Закусочна просто неба

Надрукувати
Поради
23.04.2009
ПапоротьНапевно, не багато знайдеться людей, що не люблять відпочинок на природі з друзями і шашликом. Причому, чим більше відчуваєш себе господарем становища (момент приготування шашлику, сервіровка галявини, ведення гуляння, найменшої присутності сторонніх і так далі), тим більше отримуєш насолоду від цього відпочинку.

Ну ось і пропонується організувати таке, як би точно виразитися, місце відпочинку - щось середнє між просто зоною відпочинку і кафе просто неба.

Головна складність - оренда земельної ділянки. Вона має бути або в зеленій зоні недалеко від житлового сектора, щоб не потрібно було добиратися до цього місця на машині (водії, як правило, завжди трохи обділені виходять радощами життя при такому відпочинку), або недалеко мають бути присутніми зупинки громадського транспорту.

Далі, це місце улаштовується таким чином: під кожне гостьове місце (під ним мається на увазі галявина, розрахована на компанію з 10-15 чоловік) встановлюється окремий мангал, який можна оперативно замінити на барбекю, наприклад, або щось подібне, улаштовуються місця: стіл, пеньки або стільці, або лави, сміттєві урни. При виникненні несприятливих погодних умов - натягається тент, а на зимовий період встановлюється жорсткий навіс. 

Потенційний клієнт замовляє місце, обумовлює час і кількість гостей, обумовлює, що він хоче: шашлик, або барбекю, або ще що, і з чого і як приготований (напівфабрикат), залишає завдаток, який повинен покрити витрати на покупку продуктів під даного клієнта. Далі ви готуєте той варіант шашлику, який клієнт замовив, - для цього і потрібне попереднє замовлення за день, щоб ви встигли купити м'ясо, замаринувати і щоб воно дійшло до готовності. При цьому абсолютно не заборонятиметься приносити з собою власні продукти і напої (або замовляють їх через вас) - ви берете гроші за надання місця - гарантію спокою, комфорт, чистоту і відчуття відпочинку на природі.

Коли люди приходять - вони самі улаштовують стіл (посуд одноразовий приготований вами, виходячи з передбачуваної кількості присутніх + запас), готують шашлик в мангалові - той, який ви їм підготували по їх замовленню. Загалом, проводять час, неначебто вони пішли в ліс, але при цьому вони абсолютно, в даному випадку, не заморочені пошуком місця, збором дров, підготовкою шашлику (покупка м'яса і його приготуванням). При цьому у відвідувачів залишається відчуття, що вони якраз на такому відпочинку - справжньому самопальному пікніку.
Переглядів: 5507

Коментарі (2)
 
між Бучачем і Тернополем розлили якусь заразу, хіміну зброю. Усі хімічні війська зараз там. Це все у повітрі. Якщо людина цим надихаеться, то через три дні згорають легені. А найбільше померлих молоді та вагітні тому що вони більше були на вулиці і дихали "свіжим повітрям"! Сидіть вдома, закривайте вікна і не виходьте зайвий раз на вулицю
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 18:43 01 листопада 2009 р.
   
++, 14:09 16 лютого 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)