У Дрогобичі завершили реконструкцію футбольного майданчика зі штучним покриттям. Футбольне поле розташоване за адресою: вул. Грушевського, 136 на території ЗОШ № 16. Футбольний майданчик розміром 42х22 м реконструювали в межах бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».
ро це йдеться у повідомленні Львівської обласної державної адміністрації.
На реалізацію цього об’єкта використали 1483,725 тис. грн, в тому числі з державного бюджету – 749,5 тис. грн, з обласного та місцевого бюджетів – 734,225 тис. грн.
Однак на адресу Дрогобицької міської ради надійшла заява від одинадцятьох мешканців прилеглих будинків (№№ 325, 323, 325/1, 331, 333) до території ЗОШ №16, які вбачають проблему у спорудженні цього футбольного майданчика.
«Спортивний майданчик, будівництво якого не було узгоджене з мешканцями прилеглих територій, переріс у футбольний стадіон зі штучним покриттям, яке смердить від нагрівання сонячним промінням, цей сморід розповсюджується навкруги і ми тепер ним дихаємо.
Крики, писк, нецензурна лексика, страшний, безперервний шум від ударів м’ячем —це умови нашого теперішнього життя. Мешканці будинків, багато з яких є у похилому віці, тепер не старості років змушені жити в таких пекельних умовах! М’яч часто вилітає з огорожі на наші подвір’я і в городи, діти лазять через паркани, нищать усе.
Ми вимагаємо негайного вирішення даного питання, переобладнання футбольного поля у майданчик для учнів початкової школи, у чому нас запевняв директор, усунення смердючого покриття і відновлення умов для спокійного і безпечного життя мешканцям прилеглих територій», — йдеться у заяві мешканців.
Як роз’яснили у відділі освіти Дрогобицької міської ради, першочергово мова велася про футбольний майданчик зі штучним покриттям розміром 42х22м. Також важливо те, що для спорудження майданчика, відповідно до проектної документації, передбачено спорудження дренажної системи та під’єднання її до ливневої каналізації. Своєю чергою це суттєво збільшило б вартість проекту. Тому вибір місця для спорудженого майданчика обгрунтували тим, що саме в цьому місці пролягає ливнева каналізація. Щодо відстані розташування майданчика від будівель, то, як наголосили фахівці, всі роботи виконані відповідно до технічних стандартів та вимог. Проект пройшов експертизу та погодження у відповідних інстанціях. На запитання про неприємний запах від синтетичного покриття, було запевнено, що його відчутно, однак аргумент скаржників перебільшено. Через тиждень-два запах від синтетики, під впливом погодних умов зникне, тому мешканцям нема причини непокоїтися. Більше того, є відповідні сертифікати, які підтверджують нешкідливість цього штучного покриття.
Спілкуючись з учнями школи, діти запевняють, що задоволені від новоспорудженого майданчика, бо мають можливість займатися спортом у сучасних умовах.
Єдине невдоволення у дітей викликав гуркіт спецтехніки, який заважав їм зосередитися на навчальному процесі, — жартома відповідали діти.
Зазначимо, що спортивний майданчик використовується не лише у навчальному процесі, а й відкритий для занять молоді та мешканців мікрорайону.
Переглядів: 3873
|