Дрогобицькі спортсмени з велоспорту вибороли призові місця на змаганнях в Польщі Надрукувати
Спорт
06.05.2022

1 травня спортсмени СДЮШОР «Медик» на запрошення польської сторони взяли участь в змаганнях в місті Грубешів.
В індивідуальній гонці на час, на віддаль 15 км Єлизавета Ветриченко виборола 1 місце. Молодша на 7 років, але дуже перспективна спортсменка Анастасія Сатурова посіла почесне 2 місце.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 454

Детальніше...

Вітаємо вихованців Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського Надрукувати
Спорт
Написав(ла) Жгута Оксана
20.11.2018

Вітаємо вихованців Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського відділення спортивної акробатики Табачинську Олександру-Марію та Пилип`як Юлію із зайнятим другим місцем у Кубку світу, який відбувся у місті Баку (Азербайджан).
Зичимо спортсменам та тренерському колективу успіхів, натхнення і гучних перемог!!!

Коментарі (6) | Переглядів: 2245

Дрогобичанка Євгенія Жгута стала абсолютною Чемпіонкою України зі стрибків на акробатичній доріжціупі на Чемпіонаті У Надрукувати
Спорт
Написав(ла) drohobych-rada.gov.ua
16.10.2018

Юна дрогобичанка Євгенія Жгута стала чемпіонкою України зі стрибків на акробатичній доріжці, здобувши перемогу у старшій віковій групі на Чемпіонаті України.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1868

Лагуш Андрій - дві золоті медалі на кубку України з гирьвого спорту Надрукувати
Спорт
Написав(ла) Адміністрація Дрогобич Інфо
14.10.2018
   З 5 по 7 жовтня місці Львів  прийшов  Кубок України з гирьового спорту .

Коментарі (4) | Переглядів: 1748

Футбольне свято у твоєму місті Надрукувати
Спорт
Написав(ла) Адміністрація сайту Дрогобич Інфо
08.05.2018
   11-го травня о 17:00 на площі Т. Шевченка відбудеться свято футболу! Організатори підготували конкурси та розваги, розіграші призів, у тому числі й квитки на матч збірної України у Лізі Націй. На святі буде ді-джей та музична програма, а ще зустріч із зіркою українського футболу. Хто це буде? Приходьте і дізнаєтеся.

Захід відбудеться за спонсорства Першої Приватної Броварні та підтримки Федерації футболу України.

Коментарі (3) | Переглядів: 2904

Турнір по боксу "Junior boxer" Надрукувати
Спорт
Написав(ла) Редакція Дрогобич Інфо
04.05.2018

Картинки по запросу бокс   Оголошення

Завтра, в неділю 6 травня на площі ім. Тараса Шевченка в Дрогобичі відбудеться відкритий турнір з боксу junior boxer , початок – о 13.00 год.

Коментарі (13) | Переглядів: 2523

Фінал Зимового Чемпіонату України 2018 по волейболу Надрукувати
Спорт
Написав(ла) Валентина Коба
29.03.2018

Фінал Зимового Чемпіонату України 2018 в м.Первомайський (Харківська обл.) завершився,

де 41 команда! дівчат віком до 15 років (2004 р.н.) визначали кращі команди України.

Коментарі (1) | Переглядів: 1767

Зимовий Чемпіонат України із пляжного волейболу 2018 Надрукувати
Спорт
Написав(ла) БФ РІВС "Галіція"
29.01.2018
ВолейболЗавершився І етап Зимового Чемпіонату України 2018 у м. Чернігові, де із 26 до 28 січня 64 команди дівчат віком до 15 років (2004 р. н.) змагались за чергові рейтингові бали чемпіонату.

(натисніть на фото для перегляду, всього 7 фото)

Коментарі (6) | Переглядів: 2825

Представники виконавчої служби – переможці всеукраїнського турніру Надрукувати
Спорт
Написав(ла) Орест Хандоняк
29.12.2017
Міні-футболУ столиці завершився турнір з міні-футболу серед юристів України, який проходив у рамках проекту "Я маю право!". Переможцями змагань стали дебютанти, службовці збірної Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (14) | Переглядів: 3739

Відкритий Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики пам'яті ЗТУ О.Чернявого 2017 Надрукувати
Спорт
21.12.2017
Акробатика16-19.12.2017 року на Відкритому Всеукраїнському турнірі зі спортивної акробатики пам'яті ЗТУ О.Чернявого учні Дрогобицької ДЮСШ в кількості 36 спортсменів завоювали 16 золотих, 12 срібних та 2 бронзові медалі. У турнірі взяло участь понад 300 спортсменів із 16-ти міст України, а також із міст Тирасполя (Молдова) та Бендери (Придністров'я).