Про кращого очільника дрогобичани мріяти і не могли!

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) Facebook-Yuriy Chystyi   
04.12.2019
Як стало відомо з Єдиного державного реєстру декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, очільником Дрогобицького району може стати Стасула Омелян Богданович, який подав електронну декларацію як кандидат на посаду голови Дрогобицької районної державної адміністрації.  Невже такий складний, різнопрофільний та великий район як Дрогобицький може очолити людина без жодного професійного досвіду?!

І так, хто ж такий наш кандидат пан Омелян Стасула..?

У 2001 році закінчив Дрогобицьке Державне музичне училище ім. В.Барвінського, після чого заочно підвищив свою кваліфікацію на кафедрі музичного мистецтва ДДПУ, де здобув освіту вчителя музики, етики і естетики.

Ще не так давно пан Стасула за гроші розважав гостей на весіллях, де і був замічений екс-регіоналом та одіозним очільником Дрогобицького району паном Сендаком, який працевлаштував Омеляна в районному народному домі методистом, де він працює і до сьогодні. Отже, єдиним місцем роботи даної особи є не керівна посада в відділі культури ДРДА.

18 травня 2018 року Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області було визнано нашого кандидата винним у вчиненні корупційного правопорушення, притягнуто до відповідальності та внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією порушення.

Крім цього виявляється, що О.Стасула має пагубну звичку зловживати алкоголем та тижнями перебувати в запоях. Цю звичку, мабуть, він здобув граючи на весіллях та не залишив працюючи в відділі культури Дрогобицької районної ради, що взагалі на нашу думку є неприйнятним.

Дані обставини підтверджуються постановою по справі про адміністративне правопорушення від 24.05.2017 року №853521, складеної Дрогобицьким відділом поліції, з якої вбачається, що Стасула Омелян Богданович знаходився в п’яному та неохайному вигляді на робочому місці в робочий час, що принижувало людську гідність та громадську мораль, за що його було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також він неодноразово притягувався до дисциплінарної відповідальності за регулярні прогули.

В ч.2 ст.19 Закону України «Про державну службу» встановлено, що на державну службу не може вступити особа, яка піддавалася адміністративному стягненню за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили.

Варто зазначити, що особа, яка претендує на зайняття посад державної служби категорії «А» повинна відповідати таким вимогам: загальний стаж роботи не менше семи років; досвід роботи на посадах державної служби категорій "А" чи "Б" або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах у відповідній сфері не менш як три роки; вільне володіння державною мовою, володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи; типовим вимогам (включаючи спеціальні), затвердженим Кабінетом Міністрів України.

Ну що ж, вітаємо Дрогобичани! Не розуміємо тільки одного, як LIFT серед всіх претендентів на голову Дрогобицької РДА обрав саме дану особу?!Переглядів: 5577

Коментарі (69)
 
З огляду того, якого президента ми маємо, я вже нічому не дивуюся. :) Колись клоунаду тільки дивились по "1+1", а сьогодні стаємо її учасниками. :)
Рейтинг: 25+ -10-
 
Наталія, 20:15 04 грудня 2019 р.
 
:( :( :( Хто содобився висунути ОЦЕ на таку відповідальну посаду .
Рейтинг: 23+ -2-
 
я, 20:17 04 грудня 2019 р.
 
Одного не розумію: ДЕ набрати отого "досвід роботи на посадах державної служби категорій "А" чи "Б" або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах у відповідній сфері не менш як три роки", якщо ТУДИ не те що не пройдеш, навіть не залізеш, якщо немає грошовитих родичів, або, даруйте, череватих сексуальних партнерів? ! ? ! ? ! ? ! ? ! ? ! Що це за сволочня ніяк не встіпиться від України та її Народу (локально- також)? !
Рейтинг: 14+ -2-
 
!, 21:23 04 грудня 2019 р.
 
Якщо нічого йому не завадить в останній момент, то Кулиняк.
Рейтинг: 6+ -6-
 
Йуля, 22:09 04 грудня 2019 р.
 
