Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Кожен мешканець міста є саме СПОЖИВАЧЕМ комунальних послуг, а не ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ використовувати централізоване теплопостачання. І як споживач він сам для себе вирішує яку послугу, в якому обсязі та за якою ціною йому споживати. Не плутайте індивідуальне опалення з лише газовим опаленням чи лише електричним. У будь-якому випадку перш ніж встановити власну систему обігріву слід іі уважно розробити, врахувати всі її плюси і мінуси ( електричне навантаження, водяний тиск, об’єми споживання газу, температурний режим, стан утеплення помешкання, систему вентиляції, тощо), після чого провести фінансовий розрахунок усіх можливих витрат, і лише після цього приймати рішення про вибір джерела та постачальника тепла у Вашу оселю. Не забувайте, що існують норми споживання газу, електрики, води, відповідно до яких збудовано Ваші будинки. Якщо Ваші розрахунки показують, що Вам для обігріву необхідно більше ресурсів, ніж це передбачено БНП (будівельні норми і правила), то Вам доведеться звертатися до відповідних служб з питанням про збільшення обсягів споживання. Жоден потужний (більше 50% норми споживання) електричний, чи газовий, чи водяний агрегат не може бути встановлений без відома та погодження відповідної служби. Тому питання про згорівшу електропроводку, залишення сусідів без газу чи води слід в першу чергу задавати комунальним службам, що надали дозвіл на використання тих, чи інших агрегатів, а не говорити про небезпеку їх використання. Це всеодно, що заборонити ходити по вулицям лише тому, що яийсь ідіот потрапив під колеса перебігаючи автостраду. :grin
Щодо питання про обігрів спільних будинкових приміщень, то тут відповідь однозначна: обігрів здійснюється, і плата за обігрів стягується лише за умов встановлення засобів обігріву у місцях загального користування та здійснення підготовки таких місць до експлуатації в опалювальний період (зашклені вікна, двері, що закриваються, тощо). А скільки батарей опалення розташовано у вашому під’їзді, чи коли останній раз ЖЕК засклив вибие шкло? А про стіни - чи не думаєте, люди добрі, що в приміщенні з власним обігрівом холодніше ніж у сусідів? Ще не відомо, хто більше прогріває стіни будинку (принаймі мені не відомі випаки проведення таких досліджень). 
Про ціни на послуги сажу просто - грабіж, звичайний державний грабіж. Тариф встановлюється органами місцевого самоврядування, тож доступність цін на опалення для населення справа волі і можливості міської ради. А оскільки а комунальні підприємства міста напряму підпорядковані органами місцевого самоврядування, то останні і встановлюють вигідні для них тарифи та покривають ганебну діяльність та бездіяльність комунальних підприємств. 
А ось про законність ДІЯЛЬНОСТІ як комунальників, так і місцевої влади просто немає слів. Українці не вільні громадяни вільної держави, а КРІПАКИ бюрократичного та корумпованого апарату. За вчинення протиправних дій жоден їз посадовців не відповів за це бодай доганою. Знаю про це з власного досвіду. Тож поки держслужбовці не будуть відповідати за свої дії власним майном і доходами (як почала діяти теперішня влада, хоча і якось виборочно), поки не буде діючого механізму притягнути такого службовця до відповідальності, доти нам лишаеться лише судова тяганина з ймовірністю правового вирішення питання "як гаманець дозволить" та посмішками у нашу сторону як на хворого "на всю голову". Вибачте, просто вже дістало мати права, а на ділі лише виконувати обов’язки.
 
Сергій, 09:31 06.03.2012
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5835 днів)