Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Хочу сказати , що моя жінка спить і баче себе директором школи, щоб зберегти школу, а не віддавати її по частинах як Фурдин, бо в цій школі вчилася , пропрацювала 20 років, і хоче щоб школа жила процвітала , стадіон належав школі , щоб на стадіоні не вигулювали собак, а займались діти футболом. ЗОШ № 8 побудована в 1928 році, стадіон -1930р для школи. В 1956р. стадіон переданий на обслуговування Долотному заводу. З 2008р. документи на стадіон пропали. На сесії Дрогобицько-міської ради стадіон був переданий , як земельна ділянка , на виготовлення документаціїї для ПЕД університету. Невже міська влада не могла виготовити документацію самостійно , і дати стадіон на користування громаді міста , для розвитку спорту , а зокрема футболу. 
Хочу подякувати батькам які підтримували мою жінку, яка сьогодні на конкурсі на посаду директора програла завдяки Сушкові, Заблоцькому, Войцеховському ... Які віддали свої голоси за людину яка 10 років не працювала в освіті, приїхала з заробіток, і уявлення немає ні про школу, ні про батьків , ні про дітей. 
А паркан на стадіоні ЗОШ №8 , який подаровано пед університету приватною особою не хай собі забирають.Бо ні школу , ні стадіон колектив школиНЕ ВІДДАСТЬ!
 
Чоловік Чайковської, 21:52 29.03.2013
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4451 день)