Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Дивно.Чому більшість побачили негатив ? 
Всі жаліються на ями, погані дороги, хоча ніхто не задався питанням, що ж він особисто зробив для міста.Молодь провела акцію, нестандартну акцію, чим хоч трохи розворушила наше місто байдужості.Місто в якому свіжих ідей практично нема... 
Не розумію чому хрести так комусь "стали в горлі" ? 
Давайте тоді фотографії з церквами забороним, живопис, та й знімати будь-які фільми де на задньому плані є хрест.Я думаю ні для кого не секрет що церква в останні роки перетворилась в свого роду комерційну структуру, з своєю внутрішньою корупцією та свого роду бізнесом.і політикою також почали займатись духовні лідери.Тому як на мене, вже не треба вже на стільки драматизувати, та "згущувати фарби".Дивує те що молоде покоління хоч щось робить для міста, його іміджу, привертає до міста увагу, а вибачте купка "старих пердунів" сама нічоого робити не хоче, та ще й максимально критикуе, і ставить "палки в колеса". 
Відповідно й дороги в нашому місті такі тому, що коли хтось починає робити для міста, решта вважає своїм обов"язком цю роботу прокритикувати, та "зарубати" всіма силами. 
Не розумію чому так дивує те що стадіонним руїнам надають трохи вигляд? 
Треба бути повним ідіотом, щоб не привести стадіон до европейских стандартів за гроші не з міського бюджету.Чи більшість вважає що місту підсилу відремонтувати стадіон власними силами? 
Само собою, що критикувати чужу роботу сидячи дома за компом, біля кондиціонера, попиваючи пивко, та слухаючи радіо - це не малювати в жару "кардіограму міста" , не проводити квест, та й не "шаманити" стадіон... 
Молоддю в нашому місті не займаються купу років, вони самі знайшли собі заняття, ще й у вигляді досить свіжої ідеї. 
А критикувати має моральне право лише та людина, яка хоч раз в житті спробувала організувати якусь акцію , а не бізнес, в місті.Яка знає як важко згуртувати людей, їх зацікавити і направити в корисне русло !  
Я низько вклоняюсь новому поколінню. 
Років за 5-10 хотів би навіть бачити їх у владі.Думаю аж це нове покоління з своїми нестандартними та свіжими поглядами наведуть лад у рідному місті !
 
Дрогобичанин, 09:43 03.08.2010
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4450 днів)