І того олуха пхає наш нардеп саламаха, ужас :(
Рейтинг: 17+ 0-
 
Петруха, 22:34 04 грудня 2019 р.
 
Краще вже Жолобович ніж той диб іл. (
Рейтинг: 5+ -4-
 
Оксана, 22:35 04 грудня 2019 р.
 
Пока ви воюєте лохи, я рішаю і буду головою РДА!
Рейтинг: 8+ -5-
 
Качмар, 01:01 05 грудня 2019 р.
 
Він як педофіл виглядає.
Рейтинг: 11+ -3-
 
Льолік, 02:38 05 грудня 2019 р.
 
О ще один телепень шмаркатий. Як ви вже всім надоїли вискочки. Йди в школу малий і не займайся дурницями, тобі тут нічого не світе і навіть не гріє, штурпак задовбаний.
Рейтинг: 13+ -1-
 
Оля, 07:43 05 грудня 2019 р.
 
То він виявляється алкаголік зі стажем :grin :grin :grin :grin 
Ну, певно такого мера ми ще точно не мали. Наркоман Артур вже показав що воно таке, тепер давайте вибирати між наркоманом і алкоголіком.  
А ще є кандидати вартих уваги? Може збоченці або рецедивісти? Давайте вже всю ту бл. дську компанію. :grin будем вибирати зі всіх кусків гівна найбільше і найсмердючіше, так як ми це робимо на всіх виборах.
Рейтинг: 20+ 0-
 
Роман, 08:03 05 грудня 2019 р.
 
більшої ганьби район ще небачив, це все дуже сумно
Рейтинг: 14+ 0-
 
наталія, 08:30 05 грудня 2019 р.
 
Як кажуть, шпана і в Африці шпана. Це забаганка нинішнього народного всіма обраного в регіоні народного депутата О. Саламахи, який спустився на парашуті тільки за те, що він ставленик Зе-команди. Немає чому дивуватися, тут спрацювало-будь-хто, лиш би грав файно на флейті, коли буде появлятися на Дрогобиччині пан Саламаха. А так анахронізм повний, "толі єще будет". Невже "гробар" з Києва має такий вплив, що бере участь в виборі та розтановці кадрів в районі.
Рейтинг: 16+ -1-
 
михайло, 09:44 05 грудня 2019 р.
 
А може і напевно перемогло бабло. У "Гробара" перед очима, на першому місці по життю було бабло і так він завжди винирав при любій владі. Запамятався епізод, коли всі документи візував олівцем, а потім залишив після себе колегу, який напівжартома наголошував, що його тільки підпис має вже ціну і поза очі його називали " ". Як вони находяться такі однодумці. Хоча того лайна в Україні не бракує.
Рейтинг: 9+ -1-
 
Василь, 10:04 05 грудня 2019 р.
 
Я знав одного Стасулу-Богдана, який трохи бавився в політику, але через скруту в баблі заліз через вікно до сусідки і потягнув зелень-за що по сьогоднішній день в розшуку. Кажуть переховується на східних теренах України.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Щодо Стасули, 10:09 05 грудня 2019 р.
 
Є свіжа інфа, головою буде щерба руслан
Рейтинг: 2+ -6-
 
Санчо, 10:34 05 грудня 2019 р.
 
Підскажіть, а хто такий гробар?
Рейтинг: 5+ 0-
 
Аня, 11:33 05 грудня 2019 р.
 
Але ж він відкрито помагав і сприяв відомому перевізнику в районі попасти в народні депутати. Їздив по районі і скрито вимагав за цю людину голосувати Це ж не стільки проти Саламахи як кандидата, а проти "слугів народу". Щось не ввяжеться у його виборі. Про це всі говорять в районі-незаперечний факт. Він для "слугів народу" є неприйнятною особою на посаді голови райдержадміністрації.
Рейтинг: 5+ -4-
 
А, Щерба?, 11:43 05 грудня 2019 р.
 
