– оформлення договірних відносин з членами команди, налагодження комунікації між командою та партнерами проекту;
– проведення досліджень та підготовка матеріалів для комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території
– створення комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території
– презентація комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території
Для подальшого успішного функціонування важливо, зокрема, зберегти та вдосконалити виробництво, налагодити співпрацю з місцевим бізнесом, взаємодію з громадою, удосконалити містобудівну та урбаністичну інфраструктури, розвинути мистецько-культурний напрям туризм.
Фінальна ж інтегрована стратегія комплексного розвитку території солеварні та прилеглих вулиць, включила в себе, довгострокову візію, середньострокову стратегію розвитку солеварні та прилеглих вулиць , а також пропозиції щодо управління програмою ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території.
Тож якою ми прагнемо бачити Дрогобицьку солеварню в перспективі 5-ти років?
1.Прибуткова діяльність солеварні без приватизації підприємства.
– Дохід – 12 млн грн (прибуток – 300 тис. грн)
‐ Частка доходу від продажу преміальної продукції та послуг обслуговування локації становить не менше 40 % у загальному обороті підприємства.
‐ Кількість відвідувачів на локації – не менше 50 тис. осіб на рік.
‐ Менеджерський склад – 5 менеджерів.
‐ Розвиток власного бренду «Дрогобицька солеварня».
‐ Розширення каналів продажу (торгові мережі, онлайн-магазини).
‐ Збільшення потоку відвідувачів на локацію. Збільшення середнього чеку відвідувачів на локації.
‐ Сертифікація виробництва відповідно до вимог HACCP.
‐ Використання зовнішніх можливостей для фінансування.
‐ Розвиток екосистеми та взаємодія з екосистемою.
‐ Підсилення бізнес-процесів та менеджменту.
2. Затверджені стратегічні документи розвитку території в агломерації.
‐ Затверджений план згуртування території (механізми повернення відчужених земельних ділянок у власність громади, приведення типу забудови у відповідність до пам’яткоохоронного законодавства).
– Напрацьовані концепції використання та проєктно-кошторисна документація для споруд на території (відповідно до фінального архітектурного проєкту ревіталізації).
‐ Розроблена, на рівні агломерації, концепція дестинації промислів (території, що приваблює туристів конкретним видом промислової діяльності – видобутком солі та нафтопереробкою).
3. Проведено всі необхідні протиаварійні роботи (всі будівлі не в аварійному стані) відповідно до нагальності та режиму охорони пам’яток.
Завдяки проведеним дослідженням стає зрозуміло, куди нам рухатися далі задля відновлення однієї із найважливіших історичних пам’яток не лише Дрогобича, а і всієї України.
Проєкт реалізовує ГО «Прорив-місто» в партнерстві із Дрогобицькою солеварнею, Дрогобицькою міською радою, НУ «Львівська політехніка», Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка та університетом «Люблінська політехніка». Видання з дослідженнями та стратегією розвитку Дрогобицької солеварні та прилеглої території можна завантажити за посиланням: https://cutt.ly/CRHZL0L