Депутати Дрогобицької міськради призначили доплату 1500 гривень пенсіонерам

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
25.04.2024


Гроші отримають непрацюючі пенсіонери  та особи з категорії незахищених верств населення. 
У четвер, 25 квітня, під час чергового засідання сесії таке рішення ухвалили депутати Дрогобицької міської ради. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Олег Пилипців, додавши фото рішення міськради.
За його словами, саме депутати міської ради ініціювали, а відтак проголосували за доплати пенсіонерам та незахищеним верствам, враховуючи низький рівень пенсій та неспроможність проживати на ці кошти, забезпечуючи базові людські потреби.

Кошти виплатять одноразово впродовж року за рахунок коштів міського бюджету у сумі 1500 гривень кожному. У програмі «Турбота», за якою реалізується ця ініціатива, передбачено, що таку допомогу отримають мешканці Дрогобицької громади на загальну суму 2 мільйони гривень.

 Право на отримання допомоги мають громадяни, які зареєстровані та постійно проживають у межах Дрогобицької міської територіальної громади, за наступних умов:
 
- непрацююча особа, яка, досягла пенсійного віку за наявності страхового стажу роботи не менше 31-го року;
 
- розмір доходу соціально незахищеної особи дорівнює розміру мінімальної пенсії, визначеному Законом на дату звернення;
 
- відсутність державних соціальних допомог в тому числі виплат з місцевого бюджету (за винятком одноразових).
 
Для отримання допомоги заявник або його законний представник подає заяву на ім’я
 
начальника управління соціального захисту населення Дрогобицької міської ради. До заяви додаються такі документи:
 
- копія паспорта;
 
- копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
 
- копія трудової книжки;
 
- довідка про розмір пенсії за шість попередніх місяців;
 
- довідка про отримання (не отримання) державної соціальної допомоги.
 
Виплата здійснюється шляхом перерахування коштів на особисті банківські рахунки одержувачів.

Переглядів: 1105

Коментарі (18)
 
Аж 2 млн гривень ! Всього -навсього річна зарплата двох ненажерливих голів ОТГ! Цинізмотурбота !
Рейтинг: 10+ 0-
 
Борис, 13:51 25 квітня 2024 р.
 
Ці документи вже давним-давно є у комп"ютерах установи і будь-які нарахування автоматично мають надходити на рахунки- то для чого знову опаперювати, які нові "схеми" придумали?
Рейтинг: 10+ 0-
 
?!, 14:17 25 квітня 2024 р.
 
А як би мало бути зроблено ? Взірець : Ми, депутати ДМР , розуміючи усю складність ситуації , що склалась у державі приймаємо рішення . 1 . Затвердити програму " Турбота" на термін до зняття воєнного стану . 2. З огляду на низький рівень пенсій , неспроможність проживати на ці кошти ми , а також усі органи, підприємства, ради відмовляємось від премій , доплат і інше . з. Вивільнені кошти спрямуємо на доплати вищезазначеним категоріям громадян . Приблизно таке рішення громада прийняла б з повагою .
Рейтинг: 13+ 0-
 
Борис, 14:27 25 квітня 2024 р.
 
"Від премій, доплат і інше" "відмовляють" лише сторожів, псярів, двірників, сміттєвиків, гробокопачів, санітарок, секретарок (секретарок-! крім однієї, окремо доступної, напевно), ну й всі інші категорії трудових "волонтерів". А у панів для цього треба експропріювати хоча б п"ять приватних літаків- невже обійшли навіть наймільйонерніших мільярдерів у своїх злодійствах? !
Рейтинг: 6+ 0-
 
:(, 14:49 25 квітня 2024 р.
 
хтось получить гриваками, а хтось американо-евро помiч в валютi. Але ресторани Дрогобича вже забитi пенсiонерами, вiльних мiсць нема, все забито на мiсяць наперед!
Рейтинг: 0+ 0-
 
from USA, 15:09 25 квітня 2024 р.
 
Цікаво яка справжня мета такого благородства ? Бо ніколи не повірю що насправді така прокинулась турбота за тих хто все життя пахав як віл , а тепер жевріє на жебрацьку, ой пардон "європейську" пенсію.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Дрогобичанка, 17:08 25 квітня 2024 р.
 
Зверху на світлині мабуть зображені пенсіонери європи або наші міністерські пенсіонери , оскільки маючи ті сльози пенсійні так либу давити ніхто не буде, а на картинці до даної статті люди щасливі та радісні . Отакі чудеса тепер.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Ха-ха, 17:16 25 квітня 2024 р.
 
Все просто: перестали "браті дапіти- садітц капусту", а стали садити берези- одразу на березах "капуста" почала енергетично рости.
Рейтинг: 0+ 0-
 
), 18:31 25 квітня 2024 р.
 
Син Михайла Шубака з ДДПУ систематично влаштовує скандали в приміщенні ТЦК пркриваючись ФОПОМ!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Руслан Цеслів, 07:45 26 квітня 2024 р.
 
та я вам скажу пенсiонери в Европi тоже не шикують, приходиться зранку бiгти в кафе аби попити каву, а в обiд в ресторан щоб поiсти, а мiж тим пробiгти пару кiлометрiв по паркам, тяжке життя я вам скажу, а ще внукiв виховувати, причому говорять по англiйски. то страшне як тяжко на старiсть!
Рейтинг: 2+ 0-
 
з яхти в Амстердамi, 08:42 26 квітня 2024 р.
 
А що там роблять, табунами, наші? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 09:05 26 квітня 2024 р.
 
Думаю що цей чоловік знає добре закони та Конституцію коли скандалить чи вказує їм на певні норми Конституції. Бо як показує гірка практика там нажаль законодавчих норм не дотримуються .
Рейтинг: 2+ 0-
 
Цесліву, 15:03 26 квітня 2024 р.
 
Справді, тут Ви на всі сто констатували Реальну, нажаль, правду життя! Правда у правді ще й та, що без жодного розділового знака ніяка правда нічого не варта, а для юриста це- мало не професійна непридатність.
Рейтинг: 0+ -1-
 
:(, 19:01 26 квітня 2024 р.
 
Щоб читати законодавство не обов'язково бути юристом достатньо лишень бути розумним від природи своєї. Якщо глупе від природи то і розділові знаки не допоможуть хоч на чоло собі настав.
Рейтинг: 2+ 0-
 
До коменту зверху, 21:45 26 квітня 2024 р.
 
наперед БРЕХНЯ - при стажі 31 рік пенсія аж ніяк НЕ є мінімальною
Рейтинг: 1+ 0-
 
., 08:50 27 квітня 2024 р.
 
Не трусіть макарони: пенсія була мінімальною навіть при стажі 50 років- череваті пани-неуки досі гріють поролонові дивани у просторих кабінетах.
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 10:42 28 квітня 2024 р.
 
Ну, тупе ж! А як ви будете писати оті всі свої "аби в паперах все грало", а то й- оеклямації до постанов, які свідомо злочинні, бо створювані такими ж тупипи неукми? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
До комента коменту, 10:44 28 квітня 2024 р.
 
Нині вкотре закрили в землю боронителів багатих від бідних, бо, якби були багатими, - то закопували б вони- за свої багацькі гроші й чужими, бідняцькими, руками. Ну, або пияцькими, що, одне з іншим, якраз ще лико в"вже. А, якби тоді той розіп"ятий не втік з-під хреста- то розпинателі й група підтримки бухали б прямо на ньому? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 19:04 06 травня 2024 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)