Мій вчитель і наставник забув про мою кандидатуру. І стаж маю, непогано-не гірше за Сендакеа рулив в районі.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Вінницький, 11:47 05 грудня 2019 р.
 
Треба серед названих в останньому коментарі вибирати-Сендака або Вінницького. Може бути тандем-головою Вінницького, першим замом-Сендака, але в жодному разі навпаки, бо такий варіант вже існував. Ну, того на флейті на палац "Україна" і всі задоволені.
Рейтинг: 5+ -3-
 
Останній варіант, 11:58 05 грудня 2019 р.
 
наслідки в майбутньому. Сьогодні всі питання розвитку нашого регіону покладено на місцеве самоврядування. Основним показником ефективності голови райдержадміністрації-це рівень прогресу району, наскільки динамічно розвивається. Якщо район має прогрес, то це заслуга голови райдержадміністрації. О. Саламаха як народний депутат отримав авансом почесне право і великий обов'язок працювати для дрогобиччини. Оцінку його роботи можна робити з перших ним прийнятих рішень. Саме зараз варто зупинитися на рівні професійності та ефективності адміністрації, а не обирання голови адміністрації на особистій відданості чи можливо по іншим відомим критеріям. Спочатку було проведено конкурс, результати чомусь були відкинуті, почалися позаконкурси і тепер відомий місту Сендак знаходить кандидатуру-музиканта. Шановний народний депутате, ми вже це проходили в місті і зараз маємо пролікарький внесок. Це насторожує перед місцевими виборами, а "вдруг" ви почнете пхати на мера в комплект-деригента. Біда в тому, що Вас очевидно підставляють ваші радники-шептуни, або Ви хворієте задавненою хворобою в українському політикуму, -угодний чи не угодний, або навпаки. Процес кадрового вдосконалення і залучення є прерогатива губернатора з залучення громадськості і має проходити відкрито та прозоро. З таким підходом у місцевих виборах шансів не буде, якщо далі будете сповідувати такі критерії кадрового відбору.
Рейтинг: 12+ 0-
 
провальна кадрова політика в р, 14:29 05 грудня 2019 р.
 
Але за неправдиві дані і за конфеденційну інформацію теж хтось має нести відповідальність. І невже всі інші кандидати дзеркальної чисті.
Рейтинг: 0+ 0-
 
а, 16:37 05 грудня 2019 р.
 
За неправдиві дані і за поширення конфіденційної інформації звичайно має хтось нести відповідальність, якщо вона тут поширена. Так, якщо методист держустанови грає на весіллях і в разі встановлення такого факту, то він повинен нести згідно антикорупційного законодавства відповідно адміністративну або кримінальну відповідальність, бо їм заборонено сумісництво та суміщення, а до того ще треба додати, що ці доходи не декларує і не сплачує податки-то нові проблеми. Прикрився, стаж іде, а він здійснює непоганий бізнес. Якось у ПФІ та у Держпраці видно не до того, а варто було б звернути увагу.
Рейтинг: 8+ -1-
 
Атаназ, 17:14 05 грудня 2019 р.
 
А там таких методистів, культурних чиновників та завклубів як гною і кожен підробляє на весіллях а може ще й на поминках, навіть не знаю як виразитися, чи в додаток-зарплата держслужбовця, бо на весіллях вимір відбувається тільки в долярах. Раджу народному депутату через ВРУ узаконити то й бізнес, що б і держава мала з того, як у випадку з самогоноварінням. Ну вже наш мер по три рази бігає в робочий час голки пхає жінкам, а тут буде справжній голова райдержадміністрації на весіллі грати, який попит і вартість буде захмарна, може і район чого доброго візьме на утримання.
Рейтинг: 10+ -2-
 
Аня, 17:46 05 грудня 2019 р.
 
Це синдром “голобородька”, у владу полiзла вся шваль, починаючи з презедента.
Рейтинг: 11+ -4-
 
123, 17:56 05 грудня 2019 р.
 
