Завтра, 17 квітня, депутати Трускавця приїдуть на сесію до дрогобицьких колег. Говоритимуть про ціни на воду та борги. Про це сьогодні, 16 квітня, під час другого пленарного засідання 48 сесії трускавецької міської ради повідомив міський голова Руслан Козир.
Повноважні представники двох громад шукатимуть вихід із ситуації, що склалася внаслідок відключення ПАТ "Львівобленерго" від енергоживлення водозабору "Гірне", без води знову залишаться мешканці та підприємства Дрогобича, Стебника і Трускавця. Головне, вважає Руслан Козир, відійти від взаємних звинувачень, а вийти на рішення, яке дозволить ефективно господарювати двом водоканалам і безперебійно забезпечувати громадян водою.
"Трускавець готовий платити Дрогобичу за справедливими тарифами, як того вимагає Антимонопольний комітет України", - каже трускавецький міський голова. Він вважає, що тариф для Трускавця має включати всі витрати дрогобицького водоканалу, які той несе на видобуток води для курорту на водозаборі с. Гірного та її доставку до резервуарів Трускавця в с. Доброгостів. "Сьогодні ж від Трускавця вимагають сплачувати кошти за всі витрати дрогобицького водоканалу, які той несе на видобуток води на водозаборах "Гірне" та "Уріж", на доставку води в Дрогобич та Стебник, на обслуговування мереж цих двох міст та великі втрати води в них тощо, - каже Р.Козир. - З таким диктатом трускавчани миритися не будуть і на жодні компроміси не підуть. Питання щодо "боргів" має вирішуватися не в сесійній залі, а в судовому порядку".
Мер Трускавця вважає, що одним з варіантів виходу з боргової ями перед ПАТ "Львівобленерго" є створення на базі КП "Дрогобицький водоканал" двох комунальних підприємств: з видобутку води та з її доставки споживачам. "Сьогодні ж монополіст КП "Дрогобичводоканал" сам добуває воду, сам собі її продає, доставляє до споживачів і встановлює для них тарифи, - зауважив посадовець. - Контроль всіх цих етапів, як і пропозиція щодо реформування монополіста, - це, звичайно, справа виключно дрогобицьких депутатів. Для трускавчан важливо аби ціна на воду їм виставлялась в Доброгостові, де вони цю воду отримують, а не на 12-му поверсі будинку по вул. М.Грушевського в Дрогобичі, як це прагнуть узаконити керівники дрогобицького водоканалу зараз".
Переглядів: 3940
|