Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Фокс і снайпер_____________підтримую!  
Для автора_____________Роз’яснюю: у цьому випадку проводити відео- і фотозйомку нікому не заборонено. Це - публічне (відкрите для вільного відвідування) місце, тому адміністрація торгівельного закладу своїми вчинками порушує законодавство України і права громадян, що свідчить про необізнаність працівників закладу з діючим законодавством.. Нехай вчать закони. Якщо ж вони так чинять, тоді викликає підозру сортимент викладеної продукції: термін зберігання, походження товару (підвальна китайська продукція чи контрабанда?), наявність сертифікату якості, належність умов зберігання продукції (температурний режим, вологість, освітлення і т.д.), санітарний стан торгового залу. З цього випливає, що цілком логічне проведення кваліфікованої перевірки торгового закладу. Значить, щось там "нечисто", якщо бояться і висувають претензії (і це кому - покупцям? Абсурд! Тоді нехай в такому разі далі цінники розглядають таргани і миші, а народ повалить до їх конкурентів). 
2. Юристам ще раз роз'яснюю: заборона фото- і відеозйомок у торговельних та інших публічних (громадських) місцях, де будь-який відвідувач вільно і візуально (органолептично) ознайомлюється з побаченим чи почутим не допускається. Винятком можуть бути музеї і спеціальні місця закритого типу, де за вхід встановлена плата чи запроваджені особові картки. Ще раз ознайомтеся з законодавством України і думайте логічно. Нагадую, це прописано в Законі України «Про інформацію», а саме в статті 5. Право на інформацію вказано: «Кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів»; в ст. 29 «Доступ до відкритої інформації» вказано: «Обмеження права на одержання відкритої iнформацiї забороняється законом». Роздрібні ціни товарів на прилавках магазину є відкритою некомерційною інформацією, а ось оптові ціни на товари, закупленими власником магазину в постачальника продукції є комерційною таємницею, тобто належить до конфіденційної інформації, яку цілком правомірно він має право приховувати від сторонніх осіб, але яку представити зобов’язаний контролюючим органам влади. Така інформація про закупівельні ціни (комерційна таємниця) на товари може вважатися закритою для покупців, оскільки її розголошення може надати матеріальної шкоди підприємству. Інформація про вид товару (сортимент), його роздрібну ціну, що бачить будь-який покупець при вільному відвідуванні закладу є доступною, а тому її фіксація на відео чи фотоапаратуру є цілком законною. Інша річ - якби десятки метрів прилавків, завалених тисячами різних товарів якийсь джентельмен зажадав фоткати викликало б просто сміх. Але це його право. 
Тому своїми діями працівники «Колібріса» в даному випадку порушують Конституцію України, Закон України «Про інформацію», Закон України «Про доступ до публічної інформації» та інші законодавчі акти України. Про міжнародні конвенції і домовленості демократичних засад вже мовчу. ;) 
Тепер щодо конкуренції. Звертаюся до підприємців. Переймайте досвід бізнесменів США та інших цивілізованих держав, які перед святами ціни на товари знижують. Правило просте: збільшується попит на дешевші товари - збільшується оборот - зростає прибуток і підвищується імідж торгового закладу. Іншими словами: менше вкусиш - більше проковтнеш. До того ж за таке ще й похвалять і подякують. А тому, хто накручує ціни перед святами в півтора-два-п'ять разів (замість насправді знизити на 10-50%) - ганьба! З таким успіхом у Європу не ввійдем.
 
Франсуа, 13:38 11.12.2011
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5835 днів)