“Такий жорсткий формат – це реально жєсть. Навіть для мене, з досвідом дуже вимогливих програм в топових університетах Подивимось, чи та хто витримає”, – пише Тимофій Мілонов.
“За сім днів не можна навчити нічому”, – пишуть в коментарях. Не погоджуюсь. В корпоративному навчанні, а також навчанні з публічного врядування досить часто використовуються дво-, триденні та тижневі інтенсиви. Це лише перший тиждень з широкого плану навчання, яке планує партія”.
Новообраним депутатам упродовж тижня з 8:30 до 21:30 читатимуть лекції професори Київської школи економіки та визнані на ринку праці фахівці.
Також “студенти” опрацьовуватимуть здобуті знання в групах для того, аби закріпити їх.
На день передбачено три перерви по 20 хв та час на обід та вечерю (по 1 години), але і на цей час нардепам даватимуть завдання.
Мілованов пояснює, що лекції читатимуть саме у Трускавці, тому що в Україні наразі “немає комплексів, які можуть забезпечити одночасне навчання майже трьох сотень людей”.
Він додав, що КШЕ має комерційний контракт з політсилою “Слуга Народу”, вартість контракту буде вказана у звіті партії на сайті НАЗК.
***
Загалом у новому парламенті три чверті нардепів-новачків. Найбільше депутатів без досвіду у Раду веде “Слуга народу”. Частина депутатів не мають вищої освіти, ніколи не працювали у місцевому самоврядуванні, чи державному управлінні, люди без будь-якого управлінського досвіду.