не без особистої меркантильної та політичної вигоди. Мабуть за задумом Радзієвського місто мало перетворитися у "квітучий сад з багаточисельними парками". Лише одна програма "100 тисяч дерев" чого вартувала? Невже ті 100 тисяч дерев повсихали? Не є секретом, що одержувачі цих земельних ділянок, серед яких є багато депутатів, на цьому збагачувалися. І слушно було заявлено Рухом Чесно, що в Дрогобичі успішно діяла своєрідна "земельна піраміда" у складі О. Радзієвського, О. Коростельова, Р. Росохи, Р. Пукала. Перших двох нема вже в ратуші. А двоє наступних і далі будуть "гріти" руки на земельних оборудках? Адже рівень "професіоналізму" п. Росохи є високий. Сам Роман Курчик, очевидно, не зуміє дати собі раду з рештками "піраміди". Депутатський корпус нещодавно відмовився замінити голову земельної комісії Р. Пукала. Мабуть, громадськість міста повинна культурно і розумно спонукати міську раду виправити належним чином цю ситуацію. Наприклад, вимогою провести поіменне голосування – хай народ знає своїх героїв!
Читаючи Дрогінфо, можна помітити, що мешканці Дрогобича розчаровуються вже у новій владі. А чи дійсно у "новій"? Хіба у нас відбулися місцеві вибори і змінився склад депутатського корпусу разом з міським головою? Ні! І невідомо, коли ці вибори взагалі будуть. З ратуші пішла керівна четвірка. Натомість замінено лише двох керівників: з числа депутатів за наполяганням ВО "Майдан" обрано Р. Курчика секретарем ради і затверджено на сесії зовсім нову людину – першого заступника міського голови І. Даціва. Навіть керуючого справами ще не призначено. Є очевидним, що дрогобичани мають завищені очікування швидких позитивних змін. Але, якщо і надалі сесії міської ради будуть перетворюватися у балаган частиною надмірно екзальтованої і галасливої, але малорозумної публіки, то позитивних змін нам доведеться дуже довго чекати.
Переглядів: 5474
|