ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРВ ГОЛОДОМОРУ і ПРОМОВЕРСІЯ ФІЛЬМУ ПРО ДРОГОБИЦЬКУ КАТІВНЮ.

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
29.11.2021

 

В суботу, 27 листопада, у Дрогобичі як і по цілій Україні вшановували пам'ять та молилися за душі жертв комуно-сталінських Голодоморів. Це традиційно відбувалося на території меморіального музею "Тюрма на Стрийській" (біля церкви Св. Апостолів Петра і Павла). Людей прийшло значно більше, ніж зазвичай.  Автор, який багато років працював у РДА, був приємно здивований присутністю там великої групи працівників районної адміністрації разом з її керівником Степан Кулиняк . Панахиду відслужив владика Ярослав (Приріз) разом зі священниками різних церков, опісля він і виголосив проповідь. Після цього ведучі надали слово Дрогобицькому міському голові Т. Кучмі.
Автор завжди з цікавістю та приємністю любить слухати виступи, репліки і спітчі цього місцевого загумінкового "Цицерона", особливо в частині його зашкварів. Але цього разу Кучма, мабуть, усвідомлюючи, що йому не вдасться краще виступити за владику, то й не дуже старався. Тому його виступ був без особливих "зальотів" і такий собі - блідонейтральний. Тут здавалося цілком логічно - надати слово главі державної виконавчої влади Степану Кулиняку. Але ж це треба погоджувати з Кучмою, який, на думку багатьох дрогобичан, поводиться як "місцевий удільний/повітовий князьок у своїй вотчині". Якби ж ведучі цього скорботного заходу несанкціоновано надали слово Кулиняку, то в понеділок у ратуші був би "розбір польотів"- як це було після Дня гідності і свободи (але це тема окремого допису).
Було оголошено, що після панахиди в світлиці новозбудованого монастиря Св. Апостолів Петра і Павла відбудеться допрем'єрний показ промоверсії документального фільму про катівню в Дрогобичі "Тюрма на Стрийській".
Ідея створення великого публіцистично- документального фільму про дрогобицьку катівню виникла у відомої дрогобичанки Олена Куртяк і вона весною цього року, обговоривши це з Миколою Походжаєм, Володимиром Пограничним, о.Тарасом Гарасимчуком, сворює з ними ініціативну групу для реалізації цього масштабного проєкту. За справу беруться київські кінодокументалісти. Напередодні 14 липня 2021 року- дня новітнього поховання жертв московського терору - вони, цілою знімальною групою приїжджають до Дрогобича, роблять велику кількість інтерв'ю з різними людьми, відзнімають багато відеоматеріалу (але свідомо оминаючи, уникаючи зустрічі з місцевим князьком Т.К.) і потім опрацьовують це в Києві. Звичайно, що все це не безплатно і коштує великі гроші. І ось цей 30-ти хвилинний промофільм був вперше допрем'єрно показаний дрогобичанам у суботу, 27 листопада у монастирі Св. Петра і Павла. Він викликав велику увагу і схвалення присутніх глядачів.
Треба відзначити, що на цьому показі був присутній голова РДА Степан Кулиняк, а натомість дрогобицький мер Тарас Кучма зібравши в "кружок" своїх заступників проігнорував разом з ними цей фільм. Ось так вони люблять Дрогобич і дрогобичан❗
Та як Кучма може стояти поруч на одній сцені з Оленою Куртяк і Миколою Походжаєм⁉️Та це ж нижче його гідності, яку він уже давно втратив❗
Відомо, що його запрошували /кликали на цей фільм, а його відповідь була, мовляв, там нема на що дивитися‼️
Як бачимо, громада дає собі раду і без такої "ЗАДРИПАНОЇ" ВЛАДИ.
І як оголосила п. О. Куртяк вартість цієї промоверсії фільму становить 400 тис. грн.
Прем'єра цього фільму має відбутися по Суспільному ТБ на телеканалі UA: Перший.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 7 людей та люди стоять
На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять
На зображенні може бути: 10 людей, люди сидять та люди стоять
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

 

Переглядів: 2185

Коментарі (22)
 
а зараз що не мучать людей, тоже ще тi катюги
Рейтинг: 7+ -2-
 
uit Koninkrijk der Nederlanden, 10:26 29 листопада 2021 р.
 
Навіть той приклад :скандал у м Каховка де пацієнтка інфекційного відділення поскаржилась у поліцію що лікуючі лікарі виписують рецепти навіть на ті ліки які є у переліку як безкоштовні на лікування "ковіду ". Але таке є у кожнім містечку країни і зовсім не являється новиною чи трешом. Подвійні стандарти тому що більша половина пацієнтів мовчить чи то від сорому (хоча соромно коли ти лошара) чи то від страху перед місцевими урядовцями. Бо на місцях як правило корупція зашкалює також у всіх сферах.
Рейтинг: 7+ 0-
 
До коменту вище, 11:17 29 листопада 2021 р.
 
Походжая у мери Дрогобича! Чесна, порядна і справедлива людина!
Рейтинг: 11+ -4-
 
12345, 11:35 29 листопада 2021 р.
 
Походжай страдає манією величі, така сама *болячка* що в кучми. Треба іншого в мери.
Рейтинг: 5+ -3-
 
до 12345, 12:36 29 листопада 2021 р.
 
СТРАШНІ ЧАСИ БУЛИ люди вмирали від голоду! Вічна память всім які загинули бо не мали що істи. більшовики влаштували геноцид по наказу напівжида сталина. НИЗЬКИЙ УКЛІН! ОПУСКАЮ ГОЛОВУ!
Рейтинг: 5+ 0-
 
снайпер + затетий украінець, 13:17 29 листопада 2021 р.
 