Я його особисто знаю і щось він на алкоголіка не виглядає, але як наш народ може обгадити чоловіка наскільки бачив спокійний, нормальний чоловік Але ми щирі українці ми всі до церкви ходим. Я не є його прихильник, але в шоці, що про нього прочитав. Ви так, як російське тв. Аж самому страшно.
Рейтинг: 7+ -13-
 
Нажаль правда., 18:10 05 грудня 2019 р.
 
25 грудня, у вихідні проводилася акція у Почаєві щодо святкування спільної дати Різдва. Більшість з розумінням відносилася до цього. Втім, позитивну акцію "підмочило" духовенство УПЦ МП. Коментарем відзначився на адресу прихильників святкування Різдва 25 грудня ректор Почаївської семінарії УПЦ МП архиєпископ Шумський, -владика розмістив на сторінці у фейсбуці: ". слыфшал после всеношной, что там какая то "партия гуцулов" агитировала, чтобы у нас все было не так, как у маскалей. Хочется послать их по доброму на их родные полонины сосать родные смерички та в трембиты дуть. " А ви зарядили про про якійсь критерії, їх вибрали 72-процентів населення і їм вибирати, -не важно як є в цивілізованому світі, а то маскаль заставить дути і будете дути крапка.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Ще один неадекват, 18:44 05 грудня 2019 р.
 
наскільки я знаю в Дрогобичі на базарі говорять, що відомо про двох гробарів. Один в грізні 90-ті возив дорогі, престижні труна з Польщі для загиблих авторитетів, а другий- після прискіпливого відбору був прийнятий директором одного із київських кладовищ. Але тут не можу встановити про кого йде мова.
Рейтинг: 5+ 0-
 
до Ані, 19:00 05 грудня 2019 р.
 
Я би дійсно назвав це геройським вчинком молодої постаті, яка напевно після довгих просьб дала згоду на цю посаду. Згадую, як у місті на мера пробував такий собі долею скривджений, відомий можна сказати бомж, але він мав за плечима економічну освіту і достатньо управлінського досвіду. Кожен кандидат в мери виступав з програмами і надавав відповіді в міському народному домі. Але я дійсно трохи шкодую, що його ми не вибрали, а він гарантував що на площі збудує виходок, в якому є нагальна потреба і я вірю, що він би це зробив. А що ми маємо, ні виходка і не виконаної жодної обіцянки. Може дійсно треба спочатку вислухати цю постать, чому не брав участі в конкурсі, а так зразу всліпу вскочити в крісло, бо хтось так порахував, вас дійсно заносить, чи може працюєте по настанові цього маскальського ректора.
Рейтинг: 11+ -4-
 
Геройський вчинок, 19:41 05 грудня 2019 р.
 
Не розумію тільки одного, як з такої кількості достойних кандидатів таких як: Щерба, Ханас, Скоропад, Чудін, Кулиняк, Корпан, Дяків, Жолобович, Рудницький, Ванівський, Гук, Вінцковський, Петренко розхвалений ЛІФТ обрав самого не кваліфікованого Стецулу. Це просто не припустимо!
Рейтинг: 10+ -2-
 
Назік, 19:44 05 грудня 2019 р.
 
розвязання в такий спосіб стратегічних питань обовязково треба доводити наверх, може хтось зможе зупинити в подальшому від неадекватного підходу.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Василько, 19:50 05 грудня 2019 р.
 
Стало прикро, коли побачив у ліфті зацарапане обличчя Богородиці у одному з ліфтів. Але не менш прикро, коли у ліфтах знову клеять (саме клеять- дурня! ), заліплюючи ці зображення скотчем, наче відверто відгороджуючись від Неї. Бо жодна Богородиця ліфтами не катафалкалася. А снобізм й примітивізм- пережиток невідомо якого минулого, а то й- відвертий примітивізм. Нехай йдуть до влади молоді, а підтиральники й підтиральниці чиїхось старечомаразматичних фіфоньок. Духовність- це стан душі, а не хвора на голову вибражалка на стінах ліфтів. Вони собі їздять, бо їх майстри налаштовують.
Рейтинг: 1+ -1-
 
:(, 20:07 05 грудня 2019 р.
 
