Доброчинна акція дає свої плоди
|
|
Останні новини Дрогобича
|
Написав(ла) Володимир Садовий
|
23.09.2014 |
Ось і відсвяткувало наше місто День свого народження. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в Україні, коли Росія веде війну проти нашої держави, це свято було дещо скромнішим, ніж у попередні роки. Однак, дві важливі події все ж мали місце. В Дрогобичі була проведена доброчинна акція "Повернення Лицаря волі та милосердя" та розгорнуто найбільший у світі жовто-блакитний прапор розміром 40х60 метрів. Незважаючи на дощ, сотні ентузіастів взяли участь у розгортанні прапора, що красномовно говорить про нескоримість українського народу.
Також багато людей долучилися до доброчинної акції "Повернення Лицаря волі та милосердя". Інколи, щоби забити у щит Лицаря металеву пластину із зображеним символом Української Державності – Тризубом, ставали в чергу. Мали місце досить зворушливі сцени – маленькі хлопчики просилися на руки до батьків, щоби мати змогу забити ці пластини у щит. Доки матимемо таких дітей, будьмо спокійні за наше майбутнє – вони справжні патріоти. Також до акції долучилися народний депутат Верховної ради України Роман Ілик та міській голова Олексій Радзієвський.
В цей святковий день у "Фонд Лицаря", тобто для Української Армії, вдів, сиріт та інвалідів надійшло 3125 гривень. На перший погляд – сума незначна, однак прислів’я говорить: "З миру по нитці – бідному сорочка". Яскравим цьому свідченням є мільйони гривень, які надходять в цей нелегкий для України час з усіх куточків нашої держави для Української Армії та постраждалих у цій війні.
Для тих, хто не зміг долучитися до цієї акції з тих чи інших причин, повідомляємо, що вона проводитиметься повторно 28 вересня з 1100 до 1900 на площі Ринок біля центрального входу міської ратуші. Звертаємо увагу на те, що прізвища благодійників, які записуватимуть у журнал, будуть занесені до книги "Лицар в збруї для міста Дрогобича і повіту", яка вийде друком у 2015 р. з нагоди 100-річчя визволення Галичини від російських окупантів під час Першої світової війни (1914 – 1918).
Переглядів: 3888
|