Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Актуальна стаття. Нарешті знайшлася відважна випускниця, що подала заяву вголос. 
Спочатку відзначу що смішно читати, як хтось тут безапеляційно заявляє, буцімто у всіх школах без вийнятку ще з початкових класів панує хабарництво. Горджуся тим, що вчився у ЗОШ № 3. Вчителі цієї школи дали мені сильні знання з української мови, математики, хімії, фізики, географії, англійської мови... Інша річ - хто і як хотів вчитися. Сильна жага до знань ламає усі перепони. Звичайно, багато в чому залежить і від учителя. Ніколи не забуду, як першою оцінкою з English у четвертому класі виявилася трійка. У шостому класі вчителька англійської вже шкодувала про це, :zzz бо я її буквально мордував додатковими запитаннями: хотів знати іноземну мову. Тож в результаті мав найвищу оцінку. ;) Знаю теперішній стан справ у цій школі. Хабарі якщо й несуть, то за сина (дочку)-неука. Але, принаймні, такого за рідну школу не чув. 
Закінчив й внз, щоправда, не дрогобицький. Вчився, хабарів не носив. Дехто носив до "бульдозера". Моїм "бульдозером" були наполегливість у навчанні і відсутність дармових грошей. Ну й добре. 
За "славу" Дрогобицького педуніверу чую вже давно. Соромно. Бо інформація про кричущий стан в Дрогобицькому педуніверситеті прокотилася аж на схід України. Щось студенти і студенточки треба з цим робити. 
Перш за все варто винести загальнонаціональний протест уряду за платну форму навчання у державних навчальних закладах України. Думаю, для цього слід зорганізуватися і, об'єднавшись у цій акції з усіма внз, вимагати це в держави Україна. Здобувати освіту в моїй країні повинні ті, що хочуть і можуть вчитися незалежно від фінансового статусу (багач-бідняк), а не ті, чиї батьки вимушені гарувати по закордонах, щоб профінансувати навчання дитини чи ж то мають накрадені мільйони. Ось тоді й буде відповідна оцінка сучасній Україні. 
Як боротися з хабарництвом? Смішне питання. У час стрімкого розвитку цифрової техніки та її вільного доступу до ваших, студенточки, рученят... Бачив відеокліп, відзнятий спудеями одного навчального закладу в Росії, де хабарництво вже давно панує відкрито, публічно і мало чи не офіційно. Прихованою відеокамерою відзняли хлопці те, як вчителька на всю групу голосно і чітко оголосила "тарифи" за оцінки і попередила останній строк сплати "дані". Оплатити хабар повинні за її умовами були всі, незалежно від рівня здобутих знань. Відзняли - і в мережу Інтернет на всеогляд. Ще й прізвище такої викладачки та назву навчального закладу вказали. Оце - справжня помста! (кліп завантажив собі для колекції :grin). 
Є й інші шляхи боротьби з хабарництвом. Думайте. Не сидіть мовчки, мов валуни. Дійте! І вчіться. 
А ще можна запровадити в універі Стовп ганьби (чи дошку), на якому записувати всі факти і прізвища хабарників. Є ще один шлях - колективну заяву з вашими підписами, дорогенькі - і в прокуратуру. Там цій заяві всі будуть дуже раді. Запевнюю вас, дуже раді. Це - їх робота, за яку вони отримують заробітну плату. 
Щодо підвищення "ставок" за оцінки в університеті і повсюдне хабарництво в Україні. Не хочу щось вигадувати, але складається враження, що всі хабарники теж комусь та й кудись "відстьогують". Вища "ложа", у свою чергу - ще вищому рівню певних осіб і т.д. І така піраміда, можливо, увінчується посадою міністра освіти України. Але це - лише моє припущення, панове. 
Вуаля,
 
Франсуа, 10:14 08.06.2011
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5835 днів)