До "Нажаль правда. , 18:10 " 
Якщо людина свідомо, добровільно себе "висуває" на публіку, то повинна бути готовою до розвитку різних подій, в тому числі і до обговорення своєї персони в публічному просторі, навіть, до "обсмоктування" свого приватного життя. І це є нормальною практикою в цілому світі.  
Висновок: перш ніж кудись висуватися, необхідно глянути на себе збоку самокритично. А отому дурацькому соціальному ЛІФТу треба запровадити хоча б щось подібне до ЗНО. В іншому випадку українці самі себе знищать як націю і державу.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Наталія, 20:19 05 грудня 2019 р.
 
Думаю він точно не може пройти по закону адже не пройде спецперевірки оскільки є в реєстрі корупціонерів.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Панас, 21:08 05 грудня 2019 р.
 
Думаю він точно не може пройти адже не пройде спецперевірки оскіль є в реєстрі корупціонерів.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Панас, 21:09 05 грудня 2019 р.
 
Навіщо лити бруд на людину якої не знаєш й ніколи не бачив. Омелян нормальна людина, звичайно зі своїми помилками. Фото виставили більш ніж десятирічної давності. На весіллях він не грає й корупцією не займається. Працівники культури не є держслужбовцями, як написано в одному з коментарів. Пост у Фейсбуці наисано явно на замовленя і у ньому є серйозні" ляпи". Омелян патріот і починав він ще з "КУНу". І декому він як кістка в горлі. Аще звернуся до "вельмишановного" Назіка . Серед списку його достойних кандидатів є прізвище Рудницького. Це людина яка прийшла була з "регіонами", яка була першим заступником Винницького, яка не пускала людей на Майдан, погрожуючи звільнити з роботи. То хто ж Ви, пане Назік?
Рейтинг: 5+ -7-
 
Небайдужий, 21:27 05 грудня 2019 р.
 
Все, що Вами перераховано позитивного не може бути критеріями оцінування при конкурсному відборі на посаду голови РДА. Ну ми ж не діти, це все є другорядним. в цивілізованому світі при виборі менеджера чи просто роботяги питають - фахову освіту, скільки років робиш цю чи подібну роботу, як плануєш забезпечити покращення ситуації на ввіреній ділянці, а на фейс і звички дивляться в останню чергу. Ну як така молода людина, яка ходила по весіллях і може порахувати гроші, які заробила, зможе вести нараду для прикладу будівництво школи чи по іншим юридичним чи економічним питанням тощо. Таких можуть рекомендувати йому подібні, ограничені необхідними знаннями люди, які навчилися ляпати язиком, випадкові народні депутати чи набрані ними помічники.
Рейтинг: 10+ 0-
 
до небайдужого, 22:27 05 грудня 2019 р.
 
Олекса так би мовити додав від себе щодо наявності ще преференсій, які деколи беруть до уваги, тобто як відзивається адміністрація про працівника на попередній роботі. Звичайно, Олекса просто старається поносити не володіючи фактами, за це як взятися по серйозному може лишитися без трусів. Вот таких дійсно треба до суду, що після завжди одягали памперси, бо тут дійсно задіто ділову репутацію і є безпідставне звинувачення в крадіжках та в інших гріхах. Блазень навіть не подумав, що всі вони юристи зі стажем і можуть свою правоту довести як захочуть.
Рейтинг: 4+ -2-
 
Василь, 22:48 05 грудня 2019 р.
 
Назвіть будь-ласка пофамільно всіх тих, причетних у виборі такої кандидатури на голову РДА. Саломаха сидить в Києві, а тут рулять його радники і помічники, яких очевидно заскоро занесло чи може пробують нашу громаду на вшивість. Думаю, що вони ще себе проявлять в інших ситуаціях, що звичайно лягає на імідж не тільки на Саломаху а й на нинішнього Президента. Дійсно, видно шпану заскоро допустили до влади, бо досвідчені такого би не зробили.
Рейтинг: 6+ 0-
 
віра, 23:25 05 грудня 2019 р.
 
