У Дрогобичі у понад чотири рази зросло виробництво кондитерських виробів
За 4 місяці цього року промислові підприємства Дрогобича реалізували промислової продукції на 213,2 млн. грн.
За оперативною інформацією відділу економіки виконкому Дрогобицької міської ради, протягом січня - квітня переважно працювали підприємства харчової промисловості, решта промислових підприємств здебільшого - в режимі неповного робочого тижня.
ВАТ "НПК - Галичина", ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів" та ТзоВ "Універсальна бурова техніка" в основному перебувають в режимі простою.
Основними бюджетоутворювальними промисловими підприємствами міста за січень - квітень 2015 р. вироблено промислової продукції на суму 36,1 млн. грн. Зокрема, підприємства харчової галузі виробили продукції на 22,6 млн. грн.
За відомостями відділу економіки Дрогобицької міської ради, ТзОВ "Універсальна бурова техніка" в січні - квітні виробило продукції на 8,8 млн. грн. ВАТ "Дрогобицький машинобудівний завод" - на суму 2 млн. грн. У січні - квітні 2015 року виробництво продукції у Дрогобичі в натуральних показниках становило: м'яса та м'ясопродуктів - 283 т, солі 25,3 т, хлібобулочних виробів – 940,6 т, кондитерських виробів – 5 т проти 1,2 т в січні – квітні 2014 р., що в 4,2 рази більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Вхід до головної туристичної окраси Дрогобича церкви Юра засипали гравієм
Сьогодні, 18 травня, у Міжнародний день музеїв директор музею "Дрогобичина" Алла Гладун на оперативній нараді у Ратуші поскаржилася на те, що вхід до пам'ятки дерев'яної архітектури церкви Юра засипаний гравієм. Така картина аж ніяк не притягує іноземних туристів, потік яких до міста постійно збільшується. Лише протягом квітня-травня церкву відвідали близько 700 туристів. Аби дістатися до церкви відвідувачі змушені стрибати поміж камінням. Як зазначила Алла Гладун, гравію туди завіз депутат міської ради Михайло Петруняк, облаштувавши заїзд до власної гуртівні.
"Дрогобич не живе з промисловості і вже жити не буде. Майбутнє міста - туризм", - висловила міркування Алла Гладун.
Відео з презентації сміттєпереробного заводу
Дрогобич переконаний, що у питанні води Трускавець грає з ним у забави
Чорною середою, коли ймовірно у кранах дрогобичан та в жителів 13 сіл району не стане води, є 20 травня.
Як поінформував Роман Шагала, 13 травня КП "Дрогобичводоканал" заплатило ПАТ "Львівобленерго" 420 тис. грн. Поставлена умова до середи, 20 травня, ще треба заплатити 1.5 млн. грн.
"У таких умовах працювати важко", - із сумом підсумував сій виступ очільник водоканалу.
На п'ятницю, 15 травня, від Трускавця оплати не надійшло. Зважаючи на це, Роман Шагала попросив невідкладно скликати робочу групу, створену для врегулювання "водних" відносин між Дрогобичем та Трускавцем, щоб отримати підстави для надання гарантійних зобов'язання ПАТ "Львівобленерго".
У продовження цієї проблеми в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик зазначив, що місто знову змушене просити посередництва у Львівської облдержадміністрації, щоб нарешті зрушити проблему з мертвого місця.
"Трускавець з нами просто бавиться", - мовив Тарас Метик.
Переглядів: 4643
Коментарі (20)
Сумарно за перші 4 місяці вийшло - 666грн на душу населення (з розрахунку 80 тис. мешканців) в місяць або 32. 2 дол. Мама Афріка))))
Про сіль і пляцки ми вже чули, за підсумками 1-го кварталу. А толку з того? Нікому від даних цифр ні холодно, ні гаряче. Ми й так знаємо, в якому темному місці знаходиться наша економіка. Але хіба в зборі та оприлюдненні статистики полягають функції цілого відділу економіки цілої міської Ради? Ось напишіть, будь-ласка, чим повинен займатися нещасний в нинішніх умовах відділ економіки? І чи може він щось зробити ?
Не виробництво кондитерських виробів зросло , а ціни . Тому і сума більша за ту саму кількість продукції . Якість хліба дуже низька, напевна вже тирсу додають.
Основними бюджетоутворювальними промисловими підприємствами міста є БАЗАР. Купуйте пані молочко. Ось на цьому Дрогобич і тримається, як на трьох слонах.
"Дрогобич не живе з промисловості і вже жити не буде. Майбутнє міста - туризм", - висловила міркування Алла Гладун. Ага, стопудово, а головною принадою для туристів буде наглухо засрана асфальтною торгівлею центральна частина міста, по якій табунами гасають песики. Дуже красиво, а вечерком - то взагалі ляпота.
Напалив газу по лічильнику аж. 54 куба! прийшла папера щоб заплатити 344! гриваки! Але по тєліку передали що якщо до 100 куьів ніби платит по 3-60, а якщо до 200 кубів то по 7. 188! Хто скаже як!
напалив газу 54 куба біда в тебе чоловіче і ціни високі і 3600грн і 7200 грн тим більше . а вихід є особливо слухаючи поради нашої влади , тож газ добувай екологічно чистий і в будь-яких обсягах -------- зі сраки (альбо дупи) .
"Дрогобич не живе з промисловості і вже жити не буде. Майбутнє міста - туризм", - висловила міркування Алла Гладун, показуючи фотографії як вона разом із п. судою патріотично-туристично управляли містом. Дуже красиво, а ви бачили прекрасний туристичний центр міста? А пісочницю , яку пані гладун створила для людей бачили? нє? Ото біда , а все так красиво
Пояснюю щодо реформи по споживанню газу. Напалив 54 кб - країна Куба тобі допоможе теплом. В Україні будеш не палив але платив! Годі вже над владою знущатися. Тобі влада субсидію подарувала - доречі вона теж реформа? Вивчи реформу під назвою субсидія будеш знав щодо паління газу.
До погіршення економічноі ситуаціі в місті причетний економічний відділ виконкома, який займається тільки константацією падіння економіки міста. Від встановленоі організаціі роботи відділу, поставлених цілей, завдань та контролю за іх виконанням залежить ефективна робота в плані запровадження економічних реформ та стратегічний розвиток міста. Забезпечити таку ефективну роботу відділу, націлену на розвиток місцевоі економіки зобовязаний керівник. В державі повним ходом проходять реформи в житлово-комунальному господарстві, а в нас, як при совдепі-існує монополізм, адміністрування і це в умовах ринковоі економіки.
От би ще й директорку музеуму (музею) пролюстувати. Адже як секретака і заступниця заду Рігаанала Радзієвського скакала на Новий гАД по Океану у мішечку. Тепер же деректиса плачеться бо їй асфальту хочеться. А за гроші які дере зп вхід до церкви Юра і екскурсії може й сама заказати оту асфальту. Протринділа бабки які на гонт та реставрацію церкви виділив Київ, а тепер плачеться і на гуртівні наїзди робить.
А ще питання до економічного відділу- у яких умовах ці кондиторські вироби виготовляються, адже антисанітарія повна , що при продажі у магазинах, зокрема у РОМАШЦІ, так і при виготовленні та доставці. НЕодноразово спостерігала як вигружають у хлібний магазин біля СТОЖАР- це просто жахіття.