Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Перед початком планової або позапланової перевірки посадові особи контролюючого органу зобов'язані пред'явити керівнику суб'єкта господарювання або уповноваженій ним особі посвідчення (направлення) та службове посвідчення, що засвідчує посадову особу, і надати суб'єкту господарювання копію посвідчення (направлення). Для проведення перевірки контролюючий орган видає наказ, який має містити найменування суб'єкта господарювання та предмет перевірки. На підставі наказу оформляється посвідчення (направлення) на проведення перевірки, яке підписує керівник або заступник керівника контролюючого органу (із зазначенням прізвища, імені та по батькові) і засвідчує печаткою. 
 
Отже, якщо посвідчення (направлення) або свідоцтва немає, посадові особи суб'єкта господарювання мають право не допускати представників контролюючих органів до перевірки. 
 
Особливу увагу слід звернути на те, що в посвідченні (направленні) на перевірку мають бути зазначені наступні дані, наявність яких прямо передбачено Законом «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», а саме: 
 
1) найменування контролюючого органу, який здійснює перевірку; 
 
2) найменування суб'єкта господарювання та/або його відокремленого підрозділу або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи – підприємця, діяльність яких перевірятимуть; 
 
3) місцезнаходження суб'єкта господарювання та/або його відокремленого підрозділу, діяльність яких перевірятимуть; 
 
4) номер і дата наказу, на виконання якого проводиться перевірка; 
 
5) перелік посадових осіб, які беруть участь у проведенні перевірки, із зазначенням їх посад, прізвищ, імен та по батькові; 
 
6) дати початку та закінчення перевірки; 
 
7) тип перевірки (планова або позапланова); 
 
8) вид перевірки (перевірка, ревізія, обстеження, огляд, інспектування тощо); 
 
9) підстави для перевірки; 
 
10) предмет перевірки; 
 
11) інформація про здійснення попередньої перевірки (тип перевірки і строк її проведення). 
 
Відносно відеофіксації : 
Отже, довгоочікуваний інспекторами день перевірки настав. Вони ще не знають, що перевірка буде не самою приємною для них.  
 
Ми наполегливо рекомендуємо озброїтися відеокамерою (сьогодні відео є в кожному мобільному телефоні) та фіксувати всі дії перевіряючих на відео. Відповідно до п.8 ст.4 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" органи державного нагляду (контролю) та суб'єкти господарювання мають право фіксувати процес здійснення планового або позапланового заходу чи кожну окрему дію засобами аудіо- та відеотехніки, не перешкоджаючи здійсненню такого заходу. 
Для зручності робіть відеозйомку не особисто. Запросіть для цього свого друга з дорогим смартфоном, і скажіть що він представник громадського руху захисту підприємців. Відповідно до ст.20 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" ви маєте на те гарантоване право. Нехай «представник громадського руху» нічого не робить, а просто ходить поряд та знімає події на відео. Сама думка, що все фіксується на відео, дуже тисне на інспектора, особливо якщо його намір - трохи підзаробити.
 
Читач до читача, 08:49 04.03.2013
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5835 днів)