Історія успіху: як згуртованість громади та підтримка влади допомогли реалізувати мотузковий парк у Бориславі

Надрукувати
Новини Борислава
30.12.2020
Цього року проєкт із створення мотузкового парку в Бориславі переміг у конкурсі першого Всеукраїнського громадського бюджету у Львівській області із величезною перевагою над конкурентами (більше, аніж 3000 голосів, що склало 31,46% загальної кількості усіх голосів з 17-ти поданих проектів!) і отримав погодження та затвердження від Міністерства розвитку громад та територій.

Для того, щоб проєкт став реальністю, доклали зусиль десятки активістів, волонтерів, держслужбовців всіх рівнів, а також народні депутати, оскільки після перемоги в конкурсі певний час далі справи не рухалися. Загальна вартість проекту склала 1 млн. 120,906 тис.грн., і це єдиний такий проєкт, що фінансувався за кошти ДФРР, подібних в Україні немає. І ось, під кінець року його реалізовано!
А починалося все з ідеї. Мотузковий парк у Бориславі має своїх ініціаторів та ідейних натхненників: це Ігор Саган - директор Бориславського парку та Олег Савчак - директор ресторану «Шахтарочка», які свою ідею перетворили у проєкт і через Спілку воїнів АТО м.Борислава подали його на конкурс.
Після перемоги закипіла робота з підготовки території, до якої долучилися десятки меценатів та людей доброї волі. Адже, щоб облаштувати такий майданчик, необхідно було провести корчування дерев, вивезти коріння, провести планування території, доставляти будматеріали.

Паралельно виникла ідея ще й облаштувати поруч дитячий велотрек, але, оскільки в проекті не були закладені на це кошти, на допомогу прийшла міська рада Борислава, яка виділила 100 тис. грн., а також допомогли фінансово та будматеріалами місцеві підприємці.

Завдяки такій згуртованості місто отримало мотузковий парк та велотрек. Тепер у Бориcлаві для активного дозвілля можливостей навіть більше, аніж в сусідніх містах: до двох гірськолижних курортів та найбільшого у Західній Україні спортивного майданчику для вуличних тренувань «Workout» додався ще й мотузковий парк, тож потоки любителів адреналіну у місто нафтовиків зростатимуть.




Переглядів: 1930

Коментарі (13)
 
молодці, що тут казати! там, де панують єдність та злагода - там і результати роботи видно . Так тримати!
Рейтинг: 6+ 0-
 
Андрій, 17:56 30 грудня 2020 р.
 
Ура! Тепер у Бориславі буде такий необхідний мешканцям "мотузковий парк"!  
А де заводи і фабрики? Зусилля десятків активістів, волонтерів, держслужбовців всіх рівнів, а також народних депутатів не пропали даремно! Тепер у Бориcлаві для того, щоб повіситись від безробіття та безвиході, можливостей навіть більше, аніж в сусідніх містах. Готові мотузки на деревах.
Рейтинг: 6+ -4-
 
песиміст, 22:00 30 грудня 2020 р.
 
Треба напевно не парки мотузкові відкривати а нафтою займатися Старожили мовлять що БОРИСЛАВ раніше гримів по видобутку нафти\чорне золото. Але кому то нахер треба?
Рейтинг: 3+ -1-
 
снайпер + затетий украінець, 22:25 30 грудня 2020 р.
 
Якщо в Бориславі не працюють заводи, які по суті вже давно трупи, що не піддаються реанімації, то місто не має права на розвиток інших жодних сфер життя? Всі мають посипати голову попелом і плакати за заводами і нафтою? А ви в курсі, що індекс податкоспроможності Бориславського Отг дорівнює 0. 8 і є найвищим серед ОТГ Дрогобиччини? У Трускавецької , наприклад 0, 76, а в Дрогобицької взагалі ледь вищий 0. 5. Так що не все так погано в Бориславі, місто в останні роки справді стає кращим, розв'язано ряд ключових проблем, особливо з водопостачанням та значно покращено стан доріг.
Рейтинг: 3+ -2-
 
Оксана, 22:32 30 грудня 2020 р.
 
Напишу в уряд Голандії що ліпше робити в таких випадках, може шось порадять :upset
Рейтинг: 0+ 0-
 
фокін, 01:01 31 грудня 2020 р.
 
Невже мотузковий парк, це саме необхідне для міста на сьогодні? "Інші сфери життя" потрібні людям, коли вони мають роботу із стабільною та достойною оплатою праці, комунальне обслуговування, медичне забезпечення, облаштовані дитячі садочки та школи, стабільність та впевненість в завтрішньому дні. Це все в Бориславі є?
Рейтинг: 1+ 0-
 
цікавий, 08:35 31 грудня 2020 р.
 
P. S. Про які "коефіцієнти" тут пишуть? Що дають ці коефіцієнти жителям Борислава? Хіба життя людей в Бориславі краще за Життя в Трускавці?
Рейтинг: 1+ 0-
 
цікавий, 08:42 31 грудня 2020 р.
 
Є таке поняття як цільові програми. Кошти в ручному режимі вже давно не виділяють, лише в кінці року може бути перерозподіл. Тож, якщо Борислав виграв саме в цій програмі по впорядкуванню простору під відкритим небом, то мав відмовитися від них, бо нема стабільності?  
Дивно читати ті вічні коменти про "краще би". поцікавтеся про особливості цільових програм, а тоді коментуйте
Рейтинг: 1+ -1-
 
Оксана, 09:11 31 грудня 2020 р.
 
Може для жителів районного центру то дивно, але в Бориславі багато людей люблять своє місто, незважаючи на всі ті проблеми, які там є. І саме навколо парку об'єдналися багато людей доброї волі, щоб він став реальністю. А ви тут сидите й розказуєте їм, що цього не треба було робити, бо нема роботи? Була ідея, була можливість от вони її й чудово реалізували. до критиканів - робіть ви щось краще, хто вам не дає?
Рейтинг: 2+ -1-
 
Оксана, 09:15 31 грудня 2020 р.
 
До Оксани: Так, мотузковий парк - це реально Успіх! Вітаю! :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
песиміст, 10:34 31 грудня 2020 р.
 
а ви запитайте тих людей, які це робили - успіх це чи ні 
і заодно розкажіть про ваші особисті досягнення в плані перетворення довколишнього простору за межами вашого дому
Рейтинг: 4+ -1-
 
до песиміста, 10:47 31 грудня 2020 р.
 
Для тих, хто це робили (освоювали кошти) - безперечно це успіх. :) Але ви запитайте інших, наскільки це їм потрібно.  
І наступне: розказувати про свої особисті досягнення не збираюсь, оскільки не маю на меті піаритись на соціальних сайтах.  
Бажаю всього найкращого і веселих свят!
Рейтинг: 0+ -1-
 
песиміст, 18:45 31 грудня 2020 р.
 
А що: у Бориславі вже- Оман з Бахрейном, що позосталося по шнурках вішатися?
Рейтинг: 0+ -1-
 
!, 14:57 03 січня 2021 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2025 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6101 день)