Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Шановний, я розумію що Вам дуже хочеться поставити той пам'ятник, але не треба писати про мирне та безкровопролитне приєднання, воно, можливо, і було відносно мирним, але лише тому, що не було кому воювати з австрійськими військами. Ось вам цитата з однієї праці: 
"Підсумовуючи викладене, доходимо висновку, що, незважаючи на намагання австрійських політиків обгрунтувати правомірність анексії, австрійська влада не мала для цього ні правових, ні моральних підстав. Захоплення Галичини було здійснене Австрією виключно з метою розширення території впливу, а тому не мало позитивного впливу на політичний та 
соціально-економічний розвиток галицьких земель. Воно не відповідало волевиявленню більшості місцевого українського населення, яке з 
давніх-давен прагнуло самостійності та реалізації природного права на самовизначення."  
Ось ще одна: 
"Не зважаючи на те, що цей край був одним з найлюдніших в Європі, Галичина була також однією з найменш розвинутих економічно. У 1888 Галичина мала площу 78, 550 кмІ і населення близько 6.4 мільйонів чоловік, у тому числі 4.8 мільйонів селян (75 % населення). Населеність склала 81 людину на квадратний кілометр і була вища, ніж у Франції (71 осіб/кмІ) або Німеччині. 
Статистика вказує, що Галичина і Лодомерія була бідніша, ніж області на захід від неї. Середній прибуток на душу населення не перевищив 53 Австро-Угорських гульденів (RG), в порівнянні з 91 RG в Польщі, 100 в Угорщині і більше 450 RG в Англії у той час. 
Також податки були відносно високі і дорівнювали 9 рейнських гульденів на рік (17 % з щорічного прибутку), в порівнянні з 5 % у Прусії і 10 % в Англії. Також відсоток людей з високим прибутком був набагато нижчий, ніж в інших частинах Монархії і Європи: податок на предмети розкоші, заплачений людьми, чий щорічний прибуток перевищив 600 RG, заплатило 8 чоловік на кожні 1000 мешканців, в порівнянні з 28 в Богемії і 99 в Нижній Австрії. Незважаючи на високе оподаткування, державна заборгованість уряду Галичини перевищила 300-мільйоннів RG, це приблизно 60 RG на душу населення. 
В цілому, реґіон використовувся Австро-Угорським урядом здебільше як джерело дешевої робочої сили і новобранців для армії, також як і буферна зона з Росією"  
На останню фразу зверніть увагу. Австрія - такий самий окупант, як і Росія, чи Польша.
 
Сергій, 17:39 14.09.2013
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5835 днів)