Стебник і туризм. Чи може промислова епоха міста змінитись на туристичну?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) Варто - Галицькі Новини - Facebook   
03.03.2021


“У ньому також вся сіль”. Перебуваючи у затінку соляної слави сусіднього Дрогобича, Стебник поки є непримітним для мандрівників. Але, якщо відійти від туристичних стереотипів, то тут також можна побачити чимало цікавих локацій. Наприклад, для індустріального туризму.
Стебник колись - це ціла імперія виробництва солі

 


Ще з римських часів тут працювали соляні жупи. У період Австро-Угорської імперії звели солеварню «Саліна», яка швидше нагадує палац. У Радянський період про харчову сіль забувають і починають добувати калійну сіль... На даний час вже майже 40 років про масштаби видобутку солі свідчать лише напівзруйновані приміщення, покинуте обладнання і величезні підземні пустоти. Можливо час перейти від промислової історії до туристичної?
Про це говоримо у нашому черговому відео.
***
Сучасні туристи – це «колекціонери місць». Їх вже не задовольняє стандартний асортимент – морські пляжі та картинні галереї. Кожним гостем рухає цікавість, потяг до нових вражень та пригод.

Переглядів: 1634

Коментарі (7)
 
От нові пригоди на свою задницю туристи у Стебнику можуть найти.
Рейтинг: 7+ -1-
 
Сергій, 12:10 03 березня 2021 р.
 
переробiть качалки в ейфельовi башнi, та назовiть його-ПАРИЖНИК, ВIДБОЮ НЕ БУДЕ
Рейтинг: 0+ -1-
 
heer Flunt, 19:59 03 березня 2021 р.
 
Стебник і туризм - таке може написати тільки ідіот. Розсмішили. Ото діячі тепер в отг.
Рейтинг: 5+ -1-
 
Юрем, 00:15 04 березня 2021 р.
 
Вся ця ахінея походить від ряду мало освідчених людей. Які не можуть знайти собі застосування в житті і шукають собі можливості, як пристосуватись до бюджетного корита. Що дало місту створення ТІЦ ? . Роботу коштом громади 6 чол. з хорошою зарплатою. Щорічно на них з бюджету міста витрачають біля 2млн. грн. , а що отримало місто від їх діяльності. Пару неправильних вказівників. А за 5 років витрат на цю структуру можна провести якісний ремонт однієї великої вулиці міста. Екскурсії на розвалюхи обєкти підвищеної небезпеки солеварню чи Стебницький Чорнобиль, колись закінчаться бідою. Ці хлопці, слава Богу, ще не знають, що таке відповідальність в таких випадках. Через повну непрофесійність хитрих хлопців виникають такі дурні ідеї. Для розвитку такої галузі потрібні певні передумови. Серйозна історична інфраструктура, розвинута місцева інфраструктура ( готелі, заклади харчування , дороги ). А при посиланні на закордонний досвід, спочатку вивчіть скільки це коштує і які для цього були аргументи. І саме основне, чи підтримує громада фінансування таких прожектів? .
Рейтинг: 11+ -1-
 
Дрогобичанин, 08:47 04 березня 2021 р.
 
Будуть по "історичним розваленам" водити туристів доти поки не буде трагічного випадку . У наших так завжди.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Читач, 10:43 04 березня 2021 р.
 
Містом та ОТГ-ОЗУ "керують" дебіли в натурє! - гнати геть (! ) розпеченим заліом!
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 11:52 04 березня 2021 р.
 
Туризм бачать навіть у сільському "виходку"ледащі чинуші . Мізки на відновлення промисловості у тих молокососів цілком відсутні. Тільки рюкзачки за плечима - це на їхню думку економічне зростання Дрогобича та Стебника. Нероби блін та " кровосісі"
Рейтинг: 5+ 0-
 
Олеся, 10:10 05 березня 2021 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2025 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6101 день)