Місту потрібна охоронна фірма

Надрукувати
Поради
04.04.2009
МіліціяЩоб заробити на хліб, люди зараз реєструються як приватні підприємці і працюють у своїх офісах. Грошей на дорогу сигналізацію не мають, тому й ставлять звичайну систему оповіщення. Але потім більшість не задовольняються повідомленнями на трубку про проникнення зловмисників у їх приватну власність. Їм необхідно, щоб були прийняті заходи, по аналогії з позавідомчою охороною. Але ставити на охорону у міліції - дорого, та і щомісячна плата не маленька.

Вищеописані люди і є потенційними клієнтами для охоронного підприємства з декількох чоловік з автомобілем, і вся інформація приходить до них на пару виділених мобільників? До речі, така охоронна фірма (можливо, лише одна) діє у Дрогобичі. І роботи у них не бракує.

Для початку можна зареєструватися як ФОП (фізична особа підприємець) - невелика морока, а партнерів можна іменувати, як технічний персонал і озброїти дозволеними спецзасобами. Доступність установчої плати, розумний щомісячний внесок і гарантія оперативності створить хорошу конкуренцію позавідомчій міліцейській охороні.

Складання договорів можна довірити знайомому юристові, щоб максимально забезпечити себе від підступного клієнта. Природно, доведеться освоювати додаткові види систем охоронної і пожежної сигналізації, але за наявності хоч би одного фахівця це не буде проблемою і додасть плюсів фірмі.

І звичайно ж така діяльність припускає роботу і в нічний час, і у вихідні теж. Але це, як мовиться, залежить від ентузіазму. Можна встановити позмінні чергування, якщо людей вистачає. Бо ж серед дня у офіс злодії не полізуть.

Принаймні, для Дрогобича ідея досить непогана, хоча і потребує більш конструктивної розробки.
Переглядів: 5042

Коментарі (2)
 
Не все так просто, як ви собі уявляєте. Офіційний дозвіл зі стволом винесе біля 1200у.о. на особу. Ліцензія на охоронну діяльність вдесятеро більше. І ще: якщо на Ваш офіс "поклали око" то вони будуть лізти до Вас постійно. Спитаєте який вихід? Достатньо простий, можливо не зовсім законний, але зато радикальний.
Рейтинг: 0+ -3-
 
AAA, 09:48 10 квітня 2009 р.
 
Який вихід?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 09:54 10 квітня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)