Я видів воно лежало під парканом бухе як дідько :grin :grin :grin
Рейтинг: 8+ -1-
 
Дп, 23:32 05 грудня 2019 р.
 
Думаю що тут без наставника Сендака не обійшлося і таке призначення є вмотивоване і мало б дати в майбутньому якусь особисту вигоду на шкоду громаді. Але шило в мішку не сховаєш, всеодно всі будуть знати.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Наставник, 23:39 05 грудня 2019 р.
 
Сам факт що той нероба п'яниця брехун та неосвдчена особа розглядається на високу посаду викликає просто відразу, мабуть наше суспільство дуже серйозно хворе :cry :cry :cry
Рейтинг: 9+ -1-
 
наталка, 02:08 06 грудня 2019 р.
 
Ми на зборах чітко визначились , що наш кандидат О. Балог, а не Омелько хоч Він також наш член, але наша спільнота його не підтримує
Рейтинг: 1+ -5-
 
ЛГБТ спільнота, 09:12 06 грудня 2019 р.
 
вічний борець з корупцією О. Балога, який за депутатство та очолювання земельної комісії в місті поклав на особистий рахунок 50 тис. зелені і до тепер не може пояснити їх походження, про що давно громада говорить, в якійсь спільноті то просто неможливо прожувати. Невже Саламаха оточив себе такими скажемо сумнівними субєктами? Думаю що то деза.
Рейтинг: 8+ -1-
 
А що робить, 09:26 06 грудня 2019 р.
 
Обовязково ще один шанс надати, він встигне і районний будинок культури приватизувати. Ось і повилазили як опариші в дощову погоду. Десь там ще Демко повинен вилізти, щось не чути про нього, де він бідака, видно бідує.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Так то так,, 09:33 06 грудня 2019 р.
 
вони деколи по своєму чинили супротив Кучмі, щось виголошували, декларували і не більше, просто на лоха для проформи що вони не беруть участі в дерибані і напевно так і було, бо їх не підпускали до столу, але деколи крохи перепадапи і їм зі столу з царської руки Кучми.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Дійсно,, 09:39 06 грудня 2019 р.
 
Це просто жах! Коли вже нарешті в нашій державі будуть дотримуватись законодавства?
Рейтинг: 3+ 0-
 
Іруха, 16:33 06 грудня 2019 р.
 
До Назіка. У Вашому списку кілька прізвищ нічим НЕ КРАЩІ від Жолобовича чи Стасули.
Рейтинг: 4+ -2-
 
Верес, 21:19 06 грудня 2019 р.
 
Пора вже припиняти ігрища. Вже півроку країну лихоманить від чиновників -невігласів вищого рангу. І це вже не смішно. Країна сповзає у прірву. Богдани-єрмаки-гончаруки-стефанчуки -ліфтери на чолі з Клоуном доводять державу до краху. Дурнуватішої влади за 28 років ще не було. Всяка шваль і погань підняла голови і нищить все українське. Вже ота мерзота Олена Лукаш відкрито говорить зневажливо про Небесну Сотню - біль народу. Сволота.  
Тому на місцях , нарешті, ЗЕвиборці повинні прийти до тями, перестати вірити в байки і картинки, та обирати на керівні посади цілком притомних , адекватних, кваліфікованих, грамотних і таких, що зможуть протистояти ЗЕленому невігластву. В іншому випадку , втрата України як держави стане реальністю.  
Особисто мене хвилює голосування нардепа-ліфтера Саламахи (хто його вибрав! ? ) щодо ринку землі. Де можна отримати цю інформацію?
Рейтинг: 8+ -2-
 
Наталія, 23:36 06 грудня 2019 р.
 
Знайшла. Зрадник Саламаха голосував ЗА дерибан української землі . Ганьба!  
Ганьба йому і тим виборцям, що його обрали.
Рейтинг: 9+ -5-
 
Наталія, 23:42 06 грудня 2019 р.
 
