Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Для Довбуша: 
 
Я маю знайомих в Штатах: дві жінки пролежали в лікарні: одна попала на приступ нирки: зробили операцію, видалили каміння. Операція коштувала 40 000 доларів. Думаєш щось платила? Ні копійки, бо немала ні страхівки ні документів. 
Друга жінка: апендицит: зробибли операцію на найвищому рівні, 25 000 доларів. Так само ні копійки не платила. 
Те що ви пишете про Ірак, ПРО в Польщі чи Чехії я не буду коментувати, бо для того є мало читати, треба ще й розуміти хто пише статті і для чого. В тому плані можна багато сперечатися, але я з вами не згідний.  
Я читаю солідні видання такі як BBC, Wall Street Journal, Financial Times, Fox News та інші. Бульварну пресу не читаю. Багато висновків роблю самостійно на базі основ логіки, філософії, і історії. Кожен аргумент і факт перевіряю на логіку. Такий самий підхід маю до бізнесу. 
ПРО не ставлять через те, що Росія не хоче. Америка вирішила проміняти Україну, Польщу і інші країни на допомогу Росії в питанні з Іраном.  
Про "Корею". По перше, потрібно правильно вживати назви країн: є Південна Корея і Північна Корея. Дві країни це як небо і земля. Південна Корея аж ніяк немає США в носі. Тут я не погоджуюся з вами. Там є Американська воєнна база, яка захищає її від північного сусіда. Хоча не так їх як Японію. Північна Корея аж ніяк немає Америку в носі, бо америка контролює фінанси. Всі трансакції проходять через Wall Street. До того ж та ж американська армія під самим носом їхнього кордону. І це дійсно армія, а не збіговисько голодних комуністів з застарілою російською технікою.  
Про ціну на бензин: я не знаю яка ціна в США. Знаю, що набагато менша ніж в нас, навіть якщо перевести галони на літри.  
Про медицину в Канаді. Хочу пояснити, що цивілізовані країни здебільшого мають три рівні медичного обслуговування: 1-ий і найвищий це приватно-власницька медицина, 2-ий це соціальна медицина. І третій, найнижчий це Червоний хрест (Red Cross). В канаді, на відміну від Америки є не приватно-власницька медицина, а соціальна. Канада, хоча і випереджає Анголу і Україну не є навіть приблизно в списках високого рівня. Люди там чекають в черзі на Магнітний резонанс по пів-року і більше. Багато помирають так і не дочекавшись сканування. Магнітно-ядерний резонанс (MRI) це незамінима річ в ранній діагностиці онкологічних захворюваннь. Так от люди з Канади їдуть на лікування в Америку, де з медициною нема проблем. 
Я не буду сперечатися на спеціалістах, бо спеціалісти є і в нас і в Бразилії і в Африці. Кращого спеціаліста як Тарас Кучма я в наших районах я не знаю. Не вірите-підіть до нього на голки. Це просто чудо-лікар цілитель. При тому всьому, коли наші докторі їдуть в США мусять досконало знати мову, взяти відповідні курси (як мінімум 3 роки) і здати всі тестування. Про всякі там халяви, подачки нема мови. Все потрібно знати. А не знаєш, то з судів не вилізеш, бо там, на відміну від Канади за медичні помилки притягають до відповідальності через суд. До того ж, кожного року ту ліцензію треба підтримувати, відновляти. Я не чув ні від кого, щоб комусь за кордоном лікарі щось прикре зробили, чи в Німеччині, чи в Англії, чи в Америці. Чи ти маєш страхівку чи ні-дадуть допомогу як усім іншим. А в нас тільки і чуєш: не лікарі, а різники! Далеко нам до передової медицини, дуже далеко. Є добрі лікарі, це не секрет, але то або ліків нема, або апаратури, грошей, або ще щось на зразок "недовезли"...
 
Добродій, 23:03 24.10.2009
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5837 днів)