Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
До "18:48 02 травня 2020 р.  
Не погоджуюсь із вашими поглядами на життя. Поясню. Якщо брати все , що забажається, від життя і нічим не перейматися - даремно прожите життя. Це не життя людини , а звичайної тваринки, яка думає тільки про задоволення своїх фізичних потреб. Такий спосіб мене не влаштовує.  
Щодо перших-других москалів - Ви праві. Це мені розповідав мій дідо. Перші прийшли сюди на 2 тижні , а другі - після війни, та тут і оселилися зі своїми нащадками типу ЮРЕМихи. Тому не дивно, що маємо на Галичині таких хрунів, що тільки і обсирають все українське, бо воно таким чуже. Після другої світової війни "визволітєлі" позаймали всі керівні посади, користувались небаченими для простого люду пільгами та продуктовими пайками, тому і вихваляють більшовиків. Мені нема кого вихваляти, бо за союзу нам не надто добре жилось. А є ще родини, які постраждали від репресій, тому не прагнуть повернути минуле. Хто пройшов крізь це горнило, сьогодні не нарікає на Україну , незалежну і вільну. Тільки хруням не подобається.  
Марина Порошенко - жінка вродлива. (якщо юремисі не подобається - то є проблема самої юремихи). Який толк із краси Олени? Адже за красивою обгорткою часто ховається ница душа. Кому як не тобі, юремихо, знати кацапську "поговорку": встрєчают по одьожкє, провожают по уму. "
 
Наталія, 18:28 02.05.2020
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4452 дні)