Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
Чомусь з семи районів Львівщини , де працювали аналогічні комісії, скандал виник лише в Дрогобичі.  
Питання виглядає дуже просто, бо в жовтні приймають закон про адміністрації. А там - голова РДА буде погоджувати призначення всіх керівників держ. служб в районі, в тому числі і силовиків, призупиняти до рішення суду рішення місцевих князів, якщо вони суперечать закону, і навіть подавати клопотання про їх відсторонення від посад. І тут Кучма вирішив показати молодому керівнику РДА, а ще й ненависному ним представнику райдержадміністрації їх місце, щоб при появі нових повноважень не сміли лізти на його територію. Не бачили ні сміття, ні тарифів, ні дерибану землі в селах району, уже підготовленим фермерським господарством "Тарком"( Тарасик і компанія), ні високих зарплат міської еліти при жебрацтві пересічних мешканців, ні безробіття та створення робочих місць, і ще багато не. Для цього використали і паню Ластов'як з її базарним хистом і хамством та такого ж внука "освободітєлєй"- Цвіркуна.  
Щодо висвітлення подій на "суспільному", то тут є кілька моментів: 
1. РДА виставивши проти заступника голови міста А. Ковча начальника відділу П. Сушка, таким чином опустила першого(як не як а ранги- різні).  
2. Шулери з міської ради використали краплену карту в особі "незалежного" експерта- А. Мельника, колишнього юриста обласної ради і хорошого знайомого А. Ковча. Хоча цей фахівець виглядав не дуже: замість так каже закон- на мою думку чи я так думаю.  
3. А. Ковч , хоч і юрист за фахом, але за активною жестикуляцією програв в аргументації П. Сушку .  
Тому можна сказати, що голова міста , не дивлячись на намагання домовитись з правоохоронцями щодо не складання протоколу на Ластов'як, в законодавчому полі програв голові РДА.
 
Не експерт, 20:43 04.10.2021
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4955 днів)