Як кажуть по алегорії, добре не попили за здравіє, а вже треба пити за упокій. Біда в тому, що дитятко родилося недоношене. А як конкретно по темі щодо місцевих виборів, які всеодно колись відбудуться, то не важко спрогнозувати, принаймі тут, на західних теренах, вони стовідсотково будуть програні, бо Зе-команда завчасно сама полізла в петлю, як і в даному випадку-на дрогобиччині. Наш слуга народу, якщо вірити попередньому коменту, проголосував за продаж землі, а мав би схитрити-просто принаймі утриматися. Але поїзд поїхав і тепер ще такі містичкові рішення (розбірки) і повна капітуляція, бо центр без окраїни не можливо буде утримати, почнуться майдани і чарівні слова "хто не скаче то й маскаль". Думаю, що такий сценарій з великою ймовірністю можливий.
Рейтинг: 8+ -1-
 
Василь, 08:18 07 грудня 2019 р.
 
Через пять рокiв ви прокинетесь у БIлорусi, а на бiгбордах будуть два Влодка, один з яких хазяiн, а другий слуга. Про ЕС, безвiз вже пора забувати. Здравствуй совок!
Рейтинг: 6+ -2-
 
123, 08:53 07 грудня 2019 р.
 
Рудницького вже призначили- головою Радехівської РДА.
Рейтинг: 3+ -1-
 
Від 05.12.2019, 11:24 07 грудня 2019 р.
 
Чоловік з такою заплямованою репутацією не має права очолювати та представляти інтереси району ! :( :( :(
Рейтинг: 5+ -1-
 
Іріша, 12:25 07 грудня 2019 р.
 
А тепер Іріша, настали такі часи, що чим більше заплямованіша репутація, тим вища посада.
Рейтинг: 7+ -1-
 
м., 12:48 07 грудня 2019 р.
 
Хочу трохи інформації, щоб дрогобичани знали, чим повинні займатися помічники народних депутатів. Кожен з народних обранців згідно із законом, може мати лише чотирьох помічників, на яких поширюється Закон про "Державну службу". Решта помічників працюють на громадських засадах. Власне, саме вони, мали б допомагати депутатові вирішувати усі нагальні питання, спілкуватися з людьми, готувати законопроекти-за що відповідно отримують немалі гроші з державного бюджету на своє утримання. Але для цього треба мати відповідні знання, щоб виконувати таку роботу. Від кількості розподіляються обов'язки, щоб провадити курс Президента. Потрібно вести прийом виборців, опрацьовувати скарги та звернення, готувати проекти рішень, зустрічатися з посадовцями тощо. Ніде не прописано, що вони за дорученням народного депутата чи з власної ініціативи мають рішаюче чи будь-яке право при визначенні чи лобіюванні на ту чи іншу посаду у державних структурах. Цікава коллізія вийшла в дрогобицькому районі, що привело до повного ігнорування законодавчої процедури вибору голови РДК, навіть, очевидно, було заблоковано право губернатора щодо забезпечення кадрової політики в області, що призвело до збою ритмічної роботи районної адміністрації, до нервозності та ігнорування думки громади, спаплюжено право кандидата, який взяв участь, виставивши себе з надією у чесному конкурсі, попадає на всенародне посміховисько бути проігнорованим, попераючи давно запровадженні цивілізовані устої при виборі будь-якого менеджера, радники та помічники пробують пропхати свою людину не як альтернативу, очевидно переслідують якісь цілі в майбу4тньому, що міські громадські організації змушені будуть звернутися за розясненням до Антикорупційного агентства щодо можливо тут конфлікту інтересу і втрутитися, а у кандидатів, яких відкинуто при погодженні без пояснення причин звернутися до суду і відстоюкати порушені права. Ми же живемо і йдемо до Європи.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Громадська думка зі Львова, 13:37 07 грудня 2019 р.
 
