Жінка – громадянка України, переселенка з Криму. У Дрогобичі проживала з 2013 року, тобто навіть до окупації Криму. Російський паспорт не отримувала. На дитину нам сплачували поміч до липня, а з липня припинили, оскільки усім переселенцям було потрібно відкрити рахунок в Ощадбанку. Рахунок був відкрий, в відділені Ощадбанку Закарпаття, але Управління праці та соціального захисту населення Дрогобича не влаштував цей рахунок. Хоча це рішення в вочевидь було і залишається незаконним, оскільки в законі ніде не вказано, що рахунок повинен бути створений в Ощадбанку якогось конкретного міста.
(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)
Оновлено 12.11.2016 о 18:30.
Для нас ця сума не є великою, та все ж прошу звернути увагу на те, що для великої кількості переселенців створюються просто дійсно жахливі перешкоди – майже як євреям у період другої світової – їм було потрібно носити пов'язки на руках й доповідати в держоргани про кожен похід до вбиральні. Звичайно, ми з жінкою обійдемося без цих грошей, благо, заробляємо достатньо для того, щоб забезпечити самих себе, та все ж багато переселенців, людей, котрі не залишились в окупованому Криму й отримали паспорт громадян Росії – дискримінуються державою. Про яке повернення Криму може йти мова? Не потрібно навіть жити в Криму, чи бути патріотом Рашки, щоб не хотіти повертатись в таку державу із дискримінацією як Україна.
А якщо ти і виконуєш усі дискримінаційні вимоги, то з'являється яка-небудь корупціонер, яка замість того, щоб допомогти дітям – забирає призначені для них же гроші. Просто бере й забирає їх до своєї кишені. І на що ті гроші йдуть?
Ось давайте подивимося на декларацію Чаплі Галини Теодорівни (начальника Управління праці та соціального захисту населення м. Дрогобич, фото додаю) за 2015 рік. Ось тут вона є: http://drohobych-rda.gov.ua/ov/4847-perevrka-chaplya-galina-teodorvna.html
Там є документ під назвою "chaplya-deklaracya.rar", всередині котрого є декларація даного урядовця. У десятому пункті цієї декларації вказані у якості доходу 1404 гривні як матеріальна допомога. Цікаво, начальник управління праці та соціального захисту населення сама призначає собі допомогу? Стало мало хабарів після майдану, що аж так приходиться діяти?
Я, звичайно, доведу цю справу до суду, але, скоріш за все наші "чесні суди" не захочуть підставляти хабарників та злодіїв, і в кінцевому результаті вищий суд мені відмовить, тому я буду змушений йти у ЄСПЛ і там вимагати компенсацію, та вже за моральну шкоду, вартість котрої не одна тисяча доларів. Врешті решт держава заплатить нам не 1600 гривень, а тисячі доларів. Окрім того, витратить досить багато часу Європейський Суд з прав людини, я особисто витрачу багато часу і грошей на юриста, витратить час і гроші Україна (точніше платники податків), і це все замість того, щоб дати дитині те, що вони зобов'язані їй надати.
Із Чаплею та рештою корупціонерів я розберусь, вони опиняться там, де їм і місце. Але дуже сумно, що свої ж жителі піддаються дискримінації. У Дрогобич приїхала немала кількість кримських татар, і велика кількість із них дискримінуються зі сторони держави так само як і за часів Сталіна в Криму, чи Януковича.
І що ж цього всього вийде? Чому ось такі Чаплі підставляють Кучму?
P.S. З Дрогобича ми з жінкою переїхали і тепер проживаємо у Європі. Та все ж ми не забули це місто – 3 щасливих роки були прожиті саме там, і навіть цієї осені ми повертілись туди – засумували. Чудове місто, нехай зі своїми мінусами, та все ж із добрими та адекватними людьми.
Доповнено автором:
Я помилився. Ось ці люди нижче вкрали гроші у дитини (допомога при народженні дитини).
1. Іван Миколайович Терлецький – начальник управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради.
Загальна сума сукупного доходу декларанта (грн.) – 70096, 00, членів сім’ї – 24760, 00.
У т. ч. заробітна плата декларанта (грн.) – 60310, 00; матеріальна допомога декларанту (грн.) – 9786 (!!!!!), 00; інші види доходів членів сімї (грн.) – 24760, 00.
2. Галина Богданівна Лаб'як – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради.
Загальна сума сукупного доходу декларанта (грн.) – 73129, членів сім’ї – 16840; заробітна плата декларанта – 55891.
Дохід від викладацької, наукової та інших видів діяльності декларанта (грн. ): 6592.
Дивіденди, проценти декларанта (грн.) – 2165.
Матеріальна допомога декларанту (грн.): 8481.
Аліменти членам сім’ї (грн.) – 6527.
Інші види доходів членів сім’ї (грн.): 10313.
Відомості про нерухоме майно декларанта: земельна ділянка – 400 кв. м; квартира – 59, 2 кв. м; членів сім’ї: квартира – 65, 7 кв. м.
Переглядів: 9777
|