Таку невтішну статистику озвучив 25 жовтня на сесійному засіданні Трускавецької міської ради очільник Дрогобицької місцевої прокуратури Юрій Малахівський. За словами головного прокурора, у Трускавці збільшилася кількість пограбувань, дорожньо-транспортних пригод, де є потерпілі, а також злочинів, вчинених особами, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності, та таких, які пов’язані із незаконним заволодінням транспортними засобами чи вчиненими особами у стані алкогольного сп’яніння.
Окрім цього головний прокурор назвав місця в Трускавці, де найчастіше відбуваються злочини - пограбування, бійки та інші хуліганські дії – це магазини та торгові точки, де здійснюється цілодобова торгівля, а також розважальні заклади із графіком роботи після 24.00. Зважаючи на це, пан Малахівський закликав представників місцевої влади скрупульозніше підходити до видачі дозволів на цілодобову торгівлю в місті. Оскільки такі речі безумовно впливають на імідж курортного Трускавця.
Однак, за твердженнями Юрія Малахівського, загалом кількість скоєних злочинів у Трускавці таки знижується. За словами прокурора, працівники їхньої структури тісно пліч-о-пліч співпрацюють із представниками місцевої Нацполіції.
- Хочу зауважити, що важливу роль у розкритті тих чи інших злочинів на території курортного міста відіграє встановлений відеонагляд на його вулицях, - наголосив пан Малахівський. Як приклад прокурор озвучив факт розкриття минулорічного резонансного вбивства, пов’язаного із трускавчанином, який займався обміном валют в місті.
- Левову частину в розкритті цього злочину нам вдалося здійснити завдяки перегляду інформації із вуличних відеокамер, - зауважив Юрій Малахівський. Як наголосив прокурор – сьогодні вони активно агітують, щоб і в інших містах та селищах нашого регіону влада сприяла встановленню камер відеоспстереження на своїх вулицях. На думку прокурора, цю позитивну практику варто примножувати і Трускавцю.
За інформацією Юрія Малахівського, органи прокуратури цього року забезпечують стовідсоткову підтримку державницької позиції у судах по всіх кримінальних провадженнях, а також беруть участь у розглядах протоколів, складених Управлінням захисту економіки Нацполіції Львівщини за вчинення корупційних адміністративних правопорушень.
Ірина Романова
Переглядів: 4282
Коментарі (8)
Прокурор забув розповісти про кримінальні угрупування і так званих "смотрящих" які з дозволу правоохоронних структур діють в Дрогобичі і Трускавці ( наркоторгівля, підстави і вимагання) Злочини цих "діячів" в основному не фіксуються і покриваються за частку в спільному бізнесі.
У Дрогобичі не можуть розігнати купку п'яних підлітків біля магазину 24h, таке враження, що поліція їх боїться. Про яку боротьбу зі злочинністю можна говорити.
Більшість злочинців мають так званий =дах= серед прокурорів та різного роду силових структур. Про що він меле. Найперше потрібно очистити від злочинців всі силові структури. А то вони землю під ногами втратили від безкарності тварі.
Ось нове лихо від влади. З першого листопада в Украіні неможливо буде вступити у спадщину чи зробити дарування , оскільки Постановою Кабміну скасовано структуру яка робила оцінку майна тощо. А нотаріус такого права немае. Ось замкнуте коло для громадян які захочуть вступити у спадок після смерті родичів чи подарувати будинок дітям. Спершу уряд видав Постанову на субсидіі оновлену , а тепер добрались до людських будівель. Домайданились називаеться. Уряд своіми антинародними постановами просто топчиться по Законах Украіни . Жесть.
на власні шліпаки видів як один злоумишлєннік прикинувшись дідуньом-пердуньом ніс на плечох аж два плазмові телека, а на запитання де воно їх взяло, казало шо то пенсію цифровою технікою видають