На базарі одна жіночка сказала мені на вушко, а щодо її пророкування та володіння інформацією, нехай центр Разумкова сховається, серед оточення Кучми ходить думка, що мер якось неосторожно ляпнув, що для нього немає заміни і дрогобичани ще змушені будуть просити його залишитися ще на другий термін, хіба пару замін старих, промелькавших морд на шпану і другий термін у нього вже в кишені.
Рейтинг: 2+ -2-
 
інформацівя, 09:21 08 грудня 2019 р.
 
Вот уро д той кучма :( не нажреться падлюка
Рейтинг: 5+ 0-
 
Папа, 09:56 08 грудня 2019 р.
 
Омелян завше до мене приїздив, гарний компаньйон!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Ігор Шимко, 12:08 08 грудня 2019 р.
 
кучма параноїк, за ним тюрма плаче а не мерське крісло
Рейтинг: 11+ 0-
 
до 09.21, 12:16 08 грудня 2019 р.
 
не секрет, таке завдання отримали атовці, які наближені до кучми (перегодовані кучмою), запудрити мозги слугам, обіцяючи допуститти до кормушки останніх.
Рейтинг: 7+ -2-
 
лікар,, 13:26 08 грудня 2019 р.
 
непогано задумано, виявляється наш обранець в комісії де ділять державний пиріг. В район-смотрящим Сендака і "ніякого" голову на РДК, а в місті вже давно все налагоджено, трохи поміняти і все для любих дрогобичан.
Рейтинг: 6+ -1-
 
аняя, 13:37 08 грудня 2019 р.
 
Офіційно повідомляю, що текст на цьому сайті і у фесубуку є виключно провокавційного рубежу з бажанням очорнити мою відому родину і районну владу у якій я працюю чимало років. Я буду робити усе можливе щоб район процвітав, а села піднімалися на вищі щабли свого процвітання. Документи про адмінстративне порушення - це позорне очорнення, я ніколи не вживав алкоголю!
Рейтинг: 5+ -2-
 
Омелян Стасула, 18:10 08 грудня 2019 р.
 
від мене, нехай тобі щастить у твоїх починаннях, трохи управлінського досвіду і може ще й президентом станеш.
Рейтинг: 4+ -4-
 
аня, 18:43 08 грудня 2019 р.
 
Вклінно дякую тобі Аня і всім хто підтримує з Народного дому і депутатського корпусу! 1. -звільнити всіх хто був за Сікори і за Шутка; 2. - набрати своїх молодих і енергійних патріотів 3. - розустити ДРРаду і провести дострокові вибори 4. Пдняти авторитет рацйонної адмінстрації до рівня Європи
Рейтинг: 7+ -3-
 
Омелян Стасула, 19:19 08 грудня 2019 р.
 
Омелян Стасула, дуже весело і дотепно. :) А серйозно як?
Рейтинг: 5+ -3-
 
Наталія, 20:30 08 грудня 2019 р.
 
Зробимо їх ще раз!
Рейтинг: 3+ -4-
 
Омелян Стасула, 21:29 08 грудня 2019 р.
 
Задум вартий уваги. Сікора вже напевно сам подумує і готується залишити велику політику і вчасно зійти з арени. Треба давати дорогу молодим, вони вже дихають йому у спину, як колись пішов тихо Литвин. А в місті буде дуже складно. Від тебе попрошу розшифрувати ЛГБТ спрільноту, до якої ти входиш, а також більш конкретно, що ж будете з районом робити?
Рейтинг: 8+ 0-
 
до Омеляна, 23:40 08 грудня 2019 р.
 
Воно алкоголік і жестокий наркоман той кандидат. Упир і крапка
Рейтинг: 8+ -1-
 
Рука, 13:25 11 грудня 2019 р.
 
Самий достойний крісла голови РДА це Йосип Дяків, той вміє освоювати бюджетні кошти разом зі своїм спільником Перхуном, а як вони то роблять знає один Сікора Михайло. А саме більше Шкода в тому шабаші трьох відьом то Іванка з освіти, бідолаха не усвідомлює що понапідписував тим злодійкуватим дружбанам, а що ще понапідписує:))))
Рейтинг: 5+ 0-
 
Скоро Впаде, 01:17 16 грудня 2019 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4893 дні)