Їх об'єднав Фірташ. Правда про Народний Контроль
|
|
Роздуми
|
Написав(ла) PRportal.com.ua
|
15.07.2015 |
На фото лідерів партії "Народний Контроль" чотири нардепи України: лідер Дмитро Добродомов, Андрій Антонищак, Богдан Матківський, Олег Мусій. Тут бракує ще одного політика всеукраїнського значення – Валентина Наливайченка. Доречі, за звільнення якого ці персонажі утрималися. Перелічені народні депутати до парламентської коаліції увійшли окремим об'єднанням "Україна понад усе". Що, чи хто об'єднав їх у парламенті?
(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)
Якби не Валентин Наливайченко, який поплатився кріслом голови СБУ України через зв'язки з Дмитром Фірташом, партія "Народний Контроль" для багатьох залишилась би темною конячкою. Імідж псувала б тільки заява телеканалу ЗІК про крадіжку бренду. Заява про шахрайство облетіли чи не всі ЗМІ України:
"Колишній гендиректор телеканалу Дмитро Добродомов та його прибічники для досягнення своїх політичних цілей намагаються використати назву відомого журналістського проекту, створеного телеканалом ZIK. Медіа-холдинг ZIK вважає це шахрайством і прихованим рейдерством". Правда, Дмитро Добродомов звинувачення відкинув і заявив, що ініціатором і співвиробником телепроекту була ГО "Громадський рух "Народний контроль", утворена раніше, аніж на ZIKу зʼявилася програма журналістських розслідувань, автором та ведучим якої був саме Дмитро Добродомов.
Як сталось, що екс-гендиректор ЗІК так кардинально змінив свій статус і з багаторічного працівника став ворогом трудовому колективу? Причина банально проста. Під кінець правління Віктора Януковича, ЗІКом вже керував "смотрящий" з медіа-холдингу Дмитра Фірташа. Закінчувався процес переоформлення документів, а попередній власник Петро Димінський "залишався з носом". Говорячи популярною тоді мовою – віджали. Не останню роль тут відіграв і Добродомов. Після Революції Гідності власники повернули собі майно, Добродомов залишився без роботи. У Львові йому ще й закидають, що він внук нкведиста. Нібито його предок був причетний до вбивства в'язнів у "тюрмі на Лонцького". Нині це музейний комплекс.
Ще один з лідерів "Народного Контролю", Андрій Антонищак ще десять років тому був відомим серед підприємців м. Новий Роздол, як член групи "Джіля". Ці люди збирали побори з базарників, нічних клубів, вирішували боргові питання. А до недавна ця інформація була присутня навіть у ВІКІПЕДІЇ, та згодом зникла. З рекетира в курування батальйону національної гвардії ім. Кульчицького в складі МВС України – такий довгий і суперечливий шлях цього нардепа.
Ну і Олег Мусій. Голова Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України у часи Раїси Богатирьової. Після Майдану став міністром охорони здоров'я та зі скандалами був звільнений з цієї посади. Замість боротись з корупцією, пост-маданівський міністр її очолив.
Цю групу об'єднав Дмитро Фірташ. Він фінансував на виборах і четвертого на фото – Богдана Матківського. Завдяки вливанням на округ, нікому не відомий хлопчина виграв вибори в одному з мажоритарних округів на Львівщині. Фірташ також є спонсором партії "Народний Контроль".
Джерело
Переглядів: 7185
|