Трускавець - "Безпечне місто"
|
|
Новини Трускавця
|
Написав(ла) Трускавецька міська рада
|
22.05.2015 |
Продовжується встановлення по місту цифрових камер вуличного відео спостереження високої роздільної здатності. Камери будуть розміщені, як у житлових зонах міста так і біля центральних доріг. Кількість камер уже збільшена з 18 до 25. Камери мають можливість записувати зображення, як у день так і в ночі, збільшувати та робити фотофіксацію зображення, що в значній мірі полегшує роботу працівникам внутрішніх справ в частині розкриття скоєних правопорушень. Трускавець стає ще більш безпечнішим містом як для мешканців, так і для відпочивальників.
Окрім цього, правоохоронці з інших міст, зокрема з Дрогобича та Борислава, також звертаються до Трускавця за допомогою у наданні відеозаписів камер спостереження.
Система відеоспостереження встановлена на двох пульт ах реагування, один знаходиться в міській раді, а дублюючий у міському відділі міліції.
Переглядів: 3260
|