Та хватить з тої кагорти претендентів шукати. Пористи та "чесно" то все таке саме як тепер є. Чесні люди це ті що не слугують у жодних партіях. Апріорі у партєйках таких немає що ще не ясно на сьогодні. Вишукувати у лайні вже хватить. Дошукались за 30 років результат на лице - сьогодення наше . Тряпка на. морді з написом "Свобода слова". Дебілізм нового світового "порєдку" сказати - то нічого. не сказати.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Думка, 13:17 29 листопада 2021 р.
 
Як непустять без вак уколу у. продуктові магазини то буде те. саме. що. у. страшних. часах про які пам'ятаємо до сьогодні.
Рейтинг: 6+ -1-
 
Снайперу, 13:27 29 листопада 2021 р.
 
Не переживайте, не дам Вам вмерти, скажете, що треба, я Вам куплю.
Рейтинг: 3+ -3-
 
Попередньому, 17:13 29 листопада 2021 р.
 
Центральна Україна, де чорнозем і завжди врожай, двічі перенесла голод! це страшні часи, про які згадують раз на рік. А у ХХІ столітті чогось не бачать і не знають скільки українців живуть у страшних злиднях, не доїдають, а багато порпаються у смітникових баках і в мішечки збирають напівгнилі овочі та фрукти. ну і де соціальні служби, влада, таж сама церква? усі вміють тільки красно мовити. а ви знайдіть, так як моя сім'я, бідних і нужденних і допомагайте їм. Не словом, а тим, чим можете - одягом, продуктами, взуттям. Треба сказати, щоб люди звернулись до мудрагеля, який не дасть вмерти і продукти купить. А чи купеш? хіба що на папері
Рейтинг: 3+ -1-
 
мудрагелику, 17:45 29 листопада 2021 р.
 
Так я маю на увазі, якщо Вас не пустять у магазин без щеплення ( Ви ж так написали), то дасте мені гроші, а я зайду і куплю. Навіть можу на волонтерських засадах стояти під супермаркетом по дві години на день і купувати продукти таким, як Ви.
Рейтинг: 3+ -2-
 
Попередньому, 17:56 29 листопада 2021 р.
 
Я в стані не лише собі купувати продукти, але й тим, хто цього потребує. і дай Боже, аби тобі хтось не купував продукти на волонтерських засадах чи просто так, маючи у кишені віликі гроші.
Рейтинг: 1+ 0-
 
мудрагелику, 18:36 29 листопада 2021 р.
 
Ну, а якщо не будуть пускати без уколу у продуктові магазини, як Ви вище зазначили, то якраз такі волонтери, як я і будуть потрібні. Чи все ж вакцинуєтесь?
Рейтинг: 2+ -1-
 
Попередньому, 18:46 29 листопада 2021 р.
 
З ким ти сперечаєшся, той антивакцинатор пише, щось, аби писати. Доречі не шановний антиваксер, дуже не гарно хвалитися тим, що допомагаєте бідним.
Рейтинг: 1+ -4-
 
До 18:46, 18:53 29 листопада 2021 р.
 
І ваксер - це що робот? Штучним способом імунований тепер у моді та пошані? А природній імунітет як ? Чи про таке ви навіть не чули.
Рейтинг: 6+ -2-
 
До коменту зверху, 22:33 29 листопада 2021 р.
 
Зустрічайте новий вірусняк " омікрон" . Які назви придумують сатанюги світові. Смакують просто.
Рейтинг: 4+ -1-
 
До слова, 09:47 30 листопада 2021 р.
 
катувати будуть людей тепер уколами вакцинами всякими поки населення не зменьшать до золотого мiльярда багатих краiн, решта все виздихае й лишить територiю для других народiв, хто з бiдних народiв виживе добьют.
Рейтинг: 0+ -2-
 
uit Koninkrijk der Nederlanden, 10:21 30 листопада 2021 р.
 
То тобі таке у психлікарні сказали?
Рейтинг: 0+ 0-
 
До Флюнта, 10:28 30 листопада 2021 р.
 
До Флюнта, 10:28 30 листопада 2021 р. =суши сухарi пригодяться. все знов повториться
Рейтинг: 0+ 0-
 
uit Koninkrijk der Nederlanden, 12:22 30 листопада 2021 р.
 
Що повториться?
Рейтинг: 0+ 0-
 
До Флюнта, 13:07 30 листопада 2021 р.
 
Судячи зі стилю написання тут усі дорослі люди, але одина постійно пише, що боїться вакцинації, другий розповідає небилиці про Голландію і якогось старого, третій стверджує, що він Гринь, ну і ще кілька подібних тут є. Народ, ну не надоїло, на сайті і висвітлюють певні теми, щоб люди написали по них свою думку, або надали якусь інформацію, а ви під кожною темою пишете, що скоро усі помруть від вакцини і як підмивати старого. Спочатку це було дійсно смішно, але скільки можна.
Рейтинг: 2+ -2-
 
Галдін, 14:12 30 листопада 2021 р.
 
Перепрошую, але люди пишуть актуальні теми. Бо незнають як вже дальше жити у тому срачі , примусах та навіювання страху щодня. Якісь блін хворі управляють нами чи що в натурі?
Рейтинг: 4+ 0-
 
Галдіну, 18:23 30 листопада 2021 р.
 
Нічого не бійтеся- все вже було! І причина всього- те, що, і всі, і кожен, доживемо до кінця життя. Ані самі поперед часу не ганяйтеся, ані других за собою не тягніть, або вперед себе- не пхайте! А лячно вам- від самих себе! Ще у школі вчать, що рахунок- це не лише "раз, два, три, чотири. ", а- до безконечності.
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 17:57 01 грудня 2021 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)